Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zakarya

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Manevi yöntem uygulamaları medyumların çalışmalar gerçekleştirdikleri alanlardır.

Medyum Zakarya Kimdir?

Medyum Zakarya ismini sizler adına araştırarak medyum kapsamında ulaştığımız sonuçları yazımızda aktardık.

Medyum Zakarya Biyografisi

Medyum Zakarya 1987 Diyarbakır Lice doğumlu olduğundan bahsetmektedir. Ermeni kökenli bir aileden gelen ve köklerine de bağlı aile gelenekleri içerisinde yetiştiğinden de bahseden medyum ailesinden güçlü ilmi özellikler aldığını da eklemektedir. 6 yaşından itibaren dini eğitimlere başladığından bahseden medyum 12 yaşından itibaren de manevi yöntem çalışmalarında geliştiğinden bahsetmektedir.

Medyum Zakarya Yorumları

Medyum Zakarya hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumun düzenli çalışıyor olması, işlemlerinin etki süresinin kısa olması kapsamında düşüncelerini ve görüşlerini belirtmişlerdir.

Medyum Zakarya Şikayetleri

Medyum Zakarya hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda medyumun kendisi ile iletişime geçmenin ve iletişimde kalmanın zor olduğu en sık yazılanlardandır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba benim altı yıllık bir evliliğim var eşimle çok uyumlu birimizi çok seven bir çiftiz fakat eşim bu son 5 aydır çok küçük sebeplerden dolayı tartışmalar yaratmaya başladı bu tartışmaları gün geçtikçe büyüterek manasız ve saçma bir şekilde konuyu her seferinde boşanmaya getirdi bu durumu düzeltmek için bir çok kez hediyeler çiçekler akla gelebilecek her şeyi yaptım fakat nafile hiçbir işe yaramadı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım uzun araştırmalar sonucunda medyum mesih hocayı buldum bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözebileceğini söyledi ilk başta önyargılı olsam da denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamiyle bittikten sonra eşimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba arkadaşlar sekiz yıllık bir evliliğim var eşimle Birbirimizi çok seven bir çiftiz fakat eşim son sekiz aydır küçük sebeplerden tartışmalar yaratmaya başladı bu tartışmalar gün geçtikçe büyüterek manasız bir şekle gelmeye başladı duruma boşanmaya getirdi o kadar süprizler hazırladım fakat nafile hiçbir işe yaramadı sonra internette uzun uzun araştırmalar yapmaya başladım araştırmalar sonucu medyum Mesih hocayı buldum bana bu sorunu 20 bir gün içerisinde çözebileceğini söyledi ilk başta önyargılı olsam da denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamile bittikten sonra eşimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu