Gerçek Medyum Yorumları

Spiritüel Medyum

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bugün, Spiritüel Medyum kimliği ile tanınan gizemli bir medyumdan bahsedeceğiz. Kulağa oldukça heyecanlı geliyor değil mi! Düşünün, isminizi kimse bilmeden bu şekilde ünlenmiş ve hizmet verebilmişsinizdir. Peki, kim bu Spiritiüel Medyum? Hatta gelin konuyu daha geniş bir şekilde ele alalım. Nedir bu spiritüellik dediğimiz konu? İşte hepsi bu yazımızda cevap bulacak. Şimdiden iyi okumalar dileriz.

Spiritüel Medyum Kimdir?

Evet, aslında içeriğimiz asıl amacı da sizlere bu gizemli medyumun aslında kim olduğunu açıklamaktadır. Sizleri hiç merak ettirmeden asıl isminin Yunus Emre olduğunu söyleyelim o halde. Yani, bahsettiğimiz kişi aslında Medyum Yunus Emre fakat biz kendisine daha çok bilinen adı, Spiritüel Medyum olarak hitap edeceğiz.

Spiritüel Medyum Biyografi

Yazımızın en başında da belirttiğimiz gibi Spiritüel Medyumdan bahsetmeden önce spiritüelliğin ne olduğuna dair bir açıklık getirmek istiyoruz. Bu açıklamayı yaparken kelimenin tam anlamıyla kendi bilgilerimizden yararlanacak ve Google gibi basit bir kaynak kullanmayacağız. Sizlere en kolay dille spiritüelliğin aslında her medyumun hemen hemen sahip 6.his dediğimiz özelliğe verilen ad olduğunu söyleyebiliriz. Bir şeyin olumsuz olduğunu, kötüye gideceğini veya tam tersi sizin için çok iyi olacağını sezebilme gücüne ve bu sezginin oldukça belirgin ve yüksek olmasına spiritüellik denir. Spiritüel Medyum’da bu yönünün oldukça fazla kuvvetli olduğunu düşünerek kendisine bu şekilde hitap edilmesini arzulamıştır. Bugün, dünya üzerinde bulunan çoğu medyum bu özelliklere sahip olsa da Spiritüel Medyum dediğimizde binlerce medyum değil bu unvana sahip Medyum Yunus Emre gelebilmektedir.

Spiritüel Medyum Yorumları

Bir medyum olabilmek için sadece 6.hissimizin kuvvetli olması yeterli midir? Elbette ki bu sorunun cevabı hayır olacaktır. Medyum olmak için sayısız farklı bilim türüne ait yeterli bilgilere sahip olmak gerekir. Astroloji, metafizik, dinler, mezhepler, inanışlar, ayetler, ritüeller, gizli ilimler ve vefkler gibi büyük bir bilgi havuzunda bir de kendi özel yeteneklerimizin harmanlanmasıyla medyum olabilmek mümkündür. Spiritüel kişiliği ile ön plana çıkan Yunus emre ise daha çok bu konuda hizmet vermeye çalışmaktadır. Kuvvetli hisleri sayesinde çok doğru sonuçlar veren fallar bakabildiği ise gelen yorumların yüksek bir kısmını oluşturmaktadır.

Spiritüel Medyum Şikayetleri

Eğer bizleri uzun zamandır takip ediyorsanız yazılarımızdaki genel tarzımızı hemen hemen anlamışsınızdır. Yazımızın bir başka bölümüne geçmeden önce bir sonraki paragrafa dair ufak bir ipucu veririz. Evet, yine üstte bahsetmiş olduğumuz gibi bir medyum olabilmek için sadece spiritüel olmak yeterli olmayacaktır. Spiritüel Medyum da bu özelliğine güvenerek birkaç bilgi ile birlikte büyü hizmeti vermeye kalkışmıştır ve dolayısıyla başarısız olmuştur. Bu bilginin doğruluğunu ise şikayetler nedeniyle kişisel web sitesinin kapatılmasından anlayabilirsiniz. Bugün Google üzerinden arama yaptığınızda Spiritüel Medyum adına açılan web site adresinin kullanıma kapatıldığını görebilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. İyi günler herkese ben 7.8 aydır çalıştığım iş yerinde beninle çalışan bi kıza aşık oldum onu deliler gibi seviyordum ama o bana hiç yüz vermiyordu ne kadar konuşmaya çalıştıysam benimle konuşmak istemediğini söyledi ne yaptıysam olmadı her yolu denedim ama bir türlü olmadı araya sokmadığımız kimse kalmadı ama olmuyordu ne yapsam diye düşünürken bir arkadaşım bana araştırma yap bi hocayla görüş dedi araştırmaya başladım ve araştırmalarım sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum herkes iyi yorumlar atmış bir çok hocaya baktım ama en iyisi bu duruyordu bende aradım Medyum Mesih hocamı konuştuk bağlama ve aşık olma büyüsü yapmamız gerektiğini söyledi herşeye razıydım yeterki kız bana gelsin aşık olsun istiyordum yaklaşık 20 gün süren bi çalışma sonucunda kız numaramı nerden bulmuş bilmiyorum ama bana dediki yarın iş yerinde sennle konuşalım biraz bende tamam dedim iş yerinde konuştuk kızda benden hoşlanmaya başladığını söyledi ve şu an sevgiliyiz ileriyi de düşünüyoruz herşey çok güzel oldu Medyum Mesih hocamın sayesinde istediğim kız benimle artık çok mutluyum allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

  2. Merhabalar ben 2 yıldır evliyim ama bir süredir eşimle sebepsiz tartışmalar sorunlar gereksiz yere kavgalarımız oluyordu hiç bir sorun yokken durduk yere kavga ediyorduk herşeye bağırıp küfür ediyordu ve gecen ay ayrılmak istediğini söyledi deliye döndüm bütün dünya sanki başıma yıkıldı benden ayrılırsa kendimi öldürürüm bu ayrılığı kaldıramazdım bu yüzden büyü yaptırmaya karar verdim beni bırakmasın bana daha çok bağlansın diye bağlama büyüsü yaptırmak istiyordum araştırma yaptıktan sonra Medyum Mesih hocamı buldum aradım hocamı derdimi tasamı herşeyi anlattım Medyum Mesih hocam sağolsun bağlama büyüsü yapacağını söyledi işleme başladık ve bağlama büyüsünü yaptı hocam ve 2 haftada eşimin benden ayrılmasına engel oldu şuan aramız çok iyi çok mutluyuz Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki tanımışım sizi iyiki varsınız teşekkürler hocam herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu