Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zalal

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Merak ettiğiniz medyumlarla ilgili her detayı sizler için araştırıp başlıklar altında derlediğimiz yazılarımızda bugün, Medyum Zalal ‘ı konuk edeceğiz. Eğer kendisiyle çalışmayı düşünüyor ve hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız öncesinde bu yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Genellikle medyumlar hakkında ne yazık ki web üzerinde çok fazla bilgiye rastlanmaz. Sizlerde bir medyumun hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, doğal olarak belirtilen iletişim adreslerinden kendisini arayıp bilgi talep edersiniz. Bu gibi durumlarda medyumun kendisiyle veya danışmanıyla iletişime geçmek sizi tam olarak tatmin etmez. Bunun sebebi ise size duymak istediklerinizi söyleyeceklerinden şüphelenmenizdir. Verilen bilgiler doğru mu, bundan tam olarak emin olmanız mümkün olmayacaktır. Hâl böyle olunca sizlere yardımcı olabilmek adına son derece tarafsız, net ve doğru bilgiler vermeyi kendimize görev edindik, diyebiliriz. O halde başlayalım.

Medyum Zalal Kimdir?

Medyum Zalal, 61 yaşında olan olgun ve tecrübeli medyumlardan biridir. Kendisi Şam’da doğup büyümüş ve kalabalık bir ailenin erkek ferdi olmuştur. Şu anda ise kendisi Diyarbakır’da ikamet etmektedir. 61 yaşında olan Medyum Zalal, yaklaşık 35 senedir de aktif olarak medyumluk ilmiyle ilgilenmektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübesi pek çok büyü türünde uzman olmasını sağlamıştır.

Medyum Zalal Biyografi

Kendisi hakkında detaylı bir biyografi arayışındaysanız ne yazık ki bulamayacaksınız. Eğitimi, tecrübeleri vb. hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamadığından ne yazık ki biyografi hazırlanamamıştır. Kendisi hakkında üstte aktardığımız bilgiler haricinde başka bir detay bulunmamaktadır.

Medyum Zalal Şikayetleri

İstisnasız yazımızda en önemli kısmın bu alan olduğunu biliyoruz. Bir hizmet almadan önce sizlerin de ilk baktığı konu, gelen şikâyet ve yorumlar değil mi! Öyleyse başlıyoruz.

Medyum Zalal, oldukça tecrübeli bir medyum olmakla birlikte buna ters orantılı olarak bazı büyüleri hiç bilmediğini iddia etmiş ve buna istinaden bazı şikayetler almıştır. Bunlardan bazıları, ‘’ Medyum Zalal Hoca, bana yaptığı büyüyü bozdurmak isteğimde bunu nasıl bozacağını bilmediğini söyledi! ‘’ Araştırdığımız şikayetler arasında en dikkat çeken nokta buydu, diyebiliriz. Diğer şikayetler hemen hemen telefonların geç açılması vs. Şeklindeyken kendisine gelen bu eleştiri hakkında biraz kafa yormak istedik.
 
Peki büyü bozma işlemini bilmemek bir medyum üstelik uzman bir medyum için normal midir? Bu konuda kendi fikrimizi söyleyecek olursak büyü bozma işlemlerinin tamamen farklı bir bilgi ve tecrübeye dayandığını söyleyebiliriz. Medyumlar bu nedenle genelde kara büyü olan ve kişileri çok kötü etkileyebilecek büyü türlerinin bozma işlemleri üzerinde dururlar. Çok ciddi olmayan ve talep görmeyen bir işlem bozulmak istendiğinde medyumların buna hemen çözüm bulamamaları normal karşılanabilecek bir durumdur.

Medyum Zalal Yorumları

Yorumlar her zaman bir medyum için son derece önemli olmuştur. Kim bilir belki Medyum Zalal bile kendisi hakkında yazdığımız bu yazımızı dikkatlice okuyacaktır. Bizce aldığınız her hizmet ve yaşadığınız her deneyimle ilgili yorumlarınızı kişilerle paylaşmalısınız. İsterseniz sitemiz aracılığıyla aşağıya eğer Medyum Zalal ile bir deneyim yaşadıysanız yorum bırakabilirsiniz. Yorumlar hem medyumların öz eleştiri yapabilmesini sağlayacak hem de hizmet alacaklar için yardımcı nitelikte olacaktır. Şu ana kadar Medyum Zalal hakkında gelen yorumlar ise kendisinin büyü bozma işlemlerinde çok fazla eksik kaldığıdır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar benim sorunum kız arkadaşımlaydı birbirimizi seviyoruz 2 seneye yakın oldu beraberiz herkes biliyor bizi ailesi felan hepsi biliyor ben iş ciddiye gitsin istiyorum evlenelim diyorum daha henüz hazır deilim diyor ama ben bir an önce bişeyler olsun da adını koyalım istiyordum ailesi beni çok seviyordu onlarda istiyordu ama kız arkadaşım istemiyordu ne yapmam lazım diye günlerdir haftalardır düşünmediğim bişe kalmadı ama çare bulamıyordum ve arkadaşlarım bi hocayla görüş bakalım dediler ve bi arkadaşımın bana önerisi üzerine Medyum Mesih hocam ile tanıştım hocamla sağladığımız görüşmede bana yardımcı olup bu kızı bana tam bağlayacağını yani bağlama büyüsü yapacağımızı söyledi söyledikleri bir kaç bişeyi yerine getirdim ve işe başladık 16 gün sürecek bi işlem demişti hocam sabırsızca bekliyordum artık henüz daha 13 gün olmuştu kız arladaşımın bana bağlandığını hissetmeye başlamıştım büyü etki etti kız arkadaşım bana dediki artık gelin aileler tanışsın isteyin artık dedi bizde gittik istedik allah şükür evleniyoruz nişanlıyız şimdi herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki sizi tanımışım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu