Vefkler

Aşk Vefki

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Aşk bütün bililer ve ilimlerin bir noktasına dayanan, yaşamın temel amacı içerisinde görülen en güçlü duygudur. Aşık olmak, aşkı yaşamak bir yaşam amacı, motivasyonudur. Aşkı yaşayamamak ise kişinin bir arayış içerisinde kalmasına sebep olmaktadır.

Aşık olmayı beklemek kaderin bir noktada sizi aşk ile karşılaştırmasını beklemek demektir. Size onun ne zaman geleceğini, kiminle aşkı yaşayacağınız kadere kalmıştır. Fakat gizli ilimler bu noktada sizin dilediğinizi yaşamanızı sağlayacak güçlü bir yöntemdir.

Aşık olacağınız kişiyi beklemek veya uzaktan izlediğiniz ve hep yaşamayı dilediğiniz aşkın size gelmesi için gizli ilimler içerisinden vefk yöntemlerini seçmek güçlü bir yol seçmek anlamına gelecektir.

Aşk Vefki Nedir?

Aşk Vefki uzman ve deneyimli medyumlar tarafından hazırlanması gerekli olan, aşk ve sevgi gibi güçlü duyguları kişinin yaşamına çekmesi için çeşitli dua ve surelerin bu surelerin etkilerini katlayacak sembol ve işaretler ile çizilerek kişiye özel olarak hazırlanmasıdır.

Vefkler hazırlanırken dua ve sureler kullanılıyor olması işlemlerin manevi yönünü arttıracağından dolayı kaderden istemek anlamına da gelecektir. Aynı zamanda bu yöntemde dua ve surelerin semboller, işaretler ile çizilerek hazırlanması etkinin hem daha fazla olmasını sağlayacak hem de kaderden ve yaşamdan tam olarak istenilenin açıklanması anlamına gelecektir.

Sevgi büyüsü, bağlanma büyüsü gibi işlemlere benzer olan aşk vefki onlardan farklı olarak bir büyü yöntemi değildir. Yalnızca dualarla uygulanan semboller ve işaretler ile etkileri arttırılan bir yöntem olmasından dolayı manevi yönden oldukça güçlü işlemlerdir.

Aşk Vefki Kaç Günde Tutar?

Vefklerin manevi yönden güçlü ve keskin olduğundan bahsetmiştik. Bu güçlü yöntemin tercih sebeplerinden ve kişinin dileğine ulaşmasında sağladığı faydalardan birisi de süresinin kısa olmasıdır.

Bu yöntem kişinin medyuma ulaştığı anda başlamış olmaktadır. Kişi kesin kararını vermesinin ardından medyumdan aldığı bilgiler ile birlikte sürece başlamış olur. Bu sürecin başlamasının ardından etkileri en erken 3 gün en geç 1 haftada görülmeye başlanır. Vefkin güçlü tesirini göstermesi de en fazla 7 gün sürecektir.

Böyle kısa bir süre içerisinde kişinin yaşam boyu beklediği ve umduğu aşka kavuşmuş olması bir müzice olarak görülmektedir. Aşkın gelmemesi, onu doya doya yaşayamamak kişinin motivasyonunu düşürürken ona kısa bir süre içerisinde kavuşmak, aşkın mutluluğunu yaşamak kişinin yaşam enerjisini arttırır ve onu hem ruhsal hem de fiziksel açıdan mutlu etmektedir.

Aşk vefkinin süresi medyumun gücüne de bağlı olmaktadır. Medyumun bilgisi, ilmi, araştırıcılığı ve deneyimlerinin başarılı olması, yöntemi uygularken bu başarılarından referans alıyor olması vefkin gücünü, tesirini ve süresini etkilemektedir. Kısa sürede etki görmek istiyorsanız başarılı Medyum Mesih ile iletişime geçmeniz yararlı olacaktır.

Platonik karşılıksız aşkın yanı sıra imkansız olarak görülen, uzak mesafe veya evli, nişanlı birisine duyulan aşkın karşılıklı olabilmesi için yapılan yöntemler farklı uygulanacaktır. Aranızda uzak mesafe olan bir kişinin size aşık olabilmesi yakınınızda olan ve yakın bir iletişiminizin olduğu kişinin size aşık olabilmesinden daha meşakkatli olacaktır. 

Aşk Vefki Yaptıran Ne Hisseder?

Aşk vefki yaptıran kişiler aşkın yoğun ve büyük acısını yaşayan, bu acının pençesinde debelenen, kendisini çıkışsız ve çaresiz hisseden kişilerdir. Bu yoğun ve yakıcı hisler kişinin negatif hissetmesinin ve kendisini sürekli mutsuz, huzursuz hissetmesinin sebebidir. Hislerin yoğunluğu bir çare bulmak, bir çareye güvenmek ile birlikte biraz daha hafifleyip yerini umuda bırakacaktır.

ask-vefki-yaptiran-ne-hisseder

Vefk gibi manevi bir yönteme inanıp bu yöntemi yaşamına uygulayan kişi işlemlerin başlaması ile birlikte umut, güven ve mutluluk hislerine sahip olmaya başlayacaktır. Bu hisler kişinin vefk yöntemine de inanmasını ve onun etkilerini kesin göreceğini düşünmesini sağlayacaktır. Bu eminlik ile birlikte gelen inanç tesirin görülmesinde büyük yarar sağlayacaktır.

Aşk vefki yaptırılan kişi ise yaşamında alışık olduğu ve bilindik hislerinin yanı sıra yeni ve alışık olmadığı hisler ile dolmaya başlar. Bu hisler genellikle tedirginlik ve korku ile başlayabilmektedir. Yeni hissettiği yoğun duygular kişiyi tedirgin edecektir. Daha önce gözünün aşk anlamında görmediği, farklı ve yoğun duygular beslemediği arkadaş olarak gördüğü kişiye dair beslemeye başladığı ilgi, hoşlanma duyguları zamanla artmaya başlayacaktır.

Hoşlanma ve ilgi ile başlayan duygular kendisini kısa bir süre içerisinde aşık olmaya, o kişiden ayrılamamaya ve her anda yanında hissetmeye sebep olacaktır. Bu hislerin yoğunlaşması kişinin kararlarının yanı sıra hareketlerini de etkileyecektir. Aşık olmaya başladığı kişinin peşinde koşmaya, ona duygularını açmaya ve onu hayatında istemeye başlayacaktır.

Bu güzel, huzurlu ve çekici gelen duyguları yaşamak istiyorsanız ve bunu manevi yönden yüksek bir işlem ile gerçekleştirmeyi umuyorsanız aşk vefki doğru bir seçim olacaktır. Bu konuda Medyum Mesih ile iletişime geçerek aklınızdakileri sorabilir, bilgi alabilirsiniz.

Aşk Vefki İşe Yarar Mı?

Aşk vefkinin işe yaramasının medyuma ve kişinin istediği aşka bağlı olmaktadır. Medyumun bilgisi, ilmi, başarılı deneyimleri vefkin etkisi ve süresinde yarar sağlayacaktır. Aynı zamanda daha önce bir iletişiminizin olduğu, aranızda bir şeyler yaşanmış olan ve tanışık olduğunuz kişi için vefk işlemleri yaptırmak sonuç görmenizde yarar sağlayacaktır.

Vefkin işe yaramasında duaların ve surelerin etkisi büyüktür. Bu dua ve sureler 3×3, 4×4, 5×5 karelere çeşitli sembol ve şekiller ile birlikte çizilmektedir. Bu semboller vefkin etkisini arttıracaktır. Her vefk işleminde semboller ve işaretler kullanılmakta bazı durumlarda ise rakamlar da kullanılmaktadır.

Vefkler manevi yönden etkili olduğundan dolayı zor ve ustalık istemektedir. Bu yüzden evde kendi kendinize yaptığınız araştırmalar ile bir kağıda yazdığınız sureler ve dualardan etki beklemek doğru olmayacaktır. Kendi kendinize yaptığınız vefk işlemlerinden etki ve sonuç beklemek sizin olmayan manevi ilminiz, bilginiz, deneyimleriniz doğrultusunda yanlış olacaktır.

Her işlemin mesleğin bir ustası vardır. Medyumlar da manevi ilimler konusunda usta olan kişilerdir. Vefk gibi işlemler için de yalnızca medyumlara güvenmek gereklidir. Medyum Mesih gizli ilimler konusunda usta olan bir medyum olmasından ötürü aşk vefki konusunda da usta ve deneyimlidir.

Aşk Vefki Tutar Mı?

Bir işlemin tutması için belirli noktalara uymak önemlidir. İşleme inanmak, bu konuda kesin bir karar vermek ve bu karardan sonradan dönmemek, yaptıracağınız işlem konusunda gerekli araştırmaları yapıp bütün detayları bilmek, aklınızdaki soru işaretlerine tamamen cevap bulmak sizin açınızdan yani vefk yaptırmak isteyen kişi açısından yerine getirmeniz gereken işlemlerdir. Kesin kararınızı verip medyuma danışarak işlemleri başlatmak sizin açınızdan yeterli olacaktır.

Ardından medyumun yerine getirmesi gerekli olan işlemler başlayacaktır. Vefkler özel günler haricinde yapılmamaktadır. Etkili ve tesirli olabilmesi için vefklerin kişilerin özel günlerinde uygulanması gereklidir. Kişinin doğum gününde, yıldönümlerinde hazırlanması tesiri arttıracaktır. Perşembe günleri gibi günler içerisinde de vefkleri hazırlamak uygun olacaktır.

Medyum Mesih ile iletişime geçerek doğru günler içerisinde uygun ve etkili işlemler yaptırabilirsiniz. Vefkin yazılacağı kağıdın özel ölçülerde olması, yazılan sure ve duaların İbranice olması, çizimlerin, sembollerin, rakamların yazılan dualara ve işlemin yapılacağı kişinin isteğine uygun olması elzem noktalardandır.

Aşk vefki hüddam ilmi ile de ilerlemektedir. Dualar ile birlikte oluşturulan vefklerin gücü ve tesiri için farklı manevi yöntemler de kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin içerisinde hüddam ilmi de bulunmaktadır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. araştırmalarım sonucunda Medyum Mesih Hocamı buldum ve iyiki aramışım hocamı aylardır kimsenin yapamadığı işlemi gerçekleştirdi ve kaç ayrdir uğraştığım işlemi yaptı uzun süredir aşık olduğum kızı kendimi aşık etmek istiyordum ama bir türlü olmuyordu çok hocayla görüştüm işlem yaptırdım ama hepsi yalancı en son karşıma Medyum Mesih hocam çıktı hocamı aradım ve sorunumu anlattım hocam 14 gün süren bir çalışma sonrasında aşık olduğum kızı bana aşık etti ve ayağıma kadar getirdi Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam çok güzel ve çok mutlu bir ilişkimiz var Allah ne muradınız varsa versin inşallah sonsuz teşekkürler

  2. Aylar önce tanıştığım bir kız arkadaşıma aşık oldum beni kendine resmen bağladı çok iyi bir kişiliği vardı ve nasıl oldu bilmiyorum ama gerçekten ona aşık olmuştum ama bunu ona açıklayamıyordum açıklayamazdım ne yapacağımı bilemiyordum bana karşı çok yakındı ama korkuyordum onu kaybederim diye çok düşünecek zamanım oldu nasıl söylerim nasıl kendime aşık ederim diye ve en son internette Medyum Mesih hocam çıktı karşıma hocamı görür görmez aklıma aramak geldi ve Medyum Mesih Hocamı hemen aradım hocama gerekli bilgileri verdim ve bakım çalışmalarından sonra gerekli işlemler için çalışmayı başlattı 21 gün süren bir çalışma oldu ve hocam işlemi bitirdikten hemen birkaç gün sonra kız arkadaşım bana geldi ve bana itiraflarda bulundu nasıl oldu bilmiyorum çok şaşırdım ama çok mutlu Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız arkadaşlar ilk başta bende inanmıyordum ama Medyum Mesih hocam gerçek bir Medyumdur herkese tavsiye ediyorum iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu