Büyüler

Hüddam İlmi

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bilinmeyen bir alemin sahip olduğu varlıklar gizemli ilgi çekici ve çok güçlüdür. Ruhani varlıklar olarak bilinen cinler bu gizemli varlıklardandır. İnanmış her kesimin vakıf olduğu Müslümanlığın kitabı Kur’an-ı Kerim’de de sıkça geçen, okumuş ve bilen herkesin anlayacağı bu ruhani varlıklardan, cinlerden bahsedilmektedir. Hüddam ilmi cinlerin ve şeytanların kontrol altına alınması durumudur.

Kur’an-ı Kerim’de bulunan bazı ayetlerde cinlerin insan emrine girdiğine dair alıntılar bulunmaktadır. Ruhani varlıkların insan işlerinde baş göstermesi, yönlendirici olması eylemlerin gücünü arttıracağı gibi tehlikesini ve büyüklüğünü de arttırmaktadır.

Eylemler sonuçlar doğurmaktadır. Bazı eylemlerin gücü sonuçları da belirlemektedir. Eylemlerin ne için gerçekleştirileceği, kimin için gerçekleşmesinin bekleneceği, hangi amaç doğrultusunda ilerleneceği eylemi belirlemektedir ve bu aşamada eylemlerin hangi yol ile hayata geçirileceğini seçmek sonucu getiren aşama olacaktır. Eylemler uğruna büyük çabalar vermek sonucunun da kısa sürede isteklerin gerçekleşmesi ile son bulacağını gösterecektir.

Bazı ruhani varlıklar kişilere yardımcı olmaktadırlar. Kişilerin istek ve arzularına göre ruhani varlıklar etki altına alınmaktadırlar. Hadim olan cinler eylemler için harekete geçmeye hazırdırlar. Bu zarar verici, tehlikeli bir durum olarak görülse de okunacak dualar ile sorunsuz ve tehlikesiz bir durum olmaktadır.

Hüddam İlmi Nedir?

Hüddam ilmi manevi bir ilim olarak geçmektedir. Pozitif bilimler insanlara fayda ve yarar sağlamaktadır, manevi ilimler de pozitif bilimler gibi insanın ve insan için olanların yararına kullanıldığında fayda sağlamaktadır. Bu yarar tehlikeyi en aza indirecektir. Kur’an-ı Kerim’de geçen ruhani varlıklardan cinler farklı boyutlarda yaşayan canlılardır. Cinlerin kontrol edilmesi aşamasında faydalı işlemler için kullanılması tehlikeyi uzak tutacaktır. Ruhani varlıkların kontrol edilmesini sağlayan ilim hüddam ilmidir ve bu ilim sayesinde eylemler farklı boyutlara taşınmıştır. Gizli ilimler içerisinde olan hüddam ilmi hem oldukça güçlü hem de aydınlatılmayı bekleyen sırlarla doludur. 

Pozitif bilimler ve manevi bilimler konusunda günümüze dek önemli gelişmeler yaşanmış ve yollar kat edilmiştir. Havas ilmi ve hüddam ilmi ile uğraşan insanların bu gelişmelerin yaşanmasında önemli ve büyük bir rolü vardır. Bu bilim her an araştırılması, yoğunlaşması ve aydınlatılması gereken noktalar le doludur ve bu bilim ile uğraşan kişiler hayatlarının büyük bir bölümüne bunu katmalı, normal yaşantısı içerisinde birçok ayrıcalıktan kendini geri çekip yalnızca uğraşını bu bilime vermelidir.

Aynı zamanda hüddam ilmini araştıracak, bu konu üzerinde yoğunlaşıp, emeğini, enerjisini, zamanını bu uğraşa adayacak kişilerin de alt yapısı oldukça önemlidir. Ruhani varlıklar, büyüler, gizli ilimler ile ilgisi olmayan bunlara inanmayan kişiler bu doğrultuda araştırma yapamaz, inanmadıkları değerler ile ilgili veriler ortaya koyamazlar. Bu araştırma için ilk olarak inanmak, aileden ve küçüklükten gelen bir ilginin yanı sıra beceri ve güçlü sezgilere sahip olmak gereklidir. Medyum Mesih uzun yıllardır hüddam ilmi çevresinde araştırmalar yapıp veriler ortaya koymaktadır.

Müslümanlar ruhani varlıkların, cinlerin insanların amaçlarına göre yönlendirilebileceklerini bilmektedirler. Kur’an-ı bilen kişiler ayetler yolu ile bu ilmin gerçekleştirilebileceğine vakıf olmaktadırlar. Ruhani varlıklar tehlikeli ve insanlara ürkütücü gelse de yazıl ayetlerde bulunan dualar ile zarar verilmesi durumu ortadan kaldırılmaktadır. Okunan dualar insanı ruhani varlıklardan koruyup, cinlerin tehlikesini yok edecektir.

Manevi çözümler eylemlerin ortaya koyacağı güçlü sonuçlara ulaşılmada önemlidir. Aynı zamanda tehlikesi az ve koruması yüksek olan bu çözümler ile kişiler beklentilerine, isteklerine kavuşabilmektedirler. Hüddam ilmi manevi çözümler olarak önemli bir noktada bulunmaktadır. Bu konu üzerinde güçlü veriler ve sonuçlar ortaya koyulması bilinmeyen noktaların aydınlatılması önemli bir gelişme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hüddam ilmi pozitif bilimlerden ayrı olarak görülüp değerlendirilmektedir fakat gücü ve sonuçları insanların yaşantıları içerisinde pozitif bilimler kadar etkili ve güçlüdür.

Ruhani varlıklar hem büyük hem de tehlikelidirler. Bundan dolayı da onların kontrol edilmesi, etki altına alınabilmesi oldukça zordur aynı zamanda da dikkatli olunması gereklidir. Bu noktada yapılan minik bir hatanın önlenemez büyük sonuçları ve tehlikeli getirileri olacaktır. Hüddam ilminin gücünü doğru kullanmak ve bilinçli, ne yaptığından emin ilerlemek önem teşkil etmektedir. Uzmanların bu konuda bili ve becerisi ile ilerlemesi gereklidir.

Ruhani varlıklara, kitaplara, manevi çözümlere, ilimlere ilgi duyan ve bu konuda becerisi, araştırmaları, çalışmaları olan kişiler hüddam ilmi konusunda destek vermektedirler. Bu kişiler genellikle medyumlar ve hocalar olmaktadır. Medyum ve hocalar başarıları ve tecrübeleri ile hüddam ilmi konusunda gelişmektedirler ve bu ilim konusunda başarılı tecrübelerini ortaya koyarak işlemler yapmaktadırlar Medyum Mesih bilgisi, tecrübesi ve uzun yıllardır ortaya koyduğu çalışmaları ile hüddam ilmi konusunda destek vermesinin yanında ruhani varlıklar konusunda yardım isteyebileceğiniz başarılı sayılı kişilerdendir.

Hüddam ilmine dahil olan cinler bu ilmi keskin ve güçlü yapmasının yanı sıra tehlikeli de yapmaktadır. Bundan dolayı hüddam ilmi konusunda işlem yapılırken atılacak her adım dikkatli, emin ve kesin olmalıdır. Yapılan işlemlerin geri alınması zor ve uğraştırıcı olacaktır.

Müslümanlık inancına göre cinler vardır ve hem hayırlı hem de hayırsız olarak bulunmaktadırlar. Cinler, ruhani varlıklar ile iletişime geçilebileceğinden de bahsedilmektedir. Fakat Müslümanlıkta, İslam dininde cinlerin, ruhani varlıkların insanların istek ve arzularına göre kullanılması, bu amaçlar için rahatsız edilmeleri yasaklanmış ve günah sayılmıştır. Aynı zamanda cinlerin kişileri rahatsız edebileceklerine de değinilmiştir.

Ruhani varlıklar, cinler insanların onlar ile iletişime geçmesi, onları rahatsız etmesi sonucu insanlara musallat olabilmektedirler. Öyle ki kendisine seçtiği bir kişiyi takip eden, musallat olan, o kişiyi rahatsız eden, aynı zamanda da koruyan kollayan ruhani varlıklar olduğu bilinmektedir.

Hüddam ilmi ile ilgilenecek bu konuda hizmet verecek kişiler dikkatli olmalı ve güçlerini, bilgilerini doğru yönlendirmelidirler. Hüddam ilmi gibi ruhani varlıkların işlemlere ilimlere dahil olduğu yöntemlerde medyumlar, hocalar becerilerini, bilgilerini ve yeteneklerini doğru yönetmelerinin yanı sıra adımlarını bilgileri ile atmalıdırlar.

Bahsettiğimiz gibi Hüddam ilmi cinlerin, ruhani varlıkların aracılığı ile işlemlere dahil olmasıdır. Yaşamın içerisinde büyük sıkıntılar yaşayan gerek hayatı gerek ise güvenliği konusunda şüpheleri olan, nasıl kurtulacağını bilmediği olaylar ile cebelleşen kişiler uygun medyum ve hocalara başvurduklarında hüddam ilmi ile sorunlar çözüme kavuşabilmektedir. Medyum hocanın bilgi ve tecrübesi ile hüddam ilmi hakkında bilgi verilmesinin ardından başvuran kişinin yaşadıkları değerlendirilerek ruhani varlıkların, cinlerin dahil olması gereken noktalar çözümlenir ardından uygun dualar okunarak hüddam ilmi ile çözüm yöntemi başlamış olur. Bu konuda geniş bilgi ve tecrübesine güvenebileceğiniz Medyum Mesih sizlere yardımcı olacaktır.

 Hüddam ilmi temelde cinlerin, ruhani varlıkların, şeytanların kontrol altına alınmasıdır. Gözler görülmeyen ten ile hissedilmeyen fakat var olan gerçek olan yaşantımızın içerisinde bizimle birlikte yaşayan ruhani varlıklar oldukça güçlüdür ve çözülemeyecek bir sorunun, olması beklenmeyen olayların her türlü çözümü ruhani varlıklar ile mümkün kılınabilir.

Hüddam ilmi kendi kendinize araştırarak, bilgi sahibi olmaya çalışmak uğruna okuduğunuz bir iki makale ile elde edebileceğiniz bir ilim değildir. Yalnızca hüddamlık olma becerisine sahip olabilecek, bu konuda bilgisinin yanı sıra yeteneği, güçlü sezgileri ve manevi gücü yüksek kişiler hüddam ilmi konusunda destek verebileceklerdir. Medyum Mesih ile iletişime geçerek hüddam ilmi konusunda her türlü bilgiye sahip olabilir, aklınıza takılan her noktanın cevabını alıp işlemlere başlayabilirsiniz.

Hüddam ilminde musallat olunması durumları ile karşılaşmamak için uzman ve profesyonel bir destek almanız şart ve gerekliliktir. Kendi kendinize yaptığınız her adım bu noktada kendinize açtığınız bir tehlikeli yol olacaktır. Çözüme ulaşmak isterken daha büyük bir soruna düşmenize sebep olacaktır. Unutmamalısınız ki ruhani varlıklar sorunların ve sıkıntıların çözümlerinde yöntemlere dahil olmaları ile güçlüyken musallat olma ve tehlike konusunda da oldukça güçlü ve büyüktürler. Kontrolsüz güç güç değildir yalnızca tehlikedir. Hüddam ilmi kontrollü ilerlenmesi gereken uzmanlık becerisi isteyen bir ilimdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir süredir eşimle ayrı olduğumuz için internette araştırma yapıyordum çok hocayla görüşme sağladım ama hiç birisi bana güven sağlayamadı güven veremediler tek isteğim eşimin bana geri dönmesiydi ama bir türlü güvenilir hoca bulamıyordum araştırmalarıma devam ettim ve önüme Medyum Mesih hoca çıktı Medyum Mesih hocayı da aradım ve konuşması o kadar mütevazi ve güvenilirdi ki içime sindi ve hocama yaptırmak istediğim işlem için bilgi verdikten sonra bekledim sonra tekrar aradım ve gerçekten güvenmek istedim ve güvendim Medyum Mesih hocamın işlem için benden istekleri oldu ve yerine getirdim hocamda işleme başladı 21 gün süreceğini söylemişti hocam ama 14 günde eşim bana geri döndü ve çok pişman olmuştu iyiki sizi aramışım iyiki size güvenmişim allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu