Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zalga

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler öğretilerine sahip olan kişilere medyum denmektedir. Bu öğretileri çeşitli bilgileri kapsamında deneyimlere aktarmaktadırlar.

Medyum Zalga Kimdir?

Medyum Zalga ismini araştırırken öncelikle medyumun biyografisi, küçüklüğü, büyüme şekli ve geldiği aileyi araştırdık ardından ise tecrübesi, gizli ilim öğretileri ve yöntemlerini araştırarak sonuçlarını sizlere aktardık.

Medyum Zalga Biyografisi

Medyum Zalga hakkında ulaştığımız öncelikli bilgi kendisinin 15 Mart 1983 doğumlu olduğudur. Medyum Adıyaman Menzil doğumlu olduğundan da bahsetmektedir. Ailesi hakkında ulaştığımız bilgilerde ise görülmektedir ki annesi ermeni asıllı babası ile Süryani asıllıdır ve medyum Hristiyan bir soydan gelmektedir. Dedesi ve dedesinin de büyükleri medyumluk ile uğraştığından ailecek gizli ilim öğretilerine yakın bir olduğundan bundan dolayı da bu öğretilerle büyüdüğünden de bahsetmektedir. Küçük yaşta babası tarafından bulunduğu bölgenin en büyük hocasından dersler aldığından bahseden medyum zamanla büyük kiliselerde eğitimlerini tamamlamak için farklı bölgelere gönderildiğinden de bahsetmektedir. 14 yaşından birçok manevi ilim eğitimlerini tamamlamasının ardından 21 yaşında işlemlerine tam anlamıyla başladığını da eklemektedir.

Medyum Zalga Yorumları

Medyum Zalga hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyumun birçok farklı dile sahip olması, yurt dışından ulaştıklarında kolaylıkla iletişime geçebiliyor olması ve büyü işlemlerinde kişilere kolaylıkla destek veriyor olması hakkında yorumlarını belirtmişlerdir.

Medyum Zalga Şikayetleri

Medyum Zalga hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun çalışma alanının kendilerine uzak olduğu, tehlikeli bir alan olan büyü üzerine çalışıyor olması ve farklı bir alanda çalışma göstermiyor olmasının kendilerine uymadığından uzak kaldıkları kapsamında şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim yedi yıllık bir ilişkim var sevgilimle aramız çok iyi çok güzel anlaşıyoruz ve onu çok seviyorum fakat kız arkadaşım bu son beş aydır bana eskisi gibi davranmıyor durmadan tartışıyoruz durmadan kavga ediyoruz sanki artık ikimizin de birbirine tahammülü kalmamış gibi önce hiçbir şey yapmadım bu durum geçicidir yani en azından ben öyle düşünüyorum ta ta ki bana ayrılmak istediğini söyleyene kadar bu durumu düzeltmek için bir çok kez konuştum hediyeler aldım fakat hiçbir fayda görmedim bir arkadaşımın önerisi üzerine medyum Mesih hoca ile İletişime geçtim bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözebileceğini söyledi ilk başta böyle şeylere pek inanmasan da denemek istedim benim de onayım üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra sevgilimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu