Ritüeller

Şirinlik Ritüeli

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Ritüeller sıklıkla tercih edilen manevi yöntemler kullanılarak gerçekleştirilen gizli ilimlerdendir. Farklı amaçlar doğrultusunda sorunların ve sıkıntıların sonunun gelmesi, güzelliklerin ve dileklerin yaşanmasında aracı olarak görülen ritüeller başka amaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. Farklı amaçlara hitap ettiğinden dolayı da çeşit çeşit farklı ritüel mevcuttur.

Bazen sorunlarının ve sıkıntılarının üstesinden gelemeyen kişiler yaşamda huzuru bulmak adına ritüel işlemleri ile amaçlarına ulaşmayı uygun görürler. Bazen ise dileklerini yaşamak, hayalini kurduklarının içerisinde olmak isteyen kişiler ritüelleri bir aracı olarak kullanarak kurdukları düşleri yaşarlar. Ritüel gizli ilimler içerisinde büyüler kadar kara bir işlem olmamakla beraber dua işlemleri kadar ak işlemlerden de sayılmamaktadır.

Yaşamın doğal akışına kişinin dilekleri doğrultusunda gizli ilimler ile yapılan müdahaleleri içerdiğinden dolayı bir noktada da tehlikeli bir işlemdir. İnana kişilerin ilk olarak kaderi beklemesi, dua ederek dileklerine kavuşmayı beklemesi doğru olacaktır. Fakat sabrı, isteği kalmamış, kendisini çıkmazda sıkıntıda hisseden bir kişinin de ritüellere başvurması oldukça sık karşılaşılan bir durumdur.

Şirinlik Ritüeli işlemi de çeşit çeşit ritüel çeşidi içerisinde sıklıkla tercih edilen işlemler arasındadır. En genel tabiri ile bahsedecek olursak kişilerin gözünde şirin gözükmek ve sevilmek için bu ritüel işleminin yapıldığından bahsedebiliriz.

Herkes Tarafından Sevilmek İçin Ritüel

Sevilmek beraberinde samimiyet, ilgi, mutluluk da getirmektedir. Herkes tarafından iyi biri olarak gözükmek, tanınmak ve konuşulmak istemek, gözlerin sizi araması sevilmek ile alakalıdır. Herkes tarafından sevilmek için yapılan şirinlik ritüeli sonucunda kişiler sizi hem sevecek hem de bu sevgi doğrultusunda sayacak ve değerli göreceklerdir.

Bir ortam içerisinde aranan, görülmek istenilen ve konuşulmayı arzulanan kişi olmak hayat kalitesinde mutluluk anlamında bir artış getirmektedir. Kişi sevilerek sayılmaktadır. Bu sevgiyi ve doğrultusunda ilgiyi istemek ayıp değildir. İlgi ve samimiyet yaşam içerisinde arzulanan duygular arasındadır.

Ritüeller genellikle kişilerin sevgiyi yaşamlarına çekmeleri için kullandıkları işlemlerdendir. Farklı farklı çeşitleri bulunan ritüeller içerisinde samimiyet ve ilgi kapsamında bir sevilmek ihtiyacı sağlayan işlem şirinlik ritüelidir.

Ailesi, arkadaş grupları, iş ortamı, platonik olduğu kişi, eşinin, sevgilisinin, nişanlısının ailesi, okul ortamı gibi birçok ortam içerisinde ilgi üzerinde olsun, bu ortam içerisindeki kişiler tarafından samimi ve sevgi dolu gözükerek sevilsin, sayılsın isteyen kişiler bu gizli ilimler işlemlerine başvurmaktadırlar.

Bir kişiye veya ortama şirin gözükmek demek o ortam içerisinde bir havanızın olmasını, samimiyet yaratmanızı sağlayacaktır. Bu samimiyet duygusu ile harmanlanan şirinlik sizi hem duygu anlamında yükseltecek hem de fiziksel olarak güzellik algınızı yükseltecektir. Şirinlik duygusu yanında birçok farklı olumlu duyguyu getirecektir.

Herkes tarafından sevilmek için ritüel yaptırmak yoluna giren kişilerin karşısına şirinlik ritüeli ilk seçenek olarak çıkacaktır. Şirinlik ritüeli için ise ulaşabileceğiniz en güvenilir ve uygun isim Medyum Muhammed El Ziyad olacaktır.

Samimiyet İçin Ritüel

Samimiyet duygusu yanı sıra birçok farklı duygu getirmektedir. Bu duygular da yaşamın içerisinde hareketlere ve davranışlara yansımaktadır. Bu davranışlar kişi için önemlidir. Kişiler yaşam içerisinde mutlu hissedebilecekleri kendilerini değerli görebilecekleri davranışlarla karşılaşmak isterler. Bu istek doğrultusunda da hareket ederler.

Şirin gözükmek samimiyet için önemlidir. Bir ortam içerisindeki kişilere şirin gözükerek dikkat çekmek ortamların içerisindeki insanların size daha dikkatli, samimi, yakın davranmalarına sebebiyet verecektir. Sevilmek, değerli hissetmek iyi hissettiren davranışlar ile karşılaşmak için samimiyet için ritüel yaptırmak tercih edilen bir durumdur.

Ritüeller genellikle yaşamın içerisinde kişilerin güzel davranışlar ile karşılaşmak dileklerine ulaşmak için tercih ettikleri yöntemlerdendir. Ritüeller özellikle de son zamanlarda daha sık tercih edilen işlemler arasındadır. Samimiyet için ritüel yaptırmak şirinlik getirerek popüler, sevilen bir insan olmanızı sağlayacaktır. Medyum Muhammed El Ziyad insanlara şirin gözükmeniz için yapılacak bütün işlemlerde yardımcı olmaktadır.

Şirinlik Ritüeli Nasıl Yapılır?

Şirinlik Ritüeli gibi işlemler farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bu yöntemin uygulanmasındaki ilk değişken medyumdur. Medyum, bilgisine, ilmine ve öğretilerine güvenilen kişidir. Kendisini gizli ilimler ve manevi yöntemler konusunda geliştirmesi gereken medyumlar bu konular bağlamında çeşitli işlemler yaparak deneyim kazanmaktadırlar.

Medyumun kazandığı deneyimler, sahip olduğu ilimlerin öğretileri bir işlemi uygularken yararlandığı noktalardır. Medyumun başarılı deneyimlere sahip olması, farklı ve birçok ilmin öğretilerine sahip olması yaptığı işlemin etki etmesinde önemlidir.

Şirinlik Ritüeli işlemi farklı materyaller kullanılarak yapılabilmektedir. Öncelikle bu işlemlerde en önemli noktalardan birisi tekrardır. Tekrar ile ilerleyen bu yöntem belirli günlerde ve belirli saatler aralığında bir duanın, dileğin dile dökülmesinin tekrarı yapılarak gerçekleştirilmektedir.

Bu yöntem pembe kese, küp şeker gibi farklı şeyler ile uygulanabilmektedir. Şeker ile yapılan yöntemlerde şekere belirlenen dua okunduktan sonra yenmektedir veya şirin gözükmek istenilen kişiye yedirilmektedir. Aynı zamanda su, tatlı, bal gibi maddeler kullanılarak da bu yöntem uygulanmaktadır.

Bal gibi tatlı şeylerin kullanılması kişilere bal kadar tatlı gelmeniz, samimi olmanız içindir. Böyle farklı yöntemler ile uygulanan bu işlem de medyum ve sizin durumunuz yöntemin şeklini belirleyecektir. Medyum Muhammed El Ziyad en uygun yöntemi sizler adına bulup uygulamaya başlayacaktır.

Şirinlik Ritüeli Kimlere Yapılır ve Etkileri Nelerdir?

Şirinlik ritüeli en genel tabiri ile şirin gözükmek, kişilerin gözünde samimi bir insan olarak belirlenmek istenen durumlarda yapılmaktadır. Bağlama büyüsü gibi güçlü işlemler ile benzerlikleri olan bu işlemde sonuç kişinin dilediği amaca ulaşmasıdır. Bu yöntemlerin yapılma amaçları genel olarak benzerlik göstermektedir. Dolayısıyla yapılan kişiler ve durumlarda da benzerlik sık görülmektedir.

  • Aşık olunan kişinin sizi samimi görmesi, ilgisini çekmeniz, şirin gözükmeniz ve size karşı değerli duygular hissetmesi,
  • Aileniz veya aşık olduğunuz kişinin ailesi tarafından önemli, değerli ve samimi gözükmeniz onlara şirin gelerek ilgilerini çekmeniz,
  • Arkadaş ortamında önemli bir kişi olmanız, gözlerin sizi araması, çağırılan, buluşma planı yapılan yerlere mutlaka sizin gelmenizin istenmesi,
  • İş ortamında hem sevecen hem de önemli bir kişi olarak görülmeniz amacı ile şirinlik ritüeli işlemi yapılmaktadır.

Şirinlik ritüelinin etkisi genel olarak en kısa 3 en uzun ise 7 günde görülmektedir. İlk etkilerin görülmesinin ardından kısa bir süre içerisinde diğer etkiler de görülerek amacınıza ulaşmanızda yardımcı olacaktır.

Şirinlik ritüelinin etkilerinden ilk etrafınızdaki insanların sizi araması, sorması, sizinle muhabbet etmek istemeleri olacaktır. Buluşma ortamlarına sizi çağırmaları, sizi normalden daha fazla düşünmeleri ve sormaları gibi etkiler de görülmektedir.

Aynı zamanda bu yöntemin etkilerinden birisi de insanların size normal zamandan daha fazla iltifat etmesi, sizi daha fazla övmeleri ve üzerinize düşmeleri de görülecek etkilerdendir. Bu etkilerin keskinliği karşısında samimi gözükecek, insanlara şirin geleceksiniz.

Şirinlik Vefki

Vefkler de ritüellere benzeyen işlemlerdendir. Vefk işlemleri insanların davranışlarının ve düşüncelerinin kişilerin diledikleri noktada değişmesi amacı ile sıklıkla uygulanmaktadırlar. Dua ile uygulanan vefk işlemlerinde yazılı materyaller kullanılmaktadır. Dualar kağıtlara yazılarak taşınır ve etkinin görülmesinin ardından yakılır veya gömülür.

Şirinlik vefki, kişilere şirin gözükerek onlar tarafından sevilmek ve aranmak amacı ile yapılmaktadır. Bağlama vefki ile de benzerlikleri olan bu yöntem farklı şekillerde ve farklı amaçlar uğruna uygulanmaktadır. Bu vefk yöntemini Medyum Muhammed El Ziyad ile iletişime geçerek yaşamınız içerisinde uygulayabilir ve güçlü etkilerine vakıf olabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu