Büyüler

Ayırma Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Mutluluk yaşamın kaynağı olan duygudur. İnsan olmak yemek içmenin yanında yaşamının içerisinde mutluluklarını yaşaması, ihtiyaçlarını gidererek, istediklerini elde ederek mutlu olmaya teşvik edilmesi anlamına gelmektedir. Mutlu olmak bir ihtiyaç olduğu kadar bir zorluktur. Mutlu olmak yaşamda kişiye göre dağılmış, serpiştirilmiş kırıntıların toplanıp bütün olmasıdır ve her zaman geçici bir durumdur.

Mutlu olmak bazen mutlu bir ilişki bazen lezzetli bir yemek bazen güzel ve yeni bir kıyafet bazen ise anın içinde bulunmaktadır. İlişkiler ve mutlu giden beraberlikler bizleri mutlu eder, yaşam amacı belirler ve her konuda motive eder.

Mutlu bir ilişkinin içerisinde olan anlaşılıp anlayan bir iletişim modelinde huzur bulan kişi mutluluğun ucundan tutmuş demektir. Bunun aksini yaşayan bir kişi ise mutsuzluğun derin çukurunda debelenmektedir.

Yaşam mutluluklardan oluştuğu gibi mutsuzlukların derinliğinden de oluşmaktadır. İstenilenin elde edilememesi, hayallerin gerçekleşmemesi mutsuz hissetmeye sebeptir. Bazen ise başka birinin mutluluğu kıskançlık ile birlikte büyük bir mutsuzluk getirebilecektir.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Bir ilişkinin içerisinde olamayan, sevdiği arzuladığı kişinin bir başkası ile ilişkisini gören, izleyen, açıklayamadığı duyguların bir başkası tarafından yaşanıldığını izleyen kişi hem mutsuz olur hem de umutsuz olur. Bu kötü hislerin pençesinden kurtulmak, iyi hissetmek, mutlu olmak ve elde etmek ister.

Kişinin sevdiği, aşık olduğu, hayatında istediği kişinin bir başkası ile olması, bir başkasının hayatında ve sevgisinde olması bekleyen ve isteyen kişi için zor, dayanılmaz bir durumdur. Bu kişi uzaktan izlediği, gördüğü aşkın acısını derinden hisseder ve bu acı hissinin geçmesini bekler. Geçmeyen hisler kişiyi daha fazla yutar ve üzer. Bu durumda bir çıkış yolu aramak bu acıdan kurtulmanın yanında arzu ettiği sonuca ulaşmak ister. Soğutma büyüsü ve Ayırma büyüsü bu kişi için güçlü yollardan olacaktır. Güçlü bir ayırma büyüsü hazırlatıp, kısa sürede etkisinin görmek için Medyum Mesih ile iletişime geçmenizi öneririz.

Sevgi, aşk gibi duygusal durumlar tamamen kadere bağlı olarak görülmektedir. Bir kişiyi sevmek o kişinin doğru olması ve onda karşılıklı aşkı bulmak, aşktan emin olmak ve bu yolun devam etmesi kişinin kaderine bağlı olarak görülür. Bundan dolayı da bu duyguların kişinin yaşamına uğraması, uğramadığı veya uğradığı durumda yapılması istenilen müdahaleler sınırlı, yok olarak sayılmaktadır. Fakat bir yol her zaman vardır. Böyle duygusal durumların bir yol açabilmesi, istenilen şekilde ilerleyebilmesi de büyü yolu ile gerçek olabilmektedir.

Büyü bilindiği üzere manevi olarak güçlü, keskin ve büyük bir yoldur. Hem duygusal hem de fiziksel olarak birçok aşamada tercih edilebilen yöntem büyü, kişinin tamamen arzu ve isteklerine göre şekillenebilmektedir. Kadere bırakılan ve çözüm yolu yokmuş gibi duran, herhangi bir müdahale yapılması mümkün gözükmeyen isteklere göre ilerlemediği ve ilerleyemeyeceği öngörülen duygusal ilişkiler için büyü yöntemi gücü ile vardır. Ayırma büyüsü de güçlü müdahale anlamına gelen büyü yöntemlerindendir. Büyü yöntemlerini mutlaka medyum hocalar uygulamalı ve hazırlamalıdır. Medyum Mesih güçlü sezgileri, yetenekleri ve başarılı tecrübeleri ile büyü konusunda size destek olacaktır.

Bir kişiyi seven fakat açılamayan, platonik olarak aşk besleyen uzaktan kişiyi gözlemleyen, izleyen fakat açılamadığı için bir türlü birleşemeyen bu süreçte de karşısındaki kişiyi bir başka ilişkinin içerisine sevk eden, yalnızca platonik aşkını değil onun devam eden ilişkisini de izlemek zorunda kalan kişi ayırma büyüsüne başvurmaktadır. Ayırma büyüsü ile birlikte kişi platonik aşkının devam eden ilişkisinin bitmesine ve bu süreçte kendisinin de açılması için cesaret toplamaya, arada bir ilişki bir başka kişi olmadan yalnızca istekleri ve hisleri olarak açıklama yapmaya imkan bulacaktır.

Evli, evlenmek üzere ciddi bir ilişkide bulunan kişiler de ayırma büyüsü ile ayrılıp uzaklaşabilmektedirler. Sevdiği istediği arzuladığı kişi evli olan veya ciddi bir ilişkinin içerisinde nişanlı olan kişi kendisini çözümsüz ve bir yolu kalmamış, tamamen sevdiğini kaybetmiş gibi düşünüp umutsuzluğu kapılır. Bir ilişkinin evliliğe bağlanması ve bağlanma aşamasında olması kişiye sanki o ilişkinin asla bitemeyeceği, hiçbir şekilde ayrılığın gerçekleşmeyeceği, çıkışsız bir yol olduğu gibi gelip çeşitli çaresiz hislere kapılmasına olanak sağlayabilir. Fakat her ilişki bir şekilde bitebileceği gibi ciddi ilişkiler de bitebilir evlilikler de boşanma ile sonuçlanabilir. Ayırma büyüsü evli çiftlerin boşanarak yeniden bekar olmalarını sağlayacaktır.

Büyüler içlerinde çeşitlerine ve amaçlarına göre ayrılmaktadır. Papaz büyüsü, adet kanı büyüsü, ayırma büyüsü gibi büyüler kara büyüler arasında yer almaktadırlar. Çünkü yapılma amaçları genellikle ayrılık, bir başkasının yaşamına mutsuzluk getirmektir ve tehlikeli büyü çeşitlerindendir. Ayırma büyüsü de mutlu ilişkileri bir başkasının istek ve arzusuna göre ayırmak anlamına geleceğinden kara büyüdür.

Her güçlü yöntem ve büyü çeşidinde olduğu gibi ayırma büyüsü yaptırmadan önce de kişi kararından emin olmalı tehlikeleri kabullenmeli, bir yuvayı, ilişkiyi yıkmanın, bozmanın ona getirileri olabileceğini, bir mutsuzluğa sebep olmanın yükünü taşıması gerekebileceğini, vebal alacağını bilmeli ve kabullenmelidir.

Ayırma büyüsü mutlaka ne yaptığını bilen, kararlarından ve yöntemlerinden emin, güçlü, profesyonel, başarılı bir medyum tarafından yapılmalıdır. Yanlış her hareket ayırma büyüsünde farklı bir sonuca ve istenmeyen duruma sebep olunmasına olanak sağlayacaktır. Ayırmak isterken daha fazla bağlanma sağlamak, karşı tarafın ayrılmasını beklerken kişinin kendi mutlu ilişkilerinde ayrılığın gelebilmesi durumları yanlış hareketlerin sonuçlarından olacaktır. Ayırma büyüsü konusunda yetkin ve bilgili Medyum Mesih ile iletişime geçip doğru işlemlere adım atabilirsiniz.

Ayırma büyüsü genellikle anneler, kaynanalar tarafından çocuklarını korumak, istemedikleri onay vermedikleri ilişkilerden onları kurtarmak için tercih edilmektedir. Evli olan fakat gelinin bu evliliğin içerisinde istemeyen anne ayırma büyüsü yolu ile çocuğunun evliliğinin bozulmasına, ayrılmanın gerçekleşmesine, boşanılmasına olanak sağlayacaktır. Aynı şekilde örnek vermek gerekirse ciddi bir ilişki içerisine girildiğinin farkına varan fakat damadını istemeyen, kızına uygun bulmayan ve evliliğin gerçekleşmesini istemeyecek bu konuda da her türlü yöntemi denemeye hazır bir anne ayırma büyüsü ile kendi arzu ettiği gibi kızını sevdiği adamdan ayırabilir, ciddi ilişkinin çatlayıp bozulmasına, evlilik ile sonuçlanması beklenilen ilişkinin ayrılık ile yol ayrımına varmasına sebep olacaktır.

Ayırma büyüsü yapılan kişide ilk olarak ilişki içerisinde olduğu kişi ile ilgili anlam vermediği, adını koyamadığı fakat derinlerinde içinden gelen bir ses ile hissetmeye başladığı farklı duygular hisseder. Bu duygulara kısa bir süre içerisinde yapılan her hareketin batması, ilişkinin mutlu kahkahalar ile değil endişeler ile ilerlemesiyle birlikte soğuma adı verilir. İlişkiden ve ilişkide olduğu kişiden soğuyan onun daha önce batmayan normal karşılanan davranışlarının son derece rahatsız etmesi ile ayrılık yolu gözükür.

Ayırma büyüsü mutlaka bir medyum hoca tarafından gerçekleştirilmeli, uygulanmalıdır. Öncelikle ayırmak istediğiniz ilişki hakkında bilgi vermeli tarafları detaylıca başvurduğunuz medyum hocaya aktarmalısınız. Bu noktada çiftleri iyi tanımak karakter özelliklerini bilmek olumlu sonuçların doğmasında öncü olacaktır. Medyum hoca ile paylaşılan bilgilerin ışığında süreç başlamış olur ve kısa sürede etki görülmeye başlanır. Ayırma büyüsü en erken 1 hafta en geç 1 ay içerisinde ayırmak istenilen ilişkilerde etkisini gösterecektir. Ayırma büyüsü için Medyum Mesih ile iletişime geçmek oldukça kuvvetli bir çözüm yoluna kavuşmaya ilk adım olabilecektir.

Büyünün ilk etkisi kişinin düşüncelerinde ince ince tedirginlik ve şüphelerin düşmesi ile gerçekleşir. Bu noktada bulunduğu ilişkinin sağlamlığı, temeli önemlidir. Zaten sallantıda olan bir ilişkinin bitmesi için bu ince tedirginliklerin ilişkiye dahil olması yeterli olabilecektir. Fakat daha güçlü ilişkiler için bu ilk semptomların ardından gelecek daha büyük düşünceler bu düşüncelerin kararları ve hisleri etkilemesi, çoğalan değişimlerin ilişkiye iyice sızması ayrılmanın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Uzun zamandır erkek arkadaşımla sürekli kavga ediyorduk artık sorunlarımizi çözemiyorduk ne yapacağımı bilmiyordum artık sıkılmaya başlamıştım bu durumdan ve büyü yaptırmaya karar verdim internette araştırma yaptım ve yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih Hocamı buldum ve hocamı aradım görüştüm yaptığımız görüşmede hocam sağolsun ki bana çok yardımcı oldu ve gerekli çalışmayı yapacağını söyledi hocama güvendim ve çalışmalara başladık 21 gün süren bir işlem sonunda olumlu sonuçlar aldım herşey için teşekkür ederim hocam Allah sizden razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu