Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zeyd

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Manevi yöntem uygulamaları herkesin çok bilmediği, bilse de üzerinde durup düşünmediği ve ilgi sahibi olmadığı alanlardandır. Fakat medyumlar bu alanlarda hem ilgi ve bilgi sahibi hem de uzman olarak görülmektedirler.

Medyum Zeyd Kimdir?

Medyumların çalışma alanları tehlikeli ve güçlüdür. Bundan dolayı medyumların özellikleri, kimlikleri de güçlü ve büyük olmak zorundadır. Medyum Zeyd hakkında yaptığımız araştırmamızda medyumun kimliğini araştırarak hem kendisine hem de işlemlerine güvenmenizde yardımcı olmaktayız.

Medyum Zeyd Biyografisi

Medyum Zeyd hakkında araştırmamız dahilinde ulaştığımız ilk bilgi asıl adının Zeyd Sinharib olduğudur. Medyum 1960 yılında Mısır’da doğduğundan bahsetmiştir. 1987 Yılında El Ezher üniversitesinden mezun olduğundan bahseden medyum ilmi eğitimini de Mısır bölgesinde aldığından bahsetmektedir. Aynı zamanda Abd-el latif islam tıbbı üzerinde Yahudi filozofu ve astronomi alanlarında da eğitim aldığından bahsetmektedir.

Medyum Zeyd Yorumları

Medyum Zeyd hakkında yapılan yorumlar içerisinde medyum ile iletişimde olan kişiler kendisinden gideni geri getirme, bir kişiyi kendine bağlama ve kısmet açma büyüleri kapsamında medyum ile çalıştıklarını yorumlarında belirtmişlerdir.

Medyum Zeyd Şikayetleri

Medyum Zeyd hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kendisine ulaşmak için uzun bir randevu listesi bulunması ve beklemek gerekliliği en sık belirtilen şikayetlerdendir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu