Büyüler

Şirinlik Büyüsü

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Birisini etkilemek, ona kendini güzel, çekici göstermek o kişinin sizi hayatında istemesine sebep olacaktır. Birini hayatınıza çekmek, onunla sevgili, dost, arkadaş olmak bazen belirli koşullara bağlı olmaktadır. Kişiye samimi ve yakın gözükmek bu koşullardandır. İlişkiler kendiliğinden oluşmazlar. Karşılıklı çekim, istek ilişkilerin oluşmasında belirleyicidir. Şirinlik bu belirleyici unsurlar arasında olmaktadır.

Büyüler güçlü manevi ilimler arasındadır. Her büyünün uygulanma yöntemi farklılık göstermektedir. Bu farklılıklara edilecek dualar, ritüeller, kullanılacak olan obje ve maddeler dahil olmaktadır. Medyumun bilgi ve tecrübesi de bütün yöntemler içerisinde nasıl bir yol izleneceğini belirleyen ilk etmendir.

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik büyüsü çevresindeki kişilere kendisini şirin, samimi ve çekici göstermek için yapılan bir büyü yöntemidir. Kişiyi samimi ve şirin bulan kişi hayatında isteyecek, çekim hissedecek ve bir ilişki içerisine girme isteği duyacaktır. Çevrenizdeki insanlara karşı şirin ve samimi gözükmek çekim gücünüzü arttıracak ve sevilen saygı duyulan birisi olmanıza olanak sağlayacaktır.

Kişiler şirinlik büyüsü ile normal yoldan elde edemedikleri sevgi ve saygınlık hissini elde etmektedirler. Yaşantınız içerisinde gerek yakın gerekse uzak çevreniz tarafından bilinen ve göz önünde olan birisi olmanız her zaman ilk akla gelen kişi olmanızı sağlayacaktır. Bu tanınmışlık size duyulan sevginin ve saygının boyutunu arttıracak ve yaşamınızın daha eğlenceli, çekici hale gelmesine yardımcı olacaktır. Şirinlik büyüsü hakkında detaylı bilgi için Medyum Muhammed El Ziyad ile iletişime geçebilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Belirtileri

Şirinlik büyüsü en erken 1 hafta en geç 3 hafta içerisinde etkisini gösterecektir. Şirinlik büyüsü yapılan kişide ilk olarak samimi hislerin uyanması ile belirtisini göstermektedir. Kişi daha önce karşısındaki kişiye hissetmediği yakın, samimi hisleri hissetmeye başlar. Daha önce düşünmediği, aklına sıkça gelmeyen kişinin aniden daha fazla aklına gelmesi, o kişiyi daha fazla düşünmesi ve yakınında istemesi ile etkilerini göstermeye devam eder. Yapılan her planda, gidilen her yerde o kişiyi yakınında, ortamında ister. Bunlar kişinin samimi ve şirin duygularla dolmasının sonuçlarıdır.

Şirinlik büyüsü tabirinde bahsedilen şirin kelimesi aslında samimiyeti, isteği çağrıştırmaktadır. Sevgi büyüsü, bağlanma büyüsü gibi temelinde karşısındaki kişinin kendisine karşı yakın ve istekli hisler duymasına dayanır. Kişiye karşı duyulan samimi duyguların artması büyünün olumlu sonuçlarındandır.

Şirinlik büyüsü en erken 1 hafta en geç 3 hafta içerisinde etkisini gösterecektir. İlk olarak kişinin kendi aurası üzerinde etkisini gösteren sayılı büyülerdendir. Kişinin kendi karakterinin sunuşunun çekimi artar, güçlü ve çekici bir karakteri olduğu aşamaya gelinir. Tanıştığı ve konuştuğu insanlar tarafından akılda kalan, unutulmayan ve istenen kişi haline gelmektedir.

Kişi şirinlik büyüsü ile birlikte havasını, etrafa yaymış olduğu aurasını genişletir. Farkında olunmayan gözle görülmeyen fakat ruh ile hissedilebilen, çekim denilen duygunun temelini oluşturan aura renkli bir alandır. Bu renk karakter oluşumuna göre değişiklik gösterecektir. Büyünün başarılı etkisi kişinin aura renginin değişmesi ve etrafındaki insanlar tarafından çekici hissedilen bir noktaya gelinmesine olanak sağlamaktadır.

Kişi büyünün tesir ettiğini kolaylıkla anlayabilecektir. Daha önce görünmediği, farkına varılmadığı ve dikkat çekmediği ortamlarda çekici ve tercih edilen, istenilen, aranan kişi haline gelmesi ile büyü tesirini gösterecektir.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her manevi yöntem içeriğine dahil olan gizli ilimler ile farklı kategorilere dahil olmuş olur. Büyü yöntemlerinde gizli ilimler sıkça sürece dahil olur ve etkiyi arttırmaktadır. Büyüler bundan dolayı oldukça güçlü ve etkili süreçlerdir.

Şirinlik büyüsü yalnızca bir kişiye karşı şirin ve samimi gözükmek amacı ile yapıldığında daha hızlı etkisini gösterecektir. Birçok kişiyi etkilemek o kişilerin karakterlerini aşıp düşüncelerini değiştirmek daha uzun ve zor bir süreç içerisinde gerçekleşir fakat tek bir kişide bu değişimleri yaratmak daha kolay olmaktadır.

Medyumlar manevi yöntemler konusunda gelişmiş kişilerdir. Şirinlik büyüsünü de diğer büyülerde olduğu gibi bir medyumdan yardım alarak yapmak gereklidir. Kendi denemeleriniz ile uygulamaya çalışacağınız yöntemler sakıncalı ve sıkıntılı sonuçlara olanak sağlayacaktır. Medyum Muhammed El Ziyad ile iletişime geçerek etkili ve başarılı bir büyü sürecine girebilirsiniz.

Şirinlik büyüsü yapılırken ilk olarak büyünün yapılma isteğinin temelini bilmek gereklidir. Bir ortam içerisinde şirin gözüküp çoklu bir grubu etkileme amacında olan kişi için yöntemler daha geniş ilerlemektedir. Bulunduğu çevrenin ve kendisinin bu çevredeki konumunun da büyünün etkisini gösterme aşamasında önemi bulunmaktadır. Tek bir kişiyi etkilemek isteyen kişi için ise işlemler daha hızlı ilerlemektedir. Karşısındaki kişi ile olan ilişkilerinin konumu da burada belirleyicidir.

Şirinlik büyüsü yapılması için ilk olarak kişinin yıldızname haritasına bakılmakta ve ebced hesabı yapılmaktadır. Bu iki işlemin ardından kişinin özellikleri tamamıyla ortaya çıkar ve bu aşamada medyumun yorumlaması önemli olmaktadır. Güvenilir ve deneyimli bir medyumun yorumlama gibi büyü işlemlerinin etkisini arttıracaktır.

Hesaplamalar ve yorumlamaların ardından kişiye özel ulaşılan bilgilerin ışığında büyü yönteminin adımları, etkisini kısa sürede gösterebilecek şekilde ilerletilmektedir. Bu işlemlerin ardından medyum büyünün etki edebilmesi için yorumlamaları doğrultusunda bir vefk ve dua hazırlamaktadır. Bu vefk ve duaların belirli ritüeller eşliğinde tekrarlanması önemlidir.

Şirinlik Büyüsü Duası

Büyülerin tesiri ve gücünü arttırmak için çeşitli gizli ilim yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntemler büyünün etki etme süresini ve süreci değiştirmektedirler. Dualar kendi başlarına oldukça güçlü yöntemlerdendir. Güçlü bir dilek ve o dileği doğru kelimelerle içten bir niyet ile istemek sonuca ulaşmayı kolaylaştıracaktır. Büyülerin gücünü arttırmak da dualar ile sıkça tercih edilmektedir. Şirinlik büyüsü de çeşitli dua yöntemleri ile uygulanır.

Şirinlik duası kaynaklarda farklı birçok dua ile geçmektedir. Büyü yapılacak kişiye, büyünün yapılması istenilen zamana, ortama, yönteme göre okunacak dua değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden şirinlik duasının en doğru halini bir medyuma danışarak bulmak daha sağlıklı olacaktır. Şirinlik büyüsü için uygun duaya ulaşmak için Medyum Muhammed El Ziyad ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şirinlik büyüsü, bir kara büyü olarak sayılmamaktadır. Herhangi birisini ayırma, birisinin mutsuzluğu ve tehlikeli bir durum içerisinde kullanılmadığı taktirde beyaz, ak bir büyü olarak görülmektedir. Fakat her büyünün bir tehlikesi olduğu ve dini açıdan uygun olmadığı kısmı unutulmamalıdır.

Büyü bozma işlemleri büyünün çeşidine, büyüyü yapan medyuma ve yöntemlerine, zamanına göre ilerletilmesi gereken bir süreçtir. Şirinlik büyüsü de kolay ayırt edilebilen, anlaşılabilen büyülerden değildir. Çünkü genellikle duygusal açıdan etki eden bir büyüdür ve bu duygusal bağın hareketlere intikal etmesi yalnızca kişinin gözlemi ile ayırt edilebilmektedir.

Bir anda daha önce bu kadar sık adı geçmeyen, istenilmeyen, ihtiyaç duyulmayan kişinin aniden vazgeçilmez olması, dilden düşmemesi, her ortamda, her mekanda istenmesi durumları şirinlik büyüsünün ayırt edici etkilerindendir. Bu durumda şüphelenen kişinin kendi herhangi bir işlem yapmadan direkt medyuma başvurması büyü bozma sürecinin başarıyla sonuçlanması için önemlidir.

Şüpheler doğrultusunda medyuma başvurulmasının ardından büyünün varlığı kesinleştirilir. Ardından çeşidi ve yöntemi belirlenmesi gereklidir. Büyünün bozulması işlemi tam olarak dualar ile gerçekleştirilmektedir. Şirinlik büyüsü bozulurken Felak Suresi, Nas Suresi, Ayet-el Kürsi, Bakara Suresi ve Fatiha Suresi okunmaktadır. Sağlıklı ve doğru bir büyü bozma süreci için Medyum Muhammed El Ziyad ile iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Uzun zamandır beraber olduğum kız arkadaşımla aramızda hiç bir sorun yokken bir anda sorunlar problemler oluşmaya başladı sebebini çözememiştim bir türlü üstesinden gelemiyordum ne yapacağımı bilemiyordum bir hocaya danışmak istiyordum ve internette araştırma yaparken Medyum Muhammed El Ziyad hocam çıktı karşıma ve hocamı direk aradım hocam sağolsun ki bana yardımcı olabileceğini söyledi ve bakım çalışması yaptı yaptığı bakımdan sonra kız arkadaşımın üzerine yapılmış olan bir işlem olduğunu söyledi hocam bundan dolayı benden uzaklaşıyor ve hiç yanıma gelmek istemiyormuş hocam bu işlemi bozup kız arkadaşımı bana geri döndürebileceğini söyledi bende onayladım ve hocamın benden istediklerini yerine getirdim ve işleme başladı 21 gün süren nir işlem oldu ve işlem sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocam sayesinde olumlu bir sonuç aldım ve kız arladaşım bana geri döndü herkese tavsiye ediyorum Medyum Muhammed El Ziyad hocamı gerçekten iyi ve güvenilir bir hoca kendisi iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu