Büyüler

Süryani Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Süryani büyüsü adı sıkça duyulan, bilinen, en eski ve bundan dolayı köklü bir büyüdür. Süryani büyüsü, Kabala büyüsü, Papaz büyüsü gibi yollar güçlüdür. Güçlü ve keskin tesirleri ile öne çıkmakta ve bilinmektedir. Süryani büyüsü hakkında detaylı bilgilere ulaşmayı amaçlıyor, bu büyü yolunu tercih etmeden verdiğiniz karardan emin olmak istiyorsanız yazımızda bahsedeceğimiz detaylar işinize yarayacaktır.

Süryani Büyüsü Nedir?

Büyüler en eski insanlık tarihinden beri kişilerin çeşitli gizli ilimler sayesinde ulaştıkları ve yararlandıkları güçlü yollardır. Eski zamanlarda da büyülere aynı ölçüde ve önemde değer verilmekteydi. Kişiler çözemedikleri zorlukların ve sıkıntıların üstesinden büyüler yolu ile gelmekteydiler. Günümüzde de büyüler bu amaçlarla kullanılmaktadır. Büyüleri en temelde kara ve ak olmaları, kısmen hayırlı ve temiz istekler yerine getirmesinin yanında hayırsız tehlikeli ve kötü sonuçların yerine getirilmesi olarak ayrılabilir. Süryani büyüsü amaçları doğrultusunda kara büyüler içerisinde yer almaktadır. Sevgi, aşk, geri getirme, bağlama gibi amaçların yanında hayırlı giden işlerin kötüleşmesi, kişilerin kötülük yaşaması, ayrılması, mutluluklarının bozulması amaçları ile de yapıldığından kara, tehlikeli ve hayırsız sayılmaktadır.

Süryani Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bir büyüyü yapabilecek, yapılıp yapılmadığına ve gerekliliğine karar verebilecek, çeşidi hakkında bilgi sahibi olabilecek, başarılı bir şekilde tesirlerinin görülmesini sağlayabilecek kişiler medyumlardır. Her işin bir ustası, erbabı, deneyimli kişisi bulunmaktadır. Büyüler içinde medyumlar usta kişilerdir. Süryani büyüsü gibi her büyüyü, duayı, vefk işlemlerini medyumlar gerçekleştirmelidir. Etkili büyülerin etkisini göstermesi olaylara, durumlara, kişilere bağlıdır fakat en önemlisi de medyumlara, onların bilgisine, ilmine ve tecrübesine dayalıdır. Süryani büyüsü gibi etkili bir büyünün gerçek ve keskin etkisini göstermesi için medyum Mesih ile iletişimde kalabilirsiniz.

Süryani Büyüsü Kimlere Yapılır?

Süryani büyüsü kara büyüler arasında yer alan genellikle hayırsız sonuçlar getirmesini, büyüyü yaptıran veya yapılan kişinin hayatında kötü, hayırsız, mutsuz olacağı olaylar yaşamasını amaçlayan büyülerdendir. Genellikle evli çiftler, sevgililer, nişanlılar tarafından tercih edilen yöntemlerdendir. Arası bir şekilde bozulan, soğuyan, küsen, ayrılan evli, sevgili, nişanlı çiftlerin yeniden barışması, birleşmesi amacı ile yapılmaktadır. Aynı zamanda hayırlı bir kısmet bekleyen, platonik olan, aşkın onu bulmasını bekleyen kişiler de Süryani büyüsünden yararlanmaktadırlar. Aynı zamanda mutlu ilişkilerin bozulmasını amaçlayan ilişki dışındaki üçüncü kişiler tarafından da tercihe edilmektedir. Bu kısımda önemli olan nokta bir tanışıklığın, iletişimin olması noktasıdır. Büyüyü yaptıran ve yapılan kişinin arasında bir tanışıklık, bağ, iletişim olmalıdır ki büyü etki edebilsin. Hiç tanışmamış, birbirinden habersiz, iletişim kurmamış, konuşmamış kişiler için Süryani büyüsü yaptırmak etkisiz olacaktır. Medyum Mesih ile detayları ve önemli noktaları konuşabilir bilgi alabilirsiniz.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir büyünün yapılma şekli, tercih edilmesi, ritüelleri, yöntemleri, süreci medyum tarafından belirlenir, onun ilmi ve tecrübesi ile büyü etkisine ulaşır. Süryani büyüsü için de bu durum böyledir. Büyü yapılırken okunacak dualar, tılsımlı sözler, materyaller, ruhani varlıkların büyüye dahil edilmesi gibi durumlar medyum tarafından belirlenir. Bütün bu önemli noktalardan dolayı kendi çabalarınız ile büyü yapmayı denememeli bir medyumdan destek almalı, danışmalısınız. Süryani büyüsü için genellikle ruhani varlıkların, materyallerin dahil edilmesi değil de tılsımlı sözcüklerin, Süryani yazıların ve güçlü duaların kullanılması tercih edilir. Süryani kökenli bir medyumun bu büyüyü uygulaması büyünün tesiri konusunda da etkili olacaktır.

Süryani Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Süryani büyüsü oldukça güçlü, keskin büyülerdendir. Papaz büyüsü gibi hayırlı ve hayırsız sonuçlar getirmesi beklenen durumlar için kullanılması ile tercih edilmektedir. Kara büyü olması ile oldukça öne çıkmaktadır ve dikkat edilmesi gerekmektedir. Süryani kökenli bir hocanın yapması bu büyünün etkisinde önem arz etmektedir çünkü bu kişiler gerek köklerinden gelen gerek ise araştırmaları ile destekledikleri yeteneklere ve güçlü sezgilere sahip olmaktadırlar. Bu özelliklerinin yapılan büyüde etkisi önemli ve güçlüdür. Güçlü büyülerin etkisinin göstermesi de güçlü olmaktadır bundan dolayı kişi büyünün güçlü tesirini kolaylıkla ayrıştırabilecektir. Büyülerin kesin tesir zamanları ile ilgili bilgiler vermek doğru olmayacaktır. Her büyü medyumuna, olaylara, yapıldığı duruma ve yönteme göre değişiklik gösterecektir. Güçlü bir büyü olsa da Süryani büyüsü hakkında da böyle kesin bir zaman vermek yanlış olur. Bu konuda Medyum Mesih ile iletişime geçmeniz en etkili sonuca en doğru ve kısa zamanda ulaşmanızda yarar sağlayacaktır. Bir süre vermek gerekirse de en erken bir hafta en geç de 1 ay gibi ortalama bir süre verilebilir.

Süryani Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Büyülerin sonuçlarını, tesirlerini anlayıp emin olmak zor bir durumdur. Belirli belirtiler ile şüphelenebilmek mümkündür fakat emin olmak için bir medyum ile iletişime geçmek doğru olacaktır. Süryani büyüsü kişinin ilk olarak düşüncelerine ardından hislerine ve dolayısıyla davranışlarına kararlarına etki etme sürecini takip etmektedir. Belirtilerinde genellikle kişinin aniden değişen ruh durumu, kendisinden, kişiden beklenmeyecek kararları vermesi, davranışlarda bulunması, soğuduğu uzaklaştığı bir kişiye aniden yeniden yakınlıklar hissetmeye başlaması veya yakın olduğu kişiden soğuma hissedip çekilmesi, uzaklaşması, hayırsız, kötü şeyler yaşamaya başlaması, yolunda güzel giden işlerinin bozulmaya başlaması ve bu bozukluğun kötülüğün devam etmesi durumları Süryani büyüsünün işaretleri olabilmektedir. Fakat emin olmak için Medyum Mesih ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

Süryani Büyüsü Nasıl Bozulur?

Her büyünün bozulma aşaması ve süreçleri tıpkı yapılma aşamaları gibi farklı ve çeşitlidir. Büyülerin yapılması gibi bozulması işlemleri de mutlaka bir bilinçli, ilim sahibi, tecrübeli medyum tarafından gerçekleştirilmelidir. Bilinçsiz her işlem gizli ilimler dünyasında yanlış her hareket tehlikeli, keskin ve büyük sonuçlar doğurabilecektir. Büyü bozmak aniden çok tehlikeli bir boyuta gelebilir. Medyum Mesih ile büyü bozma işlemlerini gerçekleştirmek zahmetsiz, sorunsuz, sıkıntısız ve kolay olacaktır. Süryani büyüsünün bozulması için öncelikli olarak medyuma danışmalı büyünün tespiti yapılmalıdır. Ardından ise yapılan büyüye ve yönteme göre uygun bulunan süreç başlatılmaktadır.

Süryani Büyüsü ve İslamiyet

İslam dini içerisinde büyü yaptırmak, büyü yoluna başvurmak, bir dileği isteği büyü ile gerçekleştirmeye çalışmak günah kabul edilmektedir. Allah’a dua etmek, ondan istemek yerine Süryani büyüsü gibi yollara başvurmak tehlikeli olmasının yanı sıra günahtır. Hayırsız sonuçlar getirmesi, bir kişinin kötülük görmesi, yaşaması için büyü yaptırmak da büyük günah olarak geçmektedir. Büyü yollarını, Süryani büyüsü yolunu tercih edecek bu konuda karar verecek kişinin İslam dinine göre bunu düşünüp kararını öyle vermesi gerekmektedir. Günah olduğunu bilip kabul edip yine de bu yolu tercih etmek isteyen güçlü olan büyü yöntemi ile sonuca ulaşmayı amaçlayan kişi de günahını kabullenmiş demektir.

Süryani Büyüsü Yan Etkileri Var Mı?

Büyüler yapıldığı kişinin yaşamında, hislerinde, davranışlarında, kararlarında değişiklik göstermesi, bir yan etki ile yaşama dahil olması beklenen hadiselerdir. Dolayısıyla her büyüde olduğu gibi Süryani büyüsünde de bir yan etki bulunmaktadır. Bu yaşam gibidir. Yaşamda her olay durum kişide bir yan etki oluşturur, bir his, iz bırakır. Büyüler de tıpkı böyledir. Kişinin yaşamında bir yan etki gösterirler ve izlerini güçlü bir şekilde gösterirler. Kişinin fazla uyuması, uyuşuk olması, çok düşünceli ve durgun durması, mide bulantılarının olması, karın ağrısı yaşaması olası yan etkilerdendir.

Süryani Büyüsü Etkili Midir?

Kara büyüler ak büyülerin arasında güçlü ve keskin etkileri, hayırsız ve kötü sonuçlar ile tesir etmeleri ile ayrışmaktadırlar. Bir kara büyü olan Süryani büyüsü de oldukça etkili güçlü ve keskindir. Büyülerin etkisi yapıldıkları kişiden yapan medyuma kadar her değişkende farklılık göstermektedir. Süryani kökenli bir medyumun hazırladığı Süryani yazılar, dualar, tılsımlı sözcükler büyünün etkisini değiştirip güçlendirecek değişkenlerdir. Aynı zamanda büyünün yapıldığı kişinin karakteri de etkili bir durumdur. Kolay adapte olabilen, değişiklikleri seven kişilerde büyü daha kısa sürece daha etkili olabilmektedir. Medyum Mesih ile Süryani büyüsünün etkisini değiştirebilecek değişkenleri göz önünde alarak başarılı bir büyü sürecini gerçekleştirebilirsiniz.

Medyum Mesih Süryani Büyüsü Yapabilir Mi?

Medyum Mesih ilim ve bilgisi ile öne çıkan medyumlardandır. Güçlü, keskin büyüleri başarılı bir şekilde hazırlayıp uygulayabilmektedir. Kara ve ak büyüler konusunda gelişmiş ve yılların getirmiş olduğu birikimin yanında tecrübe ile başarılara ulaşmaktadır. Süryani büyüsü konusunda da güçlü bir medyumdur. Gizli ilimler, büyü ilmi konusunda güçlü ilim ve bilgisinin yanında başarılı tecrübeleri ve deneyimleri ile büyü işlemlerini gerçekleştirmesinden dolayı öne çıkmaktadır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Bitme yolunda olan bi evlilikte kurtarmaya çalışma çabaları.. Tek taraflı olunca çok zor oluyor gerçekten. Karşılıksız olunca yıpranıyosun. Benim bu yolda yardımcım Mesih Hocaydı kendisiyle tanışmadan önce çaresiz bitik durumdaydım. Medyum Mesih Hocamın öncesinde. gerçekten sıfır umudum vardı. Mesih Hocayla görüştükten sonra bu kadar karamsar olmamam gerektiğini anladım. Kendisi sayesinde çok zor bi dönem atlattım. Evliliğim kurtuldu,umutlarım çöp olmadı ve çok zor bi piskolojide olduğum dönemi atlattım. Allah razı olsun kendisinden ısrarla tavsiye ediyorum.

 2. Uzun zamandır başıma gelen talihsiz olaylar yüzünden iş hayatım sosyal hayatım normal hayatım mahvoldu üstümde öyle bir sıkıntı var ki elimi attığım şey elimde kalıyor neyi tutsam parçalanıyor bir işe giremiyorum evim 2 defa yandı eşim benden boşandı herkese borcum olduğu için bana düşman kesildiler hiç bir şey yapmadığım halde benden nefret eden insanlar var hatta benim daha önce görmediğim ismini duymadığım tanımadığım kişiler bile benden iğreniyor bu nasıl olabiliyor anlamıyorum Medyum Mesih Hoca ile konuştum başıma gelen herşeyi bir bir anlattım söyledim oda benim üzerimde bir kaç işlem değiştirdi ve hayatımda şuan olan herşeyi değiştir dedi işini evini arkadaşlarını eşini yaşadığın şehri dedi ben Şırnaktaydım şuan İstanbuldayım bir oto galeri açma peşinde gidiyorum ve bir hanım efendi ile tanıştım ciddi düşünüyoruz yani medyum amir Ahmed hoca beni nasıl bir hayattan alıp nasıl bir hayata soktu siz görüyorsunuz belki inandırıcı gelmeyebilir ama denemeden karar vermeyin ben yaptım ve pişman değilim belki yapmasam hayatım boyunca bu pişmanlıkla yaşayacaktım hoşçakalın

 3. Yaklaşık 1 ay eski kocam peşimi
  bırakmamıştı beni sürekli taciz ediyordu polise şikayet ettim uzaklaştırma verdiler sadece ama yinede engel olmadı instagramdan whatsapptan
  bir şekilde beni bulup rahatsız etmeye devam ediyordu arkadaşım bana Medyum amir Ahmed hocayı önerdi daha önce işlem yaptırdığını söyledi kısa sürdüğünü
  ve gerçekten etki gördüğünü söyledi bende aradım durumu anlattım beni kısaca bilgilendirdi ve 14 gün süre verdi kabul edip işleme
  başlamasını söyledim işlem boyunca beni bilgilendirdi ve her sorumu cevaplamaya devam etti işlemin 8.Günü daha etkilerini hissettim içimdeki
  huzursuzluklar kaybolmuştu Ve o gece bir ilk oldu whatsapptan eski kocamdan mesaj gelmemişti aramıyordu bu beni çok mutlu etti çünkü hayatım boyunca ilk defa böyle huzurluydum işlem sonunda benimle tamamen iletişimi koparmıştı ne takip ediyor nede yazıp arıyordu Medyum amir Ahmed hoca hayatımı kurtardınız hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır sizi her yerde herkese önereceğim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu