Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zarven

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler medyumların ilgi duydukları ve bilgi sahibi oldukları herkes tarafından bilinmeyen ve onaylanmayan alanlardandır.

Medyum Zarven Kimdir?

Medyum Zerven ismini de araştırmamıza dahil ettik. Medyumun kimliği, kişisel bilgileri dahilinde ulaştıklarımız ile birlikte medyumluk tecrübesi, ilmi bilgileri ve yöntemleri kapsamında edindiklerimizi yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Zarven Biyografisi

Medyum Zerdan işlemlerine küçüklük yaşlarından itibaren başlayan isimler arasında girmektedir. Medyum ilk olarak 16 yaşında babaannesi ile birlikte evlerine gelen insanlara yardımcı olurken işlemleri gözlemlemeye başladığından bahsetmektedir. İnsanlara manevi olarak yardım eden babaannesini izleyip ondan ilham aldığından bahseden medyum zamanla aldığı manevi derslerin kendisini geliştirdiğinden bahsetmektedir.

Medyum Zarven Yorumları

Medyum Zerven hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyuma ulaştıklarında ve kendisi ile işlemler özelinde konuştuklarında dönüşünün hızlı olduğu yıldızname bakımı ve yorumlanması, tarot açılımı konularında medyum ile çalıştıklarını yazmışlardır.

Medyum Zarven Şikayetleri

Medyum Zerven hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun etrafının kalabalık olduğu direkt kendisi ile iletişim kurulsa da bu iletişime sürekli yabancı kişilerin de dahil olması ile özel alanın kalmadığı hakkında şikayetlerini yazmışlardır. 

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Daha önce bir çok medyum tarafından dolandırıldım eşimle yaşadığım problemleri Konuşarak her istediğini yaparak düzelmediği için böyle bir yola başvurdum yani ilk başta ilk başta yaptığım araştırmalarda bulduğum kişiler tarafından dolandırıldım bu durumu yakın bir arkadaşıma anlattım o da bana medyum Mesihi önerdi Fakat ben bu sefer çok önyargılıydım tekrar dolandırılmakktan korkuyordum son bir kez denemek istedim Mesih hoca ile iletişime geçtim bana bu sorunu çözebileceğini söyledi benim de olayın üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişim hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup Bittikten sonra Eşimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu