Ritüeller

Ayırma Ritüeli

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Manevi yöntemler yalnızca onları bilen ve merak eden kişiler tarafından tercih edilen işlemlerdir. Yaşamları içerisinde kendilerince çözemedikleri işlemleri, yaşamda kişinin başına gelen sorunları ve sıkıntıların altından kalkamayan kişiler için gizli ilimler tercih edilenlerdendir.

Dualar, büyüler, vefkler, tılsımlar ve ritüeller manevi yöntemler içerisinde yer almaktadır. Kişiler bu yöntemleri araştırarak kendilerine uygun olanı tercih etmek isterler. Medyumlar, bu yöntemleri uygulayan isimlerdir. Farklı farklı birçok işlem olduğu gibi bu işlemleri uygulayanlar da farklı medyumlardır. Kişi öncelikle bir araştırma yaparak kendilerine uygun yöntemi ve ardından da bu yöntemi uygulayabilecek başarılı bir medyumu seçmelidirler.

Ayırma ritüeli, medyumların gizli ilimlerden dayanak alarak uygulanan manevi yöntemlerden birisidir. Ritüel işlemleri kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hayırlı, mutlu, kişinin yaşamına güzellikler getirmek amacı ile yapılabilecek ritüel işlemleri aynı zamanda kötülük, kötü ve hayırsız sonuçlar getirmesi amacı ile de tercih edilmektedir.

Ayırmak işlemi için farklı gizli ilimler tercih edilmektedir. Ritüeller de sıklıkla tercih edilenlerdendir. Hem kolay hem de büyü gibi karmaşık ve keskin işlemlerden olmaması ile tercih sebeplerindendir. Medyum Mesih ile ritüel işlemleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Ayırma Ritüeli Nedir?

Ritüeller için önemli belirli aşamalar bulunmaktadır.  Bu aşamaları medyumlar bilerek uygulamaktadırlar. Ayırma ritüeli, bilinçli ve deneyimli bir medyumun uygulaması gereken işlemlerdendir.

Gizli ilimler işlemlerinin hepsi bilinçli, ilim ve bilgi sahibi deneyimli medyumlar tarafından hazırlanıp uygulanmalıdır. Bu dikkat edilmesi gereken ilk noktalardandır.

Ayırma ritüeli, ayırma büyüsü gibi işlemler birbirlerine benzerlik gösterse de temelde aynı olmalarına rağmen aynı sayılmazlar. Ritüeller büyü işlemleri kadar keskin ve kara işlemler değildirler.

Ayırma Ritüeli, kısa bir süreç gerektiren fakat bu süreç içerisinde önemli noktalara dikkat edilmesi önerilen işlemlerdendir. Bu ritüel ile sevgililer, eşler, arkadaşlar, aileler ayrılır, dağılır, ilişkiler bozulur.

Ayırma Ritüeli Etkileri

Ritüellerin etkilerini belirleyen seçenekler vardır. Bu seçeneklere dikkat etmek işlemin etkilerinin hızlı ve kusursuz görülmesini sağlamaktadır.

Ayırma ritüeli işlemi keskin etkileri olan bir işlemdir. Bu ritüel genel bir işlemi kapsamamaktadır. Keskin ve net bir sonuç getiren işlemlerdendir. Belirli bir amaç için yapılmaktadır. Kişilerin ayrılması, ilişkilerin bozulması için yapılmaktadır. Bu sonucun gerçekleşmesi etkinin görüldüğü anlamına gelmektedir.

Ayırma ritüelinin etkileri durumdan duruma, ilişkinin haline vaktine ve işlemi gerçekleştiren medyumun deneyimine göre değişiklik göstermektedir. İlk etkisi ritüelin yapıldığı kişinin farklı hislere bürünmesidir. İlk etkisi ritüel yapılan kişinin durgunlaşması, enerjisinin düştüğünü hissetmesidir.

Ardından gündelik yaşamı içerisinde enerji ile mutlulukla gerçekleştirdiklerini durgunlaşarak yapması, belki yapmak istememesi etkisi gelmektedir. Günlük rutini içerisinde kişi hızla kendisini düşürür, modu ve ruh hali düşük olur. Kararlarında ve hislerinde keskin dönüşümler düşünür.

Ritüel yapılan kişi ilk ruh hali ve düşüncelerinde etkilerin görülmesinin ardından ilişkide olduğu, sevgili, evli, dost olduğu kişiden soğuma hissetmeye başlar. Ritüelin amacında bulunan ve sonucun gelmesi amaçlanan ayrılık gerçekleşmeden önce kişinin hislerinde soğuma gerçekleşir.

Ayırma ritüeli işlemi büyü işlemleri kadar keskin ve kara olmasa da şirinlik ritüeli gibi hayırlı bir işlem de değildir. Karanlık bir taraf bu ritüel işleminde de mevcuttur.

Bu değişimler kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Bundan dolayı da kişi çoğu zaman hislerinin, değişiklik gösteren duygu durumlarının, normalde düşünmeyeceği sergilemeyeceği tavırları gerçekleştiriyor olmasının farkına ve sorgulamasına kalmadan hızla değişim göstermektedir.

Ayırma ritüeli gerçekleştirilen kişi kısa bir zaman içerisinde ilişkisinden soğuyacak, ailesinden, evinden, sevdiği kişiden duygularını uzaklaştıracak ve kendi isteği ile ayrılmak isteyecektir.

Ayırma Ritüeli Kaç Günde Etki Eder?

İşlemlerin, gizli ilimler dayanak alınarak gerçekleştirilen manevi yöntemler işlemlerinin etki süreleri değişiklik gösterecektir. Kişilere, işlemin yapıldığı durumlara, işlemi yapan medyuma, kimliğine ve deneyimlerine göre farklılık gösterecektir.

En etkili işlemler genellikle bu tarz gizli ilimlere açık, duygusal ve enerjisel olarak bu değişimlere açık olabilecek kişilere yapılan işlemlerdir.

Medyum Mesih, deneyimleri uzun yıllardır var olduğu sektörün ona kattığı bilgi birikimi ile işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ayırma ritüeli, en kısa 3 en uzun 7 gün içerisinde etkileri görülen işlemlerdendir. İlk etkilerin görülmesi için kişinin gözlemlenmesi önemlidir. Genel olarak ilk 3 gün içerisinde ilk etki görülmeye başlanmaktadır ardından devamı da hızla gelmektedir.

Bu etkiler kişinin üzerinde farklı bir işlem yapılmadığı veya bulunmadığı durumda geçerlidir. Bundan dolayı önce kişiye karşı bir bakım yapılması önerilmektedir Üzerinde bir işlem varsa bozulması gerçekleştirilerek farklı bir manevi yöntem gerçekleştirilmelidir.

Ayırma Ritüeli Kimlere Yapılır?

Ayırma Ritüeli adından da anlaşılacağı şekilde genel olarak tek bir amaç doğrultusunda yapılan bir işlemdir. Sevgililer, ilişki içerisinde olan çiftler, evliler, arkadaşlar arasındaki güçlü bağın kesilmesi için bu ritüel işlemi yapılmaktadır.

Bu işlemi yaptıran kişiler genellikle mutlu devam eden ilişkilerin üçüncü kişileri, uzaktan ilişkiyi izleyen, tarafların ayrılmasını, ilişkilerin bozulmasını, yakınları bu ilişkide ise o kişiyi oradan uzaklaştırmak isteyen aileler, arkadaşlar gibi kişiler bu işlemi yaptırmayı tercih edenler arasındadır.

Ayırma Ritüeli işlemi her ilişki türü içerisindeki bağların kopması amacı ile yapılabilirken bu ritüeli yalnızca deneyimli ve güçlü medyumlar yapmalıdır. Medyum Mesih bu manevi yöntemi deneyimleri ile güçlü ve keskin şekilde gerçekleştiren isimlerdendir.

Korunma Ritüeli Nedir?

Bazı gizli ilimler ve manevi yöntemler işlemleri kişilerin yaşamına huzur mutluluk getirmesi amacı ile değil, kötülük, hayırsızlık ve mutsuzluk getirmesi amacı ile yapılabilir. Ayırma ritüeli gibi işlemler de tam olarak böyle amaçlı işlemlerdendir.

İlişkilerin içerisinde ayrılık sokmak amacı ile yapılan bu tür işlemlerden kişiler kendilerini, yuvalarını, mutluluklarını korumak isteyebilirler. Kötülüğün, ayrılığın nereden, kimlerden nasıl geleceği belli olmamaktadır. Yaşam içerisinde mutlu bir ilişkiyi gören kişiler onun bozulmasını, ayrılık gelmesini isteyebilirler. Bunu yalnızca istek olarak kaldırmaz aynı zamanda bu sonuca ulaşmak için tehlikeli yollara başvurabilirler. Böyle ayrılık, hayırsızlık getirecek ritüel işlemlerine başvurarak mutluluğunuzu bozabilirler.

Korunma ritüeli, gizli ilimler dayanak alınarak yapılan manevi yöntemler işlemlerinin kullanılarak getirilecek hayırsız sonuçlardan kişilerin korunmasını sağlayacak bir işlemdir. Eski zamanlarda da ilişkiler ve yaşam içerisinde tercih edilen korunma yolları günümüzde de sıklıkla tercih edilmektedir. Dua, muska taşıma gibi yöntemler de kullanılacağı gibi korunma ritüeli işlemleri de tercih edilir.

Çeşitli dualar, bu duaların tekrarı ve yazılı olarak taşınması gibi farklı yöntemler ile gerçekleştirilen korunma ritüeli işlemini Medyum Mesih gerçekleştirmektedir.

Ayırma Ritüeli ile Evli Çiftleri Boşama

Ayırma Ritüeli işlemleri çiftlerin arasındaki güçlü ve sevgi ile birleşmiş bağların kopmasına sebebiyet vermektedir. Bu işlemin getirileri, bir yuvanın bozulacak olmasının ve buna vesile olacak kişinin siz olmasının kararı kesin olarak verildikten sonra işlemler başlar. Kişi yaptığının ve yaptıracağının farkında olmalı bunun sorumluluğunu almaya hazır olmalıdır.

Evliliklerin bozulmasını, çiftlerin boşanma yoluna girmesini genellikle aileler de isteyebilmektedir. Çocuklarını korumak amacı ile bu ritüel işlemini yaptırmayı seçebilirler.

Ayırma ritüeli ile evli çiftleri boşamak için öncelikle güvenilir, sağlam ve deneyimli bir medyum bulmak önemlidir. Medyumun kim olacağına karar vermenin ardından ona ayrılmasını istediğiniz evli çiftleri anlatmalı, bilgi vermelisiniz.

Evli çiftlerin yakından tanınıyor olması da önemlidir. Bu ilişkiyi yakından tanıyor olmak, evlerine girebiliyor olmak, yakından ilişkilerini aralarındaki uyumu ve muhabbeti gözlemleyebiliyor olmak da ritüelin önemli kısımları arasındadır. Medyuma anlatılacaklar da bu gözlem ile gelişmektedir.

Ayırma ritüeli ile evli çiftleri boşamak için Medyum Mesih ile iletişime geçebilir ve kendisinden detaylı bilgi alarak kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar sizlere bir sorunumdan bahsedeceğim bir süredir babam anneme bana ve kardeşlerime karşı çok kötü davranıyordu bizi hiç sevmediğini düşünmeye başlamıştık çünkü babam böyle bir insan değildi sürekli küfür etmeye başlamıştı sürekli bağırmaya başlamıştı en ufak şeye sinirlenmeye başlamıştı ve bu durum bizim canımızı sıkma ya ailemizin dağılmasına başlamıştı daha sonra araştırmalar yapmaya başladım karşıma Medyum Mesih hoca çıktı bana bazı işlemlerden bahsetti ve bu işlemlere başlamak için olayını istedi onayını verdim bana 14 gün süre verdi ve 14 gün süre içerisinde de işleme bitirdi ailem tekrardan eskisi gibi oldu bütün sorunum çözüldü çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız saygılarımla Medyum Mesih hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu