Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zerdan

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler medyumların ilgi duydukları ve bilgi sahibi oldukları herkes tarafından bilinmeyen ve onaylanmayan alanlardandır.

Medyum Zerdan Kimdir?

Medyum Zerdan ismini de araştırmamıza dahil ettik. Medyumun kimliği, kişisel bilgileri dahilinde ulaştıklarımız ile birlikte medyumluk tecrübesi, ilmi bilgileri ve yöntemleri kapsamında edindiklerimizi yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Zerdan Biyografisi

Medyum Zerdan işlemlerine küçüklük yaşlarından itibaren başlayan isimler arasında girmektedir. Medyum ilk olarak 10 yaşında babaannesi ile birlikte evlerine gelen insanlara yardımcı olurken işlemleri gözlemlemeye başladığından bahsetmektedir. İnsanlara manevi olarak yardım eden babaannesini izleyip ondan ilham aldığından bahseden medyum zamanla aldığı manevi derslerin kendisini geliştirdiğinden bahsetmektedir. Yıldızname konusuna ayrıca bir ilgi duyması ile beraber bu ilimde ilerlemek istediğini fark edip uzun yıllar yıldızname bakımı ve yorumlanması hakkında çalışmalar ortaya çıkarttığını da eklemektedir.

Medyum Zerdan Yorumları

Medyum Zerdan hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyuma ulaştıklarında ve kendisi ile işlemler özelinde konuştuklarında dönüşünün hızlı olduğu yıldızname bakımı ve yorumlanması, numaroloji, tarot açılımı konularında medyum ile çalıştıklarını yazmışlardır.

Medyum Zerdan Şikayetleri

Medyum Zerdan hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun etrafının kalabalık olduğu direkt kendisi ile iletişim kurulsa da bu iletişime sürekli yabancı kişilerin de dahil olması ile özel alanın kalmadığı hakkında şikayetlerini yazmışlardır.  

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim 9 yıllık bir evliliğim var eşim ile birbitimizi çok seviyoruz fakat eşim son bir yıldır ufak tefek mevzular için olur olmadık şeyler söyleyip beni de sinirlendiriyor ve ikimiz de birbirimize ağzımıza gelen şeyleri söylüyoruz ilk başta bu durumun geçici olduğunu düşünsem de zaman geçtikçe daha kötüleşmeye başladı bunun üzerine birkaç defa karşıma alıp konuşmayı denedim fakat nafile hiçbir işe yaramadı bunun üzerine bu durumdan bir arkadaşıma bahsettim arkadaşım bana medyum Mesih hocayı tavsiye etti ilk başta Böyle şeylere inanmasan da denemek istedim ve Mesih hocayla iletişime geçtim bana bu durumu 21 gün içerisinde çözebileceğiini söyledi Benim de onyım üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamiyle olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir problemim kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu