Büyüler

Soğutma Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Yaşam ilişkileri doğurur. Yaşamın içerisinde olmak canlı ve cansız her bir varlık ile ilişki içerisinde olmak demektir. Bir insanla iletişim de ilişkidir bir çiçeği büyütmek de ilişkidir. Bu ilişkiler insana yol gösterir, kökü olmayan insanın kök salıp kalmasını, evini, yaşamını bulmasını sağlar. Fakat ilişkiler tamamen kalıcı, sonsuza kadar sürecek bağlardan oluşmamaktadır. Her ilişki için bu geçerli olmasa da bazı ilişkiler biter, uzaklıklar başlar ve kopulur. Bazen bu kişinin kendi özgür iradesi ile olur bazense dış bir müdahale ile gerçekleşmektedir. İşte bu dış müdahalenin manevi çözümler ve gizli ilimler kullanılarak gerçekleştirilmesine soğutma büyüsü denmektedir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Manevi çözümlerin içerisinde hem gücü hem de tehlikesi ile öne çıkan başlık büyülerdir. Büyüler içerisine gizli ilimleri de dahil ederek kısa bir sürede güçlü etkisini gösteren, bu etkinin büyüyü yapan ve yapılacak kişiye göre değişiklik gösterebileceği, dualarla, çeşitli fiziksel ve ruhsal müdahaleler ile gerçekleştirilen yöntemlerdir. Büyüler yalnızca bir iki dua ile değil çok daha fazla yöntem ve şekil ile gerçekleştirilmektedir. Bu bütün özellikleri büyülerin gücünü ve keskinliğini oluşturmaktadır.

Soğutma büyüsü de güçlü yöntemler arasındadır. Büyüler kara ve ak olarak genel iki başlıkta toplanmaktadırlar. Hayırlı sonuçlar için yapılan ak büyülerin yanı sıra büyük müdahaleler, ayrılıklar, mutsuzluklar için yapılan büyüler kara büyüler arasındadır. Soğutma büyüsü de çiftleri ayırmak, evlilikleri, ilişkileri bozmak amacı ile yapılmasından ötürü kara büyü yöntemlerindendir.

Ayırma büyüsü, soğutma büyüsü gibi büyüler kişinin fiziksel olarak değil ilk önce ruhsal olarak etkilenmesine olanak sağlayacak büyülerdendir. Kişi soğutma büyüsü etkisindeyken herhangi bir fiziksel acı, sıkıntı çekmez. İlk olarak kişinin ruhsal duygu durumunu hedef olan bu büyü yöntemi kişide her zaman hissettiği ve alışık olduğu duygu durumundan farklı olanları ayrıştırıp farkına varması, huzursuz ve ani gelen küçük mutsuzluk hisleri, daha durgun olma ve daha fazla düşünme etkileri ile kendisini gösterir. Bu etkiler ilk aşamada küçük küçük belirirken yalnızca bir minik fısıltıdır fakat kısa bir süre içerisinde güçlü düşünceler ve ardından da büyük hisler ve bu hislere bağlı olarak davranış değişiklikleri olarak son bulur.

Soğutma büyüsü yapılan kişide her zamanki davranışlarından farklı kişinin kendisinden beklenmeyecek değişik duygu durumlarına girdiği ve bu durumları çevresine belli ettiği durumlar ile karşılaşılır. İlişkisinden, evinden, olduğu kişiden ve konumdan mutlu memnun huzurlu olduğu bilinen kişinin kısa bir süre içerisinde bu hislerin tam tersine esir olma durumu, sürekli kendini ve çevresini sorgulama hali, depresyon başlangıcı gibi etkiler kişide soğutma büyüsü olduğunun anlaşılması için yeterlidir.

Aynı zamanda kişiden kişiye farklılık gösterecek olsa da depresyon ve durgun duygusal aşamalarda olan kişide mide bulantıları, yoğun baş ağrıları, migren atakları, uykusuzluk, huzursuzluk, ani tepkiler ve sinir hali gibi etkiler gözlemlendiğinde de soğutma büyüsünden şüphelenilmektedir.

Soğutma Büyüsü Kimler İçin Yapılır?

İnsan sosyal bir varlıktır ve bundan ötürü canlı cansız birçok varlık ile iletişimde ilişkide bulunabilmektedir. Bu ilişkiler zamanla bir bağlılık ve bağımlılık halini almaktadır. İnsan ilişkilerinde bağlılık kendisini gösterirken cansız varlıklar ile olan ilişki bir bağımlılık ilişkisine doğru kaymaktadır.

Soğutma büyüsü bu ilişkileri istemeyen, onaylamayan, son bulmasını arzulayan kişiler tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Büyünün yapılmasını istedikleri kişinin hayatında var olan bağlılık veya bağımlılık ilişkisi hakkında edindikleri bilgiler ile bir medyuma başvurmaları büyünün başlangıcını belirleyecektir.

Soğutma büyüsü genellikle şu kişilere yapılmaktadır;

  • Birbirine bağlı, birliktelikleri ve mutlu yuvaları olan eşler için,
  • Araya mesafelerin girmiş olduğu uzak ilişkiler için,
  • Kopuk bağların iki kişi tarafından zorla ellerinde tutulduğu ve tamamen kopmasına engel olunduğu ilişkiler için,
  • Nişanlı ve ciddi evlilik yolunda olan çiftler için,
  • Sigara, alkol, kahve, kumar gibi bağımlılıkları olan kişinin bu alışkanlıklarında uzaklaşıp soğuması için,
  • İki yakın, samimi arkadaşlığın bitmesi için soğutma büyüsü yapılmaktadır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her büyü yöntemi gibi bu büyü yöntemi de mutlaka bir medyum tarafından hazırlanıp uygulanmalıdır. Özellikle kara büyüler kategorisinde yer alan yöntemler uygulanırken daha titiz ve hassas davranmak gereklidir. Bu yöntemlerde yapılan her minik hata yaşamda büyük bir sorun ve boşluğa sebep olabilmektedir. İşinin ehli olmayan deneyimsiz birisi böylesine güçlü bir yöntemi uygulama yoluna dahi gitmemelidir.

Soğutma büyüsü yapılırken ilk olarak büyü yapılacak kişinin adı, doğum yılı, çalıştığı iş gibi kişisel bilgilerine ihtiyaç vardır. Ardından ilişkisi için, soğuması istenilen durum için detaylı bilgilendirilme yapılmalıdır. Kaç yıldır devam eden bir ilişki olduğundan, nasıl başladığına kadar erişilebilen detaylar listelenip eksiksiz aktarılmalıdır.

Temel bilgilerin toparlanıp aktarılmasının ardından büyünün uygulanması yöntemi başlamaktadır. Burada ilişkinin türünden medyumun yöntemlerine kadar birçok değişken bulunmaktadır. Tuzla soğutma büyüsü yapılabileceği gibi tebbet ve dualar ile de büyü yapılıp uygulanabilmektedir. Şirinlik büyüsü gibi büyüler de soğutma büyüsü yapılarak etkisiz hale getirilebilmektedir.

Tecrübe ve başarısı ile büyü yapan bir medyumdan destek almak bu aşamada yönteminizin başarısını belirleyecek unsur olacaktır. Yalnızca hisleri ve deneyimleri değil bilgisi ve başarılı tecrübeleri ile de yöntemler hazırlayıp uygulayan bir medyum işinin ehli demektir. Medyum Mesih ile soğutma büyüsü konusunda iletişime geçmek sizleri de başarılı bir medyum ile iletişime geçmiş hale getirecektir.

Evli Erkeği Eşinden Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü için farklı özellikler ve değişkenler bulunmaktadır. Örneğin büyünün yapılacak olduğu ilişkinin çeşidi, ilişki içerisindeki tarafların karakter özellikleri ve ilişkinin süresi büyünün çeşidini ve yöntemini belirleyecek unsurlardır.

Evlilikler genellikle sonsuz bir bağ ayrılamaz bir çift algısı oluştursa da her ilişkinin bitebilir olduğu akıldan çıkmamalıdır. Evlilikler de bitebilir bu yüzden boşanmalar vardır. Her ilişkinin yolculuğunda bir son olabilmektedir.

Evliliklerin bitmesi için hazırlanıp uygulanan büyü yöntemleri oldukça yaygındır ve bunlardan birisi de soğutma büyüsüdür. Evli bir çift içerisinde erkeğin evlilikten soğuması ve geri çekilmesi daha kolay sonuca ulaşılan yöntemlerdendir. Kadın yapısı gereği daha bağlı ve kolay pes etmez bir noktada bulunmaktadır. Sorunları ve sıkıntıları olsa da evliliğini sürdürmek ilk seçeneği olacaktır. Fakat erkek biriktirdiği sorunlar ve sıkıntılar ile evliliğinden daha kolay vazgeçen taraf olabilmektedir.

Evli erkeğin evliliğinden soğuması için ilk olarak ilişkinin çeşidine göre ve kişinin istekleri doğrultusunda medyum uygun gördüğü bir dua, söylem programı çıkartmaktadır. Bu dualar ve söylemler belirli ritüellerle, tekrarla ile uygulanmalı ve büyü sürecinde aksatılmamalıdır. Ardından bu yönteme ek olarak eğer erkeğin varlığına, evine, kendisine bir ulaşım söz konusu ise yöntem genişletilebilmektedir.

Kişinin evine, yatağına ve mutfağına koyulan ritüeller ile okunmuş tuz erkeğin önce yatağından uzaklaşmasını ardından mutfağının ve evinin bereketinin kaçmasını ve buna bağlı olarak da evinden uzaklaşmasını sağlayacaktır. Tuz değişken olarak kullanılmaktadır. Bu noktada medyumun uygun görmüş olduğu farklı materyaller de kullanılabilmektedir.

Çeşitli güçlü müdahaleler ile uzaklaşan erkek hem eşinden hem de evliliğinden soğuyarak ilişkisini ayrılık noktasına taşıyacaktır. Ayrılma büyüsü olarak da geçebilen soğutma büyüsünün evli bir erkek üzerindeki etkisi ilk olarak kendi yuvasından ardından evinden ve eşinden soğuyup uzaklaşması olarak kendisini gösterecektir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemleri oldukça önemli ve titizlikle ilerlenmesi gereken işlemler arasındadır. Büyü bozmada esas olan ilk büyünün tespit edilmedi işlemidir. Büyü çeşidine göre işlemler ilerlemektedir.

Soğutma büyüsü bozulması işlemi için ilk olarak bir medyuma başvurmanız önemlidir. Medyumun bilgisi, tecrübesi ve deneyimi büyünün bozulması aşamasında belirleyicidir. Medyum Mesih uzun yıllardır gerek güçlü sezgileri gerekse başarılı deneyimleri ile kendisini büyü bozma konusunda ispatlamış bir medyumdur. Soğutma büyüsünün bozulma işlemleri için başarılı medyumun deneyimlerine güvenebilirsiniz.

Soğutma büyüsü bozulma işlemlerinde büyünün nasıl yapılmış olduğu önemlidir. Büyünün uygulanmasında kullanılan materyaller bulunup yok edilmeli ve ardından büyü bozma duaları ritüeller ile tekrarlanıp bozma işlemi tamamlanmaktadır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Merhabalar herkese ben 2 yıllık evliyim mutluydum eşimle aramız çok iyiydi ama bir süredir bana karşı tavırları değişmiş ve bambaşkalar bir insan olmuştu durmadan bana bağırıyor küfür ediyor herşeye kızıyor ne yapsam olmuyordu hep alttan almaya çalışıyordum ama olmuyordu en son yine bana bağırmaya başladı ve artık el kaldırmaya da başladı dayanamaz oldum artık soğumuştum ayrılmak istiyordum ama kendisi istemiyordu bir şekilde boşanma davası açtım ve ayrıldık ama halen rahat bırakmıyordu beni ne yapacağım diye düşünürken teyzem bana Medyum Mesih hocayı önerdi hocamı aradım ve ne gerekiyorsa yapmaya hazırdım yeterki benden uzaklaşsın ve gelmesin istiyordum hocam gerekli bakım çalışmalarını yaptıktan sonra işlemlere başladı ve 21 gün süren bir işlem sonunda hocam işlemi bitirdiğini söyledi işlem süresince allah kendisinden razı olsun ki Medyum Mesih hocam benimle çok ilgilendi ve işlem bittikten sonra olumlu sonuç aldım ve yaklaşık 6 aydır eski eşim hiç gelmiyor aramıyorda Medyum Mesih hocam sayesinde kurtuldum iyiki varsınız hocam herkese tavsiye ediyorum

  2. Uzun zamandır eşimle aramiz bozuktu sürekli kavga ediyorduk artık anlaşamıyorduk ve boşanma davası açtım artık en mantıklısı buydu ona olan hislerim tamamıyla bitmiş tükenmiş durumdaydı ve davayı açtım davayı açtıktan bir süre sonra evine giden zarfta öğrenmiş boşanmak istediğimi evden de kovmuştum ve bir anda kapıya dayandı ve boşanmak istemediğini ve geri dönmemi istedi ama artık çok geçti çünkü fazlasıyla tolerans tanımıştım ama bu sefer kararlıydım peşimi bırakmıyordu ve bende kendimden soğutmaya çalışıyordum ve nasıl yaparım diye internette araştırma yapmaya başladım ve yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih Hocamı buldum hocama bu işlemi yapabilmesi için rica da bulundum ve yaptığı bakımdan sonra işleme başladı 14 gün süren bir çalışma sonrasında eşimi benden uzaklaştırdi Medyum Mesih hocamdan Allah razı olsun ki istediğim işlemi gerçekleştirdi ve olumlu sonuç aldım herkese tavsiye ediyorum iyi günler

  3. Önceden beraber olduğum erkek arkadaşımla bir süre önce ayrıldık tesadüfen beni aldattığını öğrendim ve ayrılma kararı aldım uzun bir süredir de ayrıyız artık benim hayatımda başka biri var ve durmadan beni rahatsız ediyor ne yapacağımı bilmiyordum ama istemiyordum çünkü mutlu bir ilişkim vardı internette araştırma yaptım Medyum Mesih Hocamı buldum hocama konuyu anlattım ve benden uzaklaşmasını istediğimi söyledim artık hiç bir şekilde istemiyordum onu bana gelmesin benden soğusun istiyordum ve Medyum Mesih hocam da işlemlere başladı 14 gün süren bir çalışma sonrasında Hocam işlemi bitirdi işlem bittikten sonra beni hiç aramadı ve mesaj da atmadı uzun zamandır karşıma da çıkmıyor çok şükür uzaklaştı bana Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

  4. İyi günler herkese kolay gelsin ben biri süredir evliydim ama eşimle yaşadığımız sorunlardan dolayı ayrılmıştık bir süredir de görüşmüyorduk bir kaç haftadır benim peşime takılmıştı tekrardan ama benim hayatımda başka birisi vardı ve çok seviyordum onu o yüzden eski eşimi kendimden uzaklaştırmaya çalışıyordum ama bir türlü uzaklaşmıyordu bi arkadaşım bana Medyum Mesih hocayı önerdi ve numarasını verdi hocamı aradım hocama derdimi anlattım ve soğutma ve uzaklaştırma işlemi yapacağını söyledi ve gerekli işlemleri başlattı işlem süresince herşey güzel ilerledi ve 21 gün süren işlemler sonucunda eski eşim benden uzaklaştı artık hiç takılmıyor peşime iyiki varsınız Medyum Mesih hocam Allah gönlünüze göre versin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu