Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zinar

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlarla karşılaşan kişiler kim olduğunu, yöntemlerini, işlemlerini, ilmini ve bilgisini öğrenmek isterler.

Medyum Zinar Kimdir?

Medyum Zinar ismini bize ulaştırmanızın ardından medyumun kimliği, bilgileri kapsamında bir araştırma gerçekleştirerek kendisine güvenmeniz veya güvenmemeniz açısından sizlere yol göstermeyi amaçladık.

Medyum Zinar Biyografisi

Medyum Zinar ismini araştırdığımızda öncelikli olarak kendisinin Mardin’de büyümüş olduğu bilgisine ulaştık. Aile kökenlerinin burada bulunması medyumun bu kökenleri güçlü bir şekilde taşıdığı anlamına da gelmektedir. Medyum öncelikle öğreti ilimleri kapsamında dedesinden destek adlığından zamanla da büyük medyumlardan eğitimler aldığından bahsetmektedir. Ardından cefr, ilmi ledun, havas ilmi öğretileri kapsamında kendisini geliştirdiğinden bahsetmektedir.

Medyum Zinar Yorumları

Medyum Zinar hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler kendisinden aşk büyüsü, bağlanma büyüsü, büyü bozma işlemlerinde destek almak amaçlı iletişim kurduklarını belirtmişlerdir.

Medyum Zinar Şikayetleri

Medyum Zinar hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler kendisinin mesajlara ve aramalara geç döndüğünü, işlemlerin geç başladığını bundan dolayı da iletişim kurmadıklarını belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim beş yıllık bir ilişkim var bu mevzu yüzünden daha önce bir çok medyum tarafından dolandırıldım sevgilimle SORUNLAR yaşıyordumz sorunları bir türlü bir çözüme ulaştıramıyorduk Bir günümüz iyiyse on günümüz kötü geçiyordu bu durumdan çok sıkılmıştım ve böyle bir yola başvurdum dolandırıldıktan sonra bu mevzuyu bir arkadaşıma anlattım o bana Medyum Mesih Hoca’yı tavsiye etti Fakat güvenilmiyordum fakat son kez kez denemek istedim ve iletişime geçtim bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözebileceğimi söyledi benim de onayın üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi ve bu beni şaşırttı işlemler tamamen olup bittikten sonra gerçekten sevgilimle aramda hiçbir problem kalmadı şu an evlenmeyi düşünüyoruz Allah sizden razı olsun hocam

  2. Selamın aleyküm arkadaşlar ben mustafa 14 yıllık evliyim eşim ile aşk evliliği yaptık 6 yıl birliktelik yaşadık sonrasında evlendik eşimle çok iyi anlaşıyoruz her alanda düşünce yapımız tepkilerimiz aynı fakat eşim hemen hemen 1 senedir başta ufak tartışmlar çıkartarak bu tartışmaları çığ gibi büyüterek ilişkimizi inanılmaz bir hale getirdi Bu durumu düzeltmek için bir çok kez konuşmak istesem de işe yaramadı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medya Mesih hocayı bul ve iletişime geçin bana bu sorunun 14 gün içerisinde çözebileceğiini söyledi benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesme işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşiyle aranda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu