Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zahit

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Manevi yöntem uygulamalarında bulunan, gizli ilimler öğretilerine sahip olan kişilere medyum denmektedir. Bu öğretileri çeşitli bilgileri kapsamında deneyimlere aktarmaktadırlar.

Medyum Zahit Kimdir?

Medyum Zahit ismini araştırırken öncelikle medyumun biyografisi, ilgi duyduğu alanlar ve geldiği aileyi araştırdık ardından ise tecrübesi, gizli ilim öğretileri ve yöntemlerini araştırarak sonuçlarını sizlere aktardık.

Medyum Zahit Biyografisi

Medyum Zahit hakkındaki araştırmamızda ulaştığımız öncelikli bilgi kendisinin 198 doğumlu olduğudur. Medyum Adana doğumlu olduğundan da bahsetmektedir. Annesi ve babası ermeni asıllıdır ve medyum Hristiyan bir soydan gelmektedir. Dedesi ve dedesinin de büyükleri medyumluk ile uğraştığından ailecek gizli ilim öğretilerine yakın bir olduğundan bundan dolayı da bu öğretilerle büyüdüğünden de bahsetmektedir. Küçük yaşta babası tarafından bulunduğu bölgenin en büyük hocasından dersler aldığından bahseden medyum zamanla büyük kiliselerde eğitimlerini tamamlamak için farklı bölgelere gönderildiğinden de bahsetmektedir.

Medyum Zahit Yorumları

Medyum Zahit hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyumun birçok farklı dile sahip olması, yurt dışından ulaştıklarında kolaylıkla iletişime geçebiliyor olması ve büyü işlemlerinde kişilere kolaylıkla destek veriyor olması hakkında yorumlarını belirtmişlerdir.

Medyum Zahit Şikayetleri

Medyum Zahit hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun çalışma alanının kendilerine uzak olduğu, tehlikeli bir alan olan büyü üzerine çalışıyor olmasının kendilerine uymadığından uzak kaldıkları kapsamında şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Daha önce bir çok medyum tarafından dolandırıldım eşimle yaşadığım problemlerden dolayı böyle büyü yola başvurmuştum yaptığım araştırmalar sonucunda bir medyum tarafından dolandırıldım bu durumu yakın bir arkadaşıma anlatmıştım daha önce işlem yaptırdığını söylediği bir hocayı tavsiye etti bana medyum Mesih hocayı bunun üzerine Mesih hocam ile iletişime geçtim bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözbileceğini söyledi Ilk başta önyargılı olsan da denemek istedim benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu