Büyüler

Yıldızname

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Yaşam bir gizem, bir sırdır. Yaşanmış olanlar yaşanacak olanlara bir referans, ön gösterim gibidir, geçmiş geleceğin aynası olabilmektedir fakat bu yaşamın büyük gizemini aydınlatmada yeterli değildir. Gelecek her zaman uzakta olan ve gizem dolu merak uyandırıcı bir gizdir. Geleceği öğrenmek, yaşanmış olanları bir kenara bırakıp nelerin yaşanacak olduğunun sırrına kavuşmak büyük bir arzudur. Medyum Mesih ile yıldızname konusunda iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnsanın yaşamı içerisinde umutsuzluğa, sıkıntıya düştüğü, halledemediği çözülemeyen dertlerin içerisinde boğuşarak kurtulmak zorunda kaldığı zamanlarda bir umut olarak her şeyin geçeceğini bilmek, geleceğin umutlu olacağına inanabilecek bir dayanak ister.

İnsanlar yaşamlarında özellikle gelecek ile ilgili olan kısımlarında umutlu şeyler duymak isterler. Söyleneni değil söylenmesi istenileni bulmak için dolaşıp durur, tatmin edici sözlere ulaşmayı çabalarlar. Fal, ilim kavramı bu inanışın, ulaşmasının sonucudur, bir varış noktasıdır. Kişinin beklentisinin karşılanması için ona söylenmesine ihtiyaç duyduğu, gizemli karanlık yaşam gizlerinin aydınlatılacağı sözcükler falda, ilimlerde gizlidir.

Yıldızname kişinin doğumu ile ölümü arasında geçen zamanında yaşayacakları ile ilgili karanlık noktaları aydınlatan bir yöntemdir. Doğum zamanımız bellidir fakat ne zaman öleceğimiz bir sırdır. Ölüme giden yolculuk içerisine kaç mutlu an bırakacağımız, kaç umutsuzluk savaşında galip geleceğimiz, kaç beklediğimiz anların bizi bulacağı zamanlar yaşayacağımız bir sırdır ve bu sırlar büyük merak uyandırır. Bu merak ile sonuca ulaşmak, aydınlanmak arzusu yıldızname ile sonuca ulaşabilmektedir. Yaşamın getirecekleri doğru bir harita okuması ile çözülebilmektedir. Medyum Mesih ile bu konuda iletişime geçebilirsiniz.

Yıldızname bir fal değildir. Güçlü bir ilim olarak var olmuştur. Kişinin doğumunun onun bütün yaşamını etkileyeceği kavramının en güçlü görüldüğü ilimdir. Yıldızname kişinin ismi, doğum tarihi, doğum yeri ve saati gibi bilgiler doğrultusunda bakılmaktadır. Fal yalnızca tahminlerle, kişinin el, içtiği kahve, tarot kartları gibi unsurlar ile yaşamının, yaşayacaklarının tahmini üzerinedir. Yıldızname ise kişinin varlığının başında onun yaşamını etkileyen var olmasının koşulu olan isim, doğum gibi dayanaklara bağlıdır ve bunlar doğrultusunda sonuçlar ortaya konulmaktadır.

Yıldızname Ne İçin Kullanılır?

Kişinin doğumundan şu an yaşadığı döneme kadar başına gelen zorlukların atlatılması her dönemde farklı yöntemlerle mümkündür. Bazen görmezden gelmek, kaçmak bir çare çıkış yolu olarak görülmektedir fakat bu uzun bir çözüm değildir. Kişinin kaçtıklarının ayağına dolanacağı bir durum gelecektir. Bu kaçışın son bulması için manevi çözümler bulunmaktadır ve kaçmak yerine üzerine gitmek, güçlü çözümlere ulaşmak mümkündür.

Bilinmezlik insnaı içten içe yiyip bitiren bir durumdur. Nelerin yaşanacağını bilmemek, beklemenin boşuna gidip gitmeyeceği bilmecesi, yarının neler getireceği, çözümlerin yerine daha büyük sorunlar la mı karşılaşılacağı, bekleyişin ne zaman son bulunacağı insanı yaşam içerisinde tüketen sorulardır. İnsan bilmek ister. Bildikleri doğrultusunda ilerlemek ister.

Manevi çözümler bir çeşit bilgidir. Bilinmeyenin pençesindeki insanı boğulduğu kuyudan çekip çıkartmaktır. Yıldızname bilinmeyeni aydınlatmaktadır. Yaşamın ilerisindeki yolları görmek için yıldızname kullanılmaktadır.

Kişi yaşamının ilerisinde neler olacağını, geriden gelenlerin önüne neler çıkaracağını bilmek için yıldızname yöntemini kullanmaktadır. Osmanlı döneminden günümüze gelen bu manevi yöntem eski zamanlarda savaş döneminde özellikle sıkça kullanılmaktaydı.

Basit bir mantığı var gibi dursa da oldukça zor bir düzlemde bulunan bir yöntemdir. En temelinde yıldızname bakacak kişinin bilgisi ve becerisi bulunmaktadır. Uzman bir medyum becerisinden ve başarısından yararlanarak güçlü bir yıldızname haritasına ulaşabilmektedir.

Bu yöntem gelecekte kişinin yaşayacağı şeylerin önceden öngörülüp ona göre işlemler yapılması konusunda oldukça önemli olarak öne çıkmaktadır. Bir tedavi yöntemi veya mucizevi bir çözüm değildir. Öngörmedir. Önceden nelerin yaşanabileceğini bilmek atılan her adımın daha özenli ve dikkatli olmasına olanak sağlamaktadır. Medyum Mesih size yıldızname, yaşamın haritası konusunda yardımcı olacaktır.

Yıldızname için herhangi bir materyal kullanılmasına gerek yoktur. Fal ile bu noktada da ayrışmaktadır. İçilen bir kahveye, kişinin eline, tarot, iskambil kartlarına ihtiyaç yoktur. Yıldızname bakılacak kişinin adı soyadı doğum tarihi anne ve baba adına ihtiyaç vardır.

Yıldızname kişinin yaşamının haritasını çıkartmak demektir. Bunun için haritanın çıkarılması aşamasında kişinin varlığı, var oluşunu belirleyen özellikler önemlidir. Doğum günü, adı, saati kişinin kim olacağın belirleyen unsurlardır. Harita çıkartılırken de kişinin kim olacağını belirleyen unsurlar referans alınarak geleceğinde yaşayacaklarına ulaşılır.

Yıldızname kişinin haritası demektir ve her harita gibi buda yorumlanmalıdır. Bu noktada uzmanın bilgisi oldukça önemlidir. Haritanın çıkarılmasının ardından yıldız konumları, evler, bireysel ve toplumsal gök cisimleri gibi unsurlar detaylı bakılmalı ve bunların sonucunda uygun açıklamalar ile yorumlamalar yapılmalıdır.

Yıldızname yakın gelecek hakkında bilgiler vermektedir ve bu sayede kişinin kısa sürede neler yaşayacağı yorumlanıp bu yakın gelecek hakkında neler yapılabileceği üzerine konuşulur. Örneğin yakın gelecekte bir ayrılığın söz konusu olması durumunda hızlı ve kısa sürede yapılan bir müdahale ile bu ayrılık önlenebilir.

Aynı zamanda bir adım atıp atmamakta kararsız kalmış, bir karar vermenin eşiğinde duran fakat sonucu göremeyen bir kişinin yardımına da yıldızname koşmaktadır. Bu haritalandırma ile kişinin seçimi hakkında bilgiler ortaya konabilir ve yorumlanan bilgiler ışığında kişi kesin, net kararına ulaşabilir. Yıldızname ile göremediğiniz noktaları görmek aydınlatmak için Medyum Mesih ile iletişime geçebilirsiniz.

Yıldızname tehlikeli ve zararlı bir durum değildir. En eski zamanlardan beri, özellikle Osmanlı döneminde sıkça tercih edilip kullanılan bir yöntemdir. Kişinin yakın gelecek ve geçmiş haritasının çıkarılması işlemidir ve buna bağlı olarak yalnızca kişi ile ilgilidir. Başka birinin hayatına bir müdahale değildir, bu sebeple de zararsızdır.

Yıldızname her gün burç yorumu okumaktan, içilen her kahvenin hemen ters çevrilip bakılıp anlamsız şekillerin bir anlamını arama yolundan çok daha farklı ve anlamlıdır. Geçmişin, yaşanmışlıkların yanı sıra kişinin var oluşunun onun yaşamında ve geleceğinde bırakacağı izler, getireceği yenilikler, yaşanacaklar hakkında detaylı bir haritalandırmadır. Astroloji, manevi çözümler gibi güçlü temellere dayanmaktadır ve bunlar ışığında ilerlemektedir.

Yıldızname bakılmasında ebced hesabı da sıkça kullanılmaktadır. Ebced hesabı ile kişinin burcuna, yüklenenine de ulaşılmaktadır. Ebced hesabı kişinin adı artı anne adını toplamının 12 sayısına bölünmesidir. Bu işlemin sonucunda kişinin detaylı burç bilgisine ulaşılmaktadır. Yıldızname gizli ilimler ve bu ilimlerin uygulanması konusunda da genel bir belirleyici görevi görmektedir.

Ebced hesabı yapmayı bilen, uzman bir kişi haritalandırma yapmalıdır. Yıldızname ile kişinin yaşamının haritasını çıkaracak olan kişi bilgili, uzman, başarılı tecrübe ve deneyimlere sahip olmasının yanı sıra bu başarısını işlemlerine de aktarabilen, özellikle harita üzerinde yorum yapma gücü olan, ebced hesabı ile doğru sonuçlara ulaşabilecek bir medyum, hoca olmalıdır. Medyum Mesih yıldızname konusunda ilk medyumluk zamanlarından beri kendini geliştirmiş bu konu üzerine araştırmalar yapmış ve işlemlerini de bu araştırmaları doğrultusunda ilerletmiş bir uzmandır.

Astroloji konusunda da uzman olması gereken kişi, evlerin konumlandırılmasından yükselen burç hesabına kadar her işlemi kusursuz halledip kişinin burç haritasından yaşamına aktarım sağlayabilmelidir. Yıldızname oldukça teknik detayları olan bir işlemdir ve bu teknik detayların halledilebilmesi kişinin kendi çabası ile ulaşabileceği bilgiler ile sonuç bulamaz. Mutlaka bir medyum, uzman desteği gerekli ve önemlidir.

Yıldızlar bakmasını bilene birer pusula, yol ve yön göstericidir. Kişinin yaşamında geçirdikleri ve gelmek için bekleyenler hakkında detaylı he bilgi haritada mevcuttur. Bu haritayı okuyup yolu bulması gereken kişi uzmanlardır. Bir uzman desteği için Medyum Mesih ile iletişime geçmek ve onun pusula okuması ile yaşamın sırlarına kavuşmak olanaklıdır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bir süredir eşimle durmadan tatsız sorunlar yaşıyorduk eve girdiğim zaman sorunlar oluşmaya başlıyordu sebebini bilmiyordum ağzımı açmıyordum yine kavga ediyorduk ne desem olmuyordu ve bu durumdan sıkılmaya başlamıştım internette araştırma yapmaya başladım ve yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum hocam bakım çalışması yaptı ve yaptığı çalışmada eşimle benim üzerime yapılmış olan bir büyü gözüktüğünü söyledi ben böyle bir şey çıkacağını tahmin edebiliyordum ve gerçek hocamdan rica da bulundum bu işlemi bozum aramızı düzeltmesi için hocamdan bir çalışma yapacağını söyledi ve gerekli işlemlere başladı 21 gün süren çalışma sonrasında evimize bir anda huzur be mutluluk geldi herşey sizin sayenizde oldu allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam

  2. Benim bir süredir süren bir ilişkim vardı kız arkadaşımla aramız çok iyiydi bir gün akşam vakti arkadaşlarımla dışarıya eğlenmeye çıktım diye bir anda benden ayrılma kararı aldı ve şaşkına döndüm ne yapacağımı bilmiyordum geri nasıl döndürürüm diye düşünüyordum ve biraz zaman verdim belki döner dedim ama dönmedi bekledim bekledim ama dönmedi geçenlerde öğrendim ki hayatında biri varmış tam delirdim ve ne yapacağımı bilmiyordum arkadaşlarımın bana önerisi üzerine internette Medyum Mesih hocamı buldum ve hocamla yaptığımız görüşmede kız arkadaşımı bana geri döndürmesini istedim ve hocam da gerekli çalışma için çalışmaya başladı ve hocamın bana dediğine göre 21 gün sürecek bir çalışma olacaktı ama henüz daha 14 gün olmuştu kız arkadaşım bana bir anda döndü ve çok pişman olduğu her halinden belliydi Medyum Mesih hocam sayesinde kız arkadaşım bana geri allah senden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu