Vefkler

Bağlama Vefki

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Vefkler dua ve surelerin yazılarak, bu surelerin tesirini arttırmak amacıyla çeşitli semboller, harfler, işaretler çizilerek kişinin dileğine uygun hazırlanan manevi yöntemlerdir. Her manevi yöntem ve gizli ilimin temelinde kadere inanmak, bu kaderi kişinin dileğine uygun olarak değiştirme amacı bulunmaktadır. Bu işlemler de en güçlü ve manevi yönden en yüksek görülen dua ve sureler ile gerçekleştirilmelidir.

Bağlama vefki de kişinin kendisine bağlamak istediği, ona aşık olarak ilişkisine sağdık kalması amacı ile yaptırdığı manevi işlemlerdir. Bağlanmak amacı ile medyum tarafından dualar hazırlanır ve ardından bu duaların tutması için özel ölçülerde kağıda semboller ile çizilerek yazılır. Vefk işlemi bu şekilde başlamış olur.

Bağlama vefki kendisini havas ilmi gibi farklı ve güçlü ilimlerde geliştirmiş medyumlar tarafından hazırlanıp, uygulanmalıdır. Bu nokta vefkin etkili olmasından etki edeceği süreye kadar birçok değişkenin olumlu yönde değişmesini sağlayacaktır. Medyum Mesih havas ilmi gibi ilimler üzerindeki bilgisi ve tecrübesi ile güçlü bağlama vefki hazırlanması konusunda sizlere destek olacaktır.

Bağlama Vefki Ne İşe Yarar?

Bağlama Vefki Ne İşe Yarar?

Yaşamın içerisinde kişinin başına gelen olaylarda ve durumlarda müdahale edemediği istediği yöne çekemediği durumlar kişiyi rahatsız eder. Olaylara ve durumlara müdahale etmek içinden geçeni yaşamak ister. Diğer türlüsü kişiyi çaresiz ve hayatında yalnızca bir seyirci konumunda hissettirir. Kişi ise seyirci olmak değil başrol oyuncusu olmak hayatını bir başrole uygun şekilde yaşamayı amaçlar. Bu doğrultuda kesin kararını vermiş araştırmalarını yapmış bir kişi eğer manevi yönden güçlü bir işlem ile dileklerine ulaşmayı istiyorsa vefk yöntemleri ile karşılaşır.

Bağlama vefki, kişiyi ilişkiye, kişilere, evine, evliliğine, yaşamına bağlamak amacıyla yapılan işlemdir. Evinden uzaklaşan, ilişkisine karşı soğuyan ve dışarı ile olan ilişkisini daha fazla gündeme getiren, eski ilgi ve merakını kaybetmiş, kişiye ve ilişkisine soğuyan kişiler için yaptırılmaktadır. Aynı zamanda platonik aşıklar, aşkına karşılık bulamayan kişiler de aşk vefkinin yanı sıra bağlama vefki de yaptırarak kişinin aşkına ve ilişkisine daha güçlü bağlanmasını amaçlamaktadırlar.

Aşk vefki ile kişinin içerisinde, duygularında güçlü bağlılık hisleri gelişmektedir. Soğumuş olduğu veya uzaklaşmış olduğu ilişkisine, ilişkide olduğu kişiye, ailesine, arkadaşına tekrardan bağlılık hisleri, sıcaklık ve samimiyet hisleri, onlardan uzaklaşmak istememe, sürekli hayatında istemek gibi hisler ile dolup taşmaya başlayacaktır. Bu durumlar da vefki yaptıran kişinin bu işlemi dileme ve isteme sebepleri olmasından dolayı sonucu kişinin istediği şekilde son bulmuş olacaktır.

Bağlama Vefki Yaptırılan Kişi Ne Hisseder?

Bir kişiyi kendisine ve ilişkisine bağlamak isteyen kişilerin bağlama vefki gibi güçlü ve keskin yöntemlerden birisini seçeceğinden yukarıda bahsetmiştik. Bu yöntemi seçen kişiler, bağlılığın getirmiş olduğu güveni, kaybetme korkusu yaşamamayı, sürekli tedirgin ve korku halinde olmamayı isterler. Bu istekler doğrultusunda da hareket etmektedirler.

Bağlama vefki yaptıran kişi öncelikle bu kararından emin olmalı kesin kararını vermelidir. Bu doğrultuda yaptığı araştırmalarını bitirmesinin ardından seçtiği yola ve işleme inanarak, tesirini göreceğinden emin olarak yine araştırmaları ile bulduğu uzman bir medyuma başvurmalıdır. Bu noktada kendisinin kararından ve ulaştığı medyumun uzmanlığından emin olması da oldukça önemlidir.

Yaşamda atılan her adım gibi manevi yöntemler için yapılan her işlemde ve adımda da inanç ve eminlik gerekmektedir. İşlemlerden ve medyumdan emin olmak yöntemlerin etkisini görmenin süresini kısaltacak gücünü arttıracaktır.

Bağlama vefki yapılan kişi ilk olarak varsa devam eden ve bağlanması istenilen ilişkiye, kişiye, evine, evliliğine karşı sorumluluklarının bilincine varmaya başlar. Bu bilinç ile birlikte uzak olduğunun, soğuk olduğunun farkına varması ile süreç devam eder.

Ardından kişi daha evvel hissetmediği, hissetse bile farkında olmadığı sevgi ve bu sevginin getirdiği bağlılık hissi ile hareket etmeye başlamaktadır. Normal yaşantısında dışarıda vakit geçiren, başka insanlar ile daha samimi ve sıcak olan, sadık ve bağlı olmayan kişiler evine, ilişkisine daha fazla vakit harcamaya, ilişkide olduğu, sevdiği kişiye karşı soğukluğunu kırıp sürekli onunla vakit geçirmek istemeye, o kişiyi sürekli yanında istemeye ve o kişinin göstermiş olduğu bağlılığın karşılığını bağlılık, sadakat olarak vermeye başlamak istemektedir. Bu istekler ile hareket eden kişi bağlama vefki yaptıran kişinin dileklerini gerçekleştirmiş olmaktadır.

Kişiye Özel Vefk Nasıl Yapılır?

Bütün manevi yöntemler ve gizli ilimler kişilerin isteğine, dileğine göre hazırlanmakta ve süreç bu isteğin gerçek olabilmesi için yapılan işlemler ile ilerlemektedir. Aşık olmasını istedikleri kişiye özel yapılan aşk vefki, ilişkiye ve kişiye bağlanması istenen kişi için hazırlanan bağlama vefki gibi işlemler tamamen yapılan kişiye ve duruma özel olarak hazırlanmaktadır.

Her ilişki kendine özgüdür. İnsanlar ve karakterler değiştikçe ilişkiler ve bu ilişkilerin gidişatı da değişmektedir. İlişkilerde söz hakkı, yaşananlar, yaşanan olaylara verilen tepkiler, söylenenler, mutluluklar ve acılar farklı farklıdır. Bütün bu farklılıklar ve ilişkiye özel durumlar o ilişkiye ve kişiye etki etmesi istenilen yöntemlerin de farklı ve kişiye özgü olmasına sebeptir.

Vefklerin etki edebilmesi için genel kurallar bulunmaktadır fakat her vefk yöntemi aynı şekilde hazırlanmamaktadır. Yöntem için öncelikle kişinin istedikleri, yöntemin hazırlanma amacı ardından da hazırlanacağı ilişki, kişinin karakteri, özellikleri, yaşananlar önemlidir. Bu bilgilerin ardından ise medyum vefklerin özellik ve yöntemlerine göre işlemleri hazırlamaktadır. Kişiye özel vefk işlemleri için uzman bir medyumdan yardım almak tesiri görmek için önemlidir.

Her işlemin dikkat edilecek farklı özellikleri olsa da net ve kesin bir kural vardır o da mutlaka uzman, becerikli ve deneyimli bir medyumdan yardım almaktır. Tecrübesiz ve başarısız bir kişinin yapacağı vefk gibi güçlü işlemleri gücünü ve tesirini kaybedebilecek, yanlış sonuçlar doğmasına sebep olabilecektir. Medyum Mesih ile kişiye özel vefk hazırlanması konusunda destek alabilir iletişime geçebilirsiniz.

Bağlama Vefki Kaç Gün Taşınır?

Bağlama vefkinin tesirini belirleyen çok keskin noktalar bulunmaktadır. Bunlardan birisi vefki mutlaka bir medyumun hazırlaması gerektiğidir. Medyumun bilgisi ile birlikte başarılı tecrübeleri vefkin gücünü, tesirini arttırmaktadır. Diğer bir nokta ise vefkin dualar, çizilen sembol ve şekillerin özel ölçülere uygun olan bir kağıtta olmasıdır. Bu kağıt vefki yaptıran kişinin yanında taşınır.

Bu vefk yöntemi en kısa 5 gün içerisinde ilk etkilerini göstermeye başlayacaktır. İlk olarak kişinin hislerinde değişimler meydana gelmesi ve kişi tarafından bu hislerin farkına varılmasının ardından kararların ve davranışların değişmesi süreci gelecektir. Bütün bu sürecin tamamlanması, bağlama vefkinin tamamen tesirini kişinin üzerinde göstermesi 15 gün gibi bir süreyi bulacaktır. Fakat burada önemli olan bir nokta bulunmaktadır.

Bağlama vefkinin yazılı olduğu kağıdı kişi 40 gün yanında taşımalıdır. Vefklerde semboller, şekiller ve harflerin önemli olduğundan bahsetmiştik. Bu işlemlerde 40 sayısı da etkili ve önemlidir. Vefkin bütün etkisini göstermesi, tamamen tesirini kişiye nüfuz ederek sürecin tamamlanması 40 günü bulacaktır. Bu süre aynı zamanda bağlama vefkinin hayırlı olabilmesi için de önemli olarak görülmektedir.

Medyum Mesih ile iletişime geçerek dilediğiniz bağlılık duygusuna ulaşmak adına 40 gün yanınızda taşımanız gerekli olacak bağlama vefkini hazırlatabilirsiniz. Uzman bir medyumdan destek almak bu sürenin daha hayırlı ve tesirli geçmesini sağlayacaktır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Uzun süredir hoşlandığım bir kız vardı bir türlü ona karşı açılamıyordum konuşmaya cesaret edemiyordum ne yapacağımı bilmiyordum beni görebilmesi için yapmadığım şey kalmadı ama artık son çarem bir hocayla görüşmek oldu ve internette yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih Hocamı buldum hocama derdimi anlattım ve bağlama ve aşık etme çalışması yapacağımızı söyledi hocam benden istediği onay sonrasında işlemlere başladık 21 gün süren çalışma oldu işlem süresince Hocam benimle gayet iyi ilgilendi ve sağolsun ki bana çok yardımcı oldu 21 günde işlemi bitirdi ve hoşlandığım kızın bana aşık olmasını ve bana bağlamasını yaptı Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam çok mutluyuz sonsuz teşekkürler

  2. Uzun süredir mutlu huzurlu bir ilişkim vardı geçen ay yeni bir yerde ise başladım ve orda çalışma arkadaşlarımin yarısı kızdı ve kız arkadaşım bunu istemiyordu bir kaç defa konuştuğumu gördü ve tartıştık en son bir ara molada otururken bir kızla gördü ve ilişkimizi bitirdi ben onu çok seviyordum ama beni yanlış anliyordu ne yapacağımı bilemiyordum geleceğimizi düşünüyordum o yüzden de çalışmak zorundaydım ama o bu durumu kaldıramıyordu en son bizi beraber gördükten sonra ayrıldı ne kadar konuşmak istesem de anlatmak istesem de olmadı benden bir anda koptu gitti ve hiç bir şekilde konuşmuyordu benimle birkaç gün bekledim aramadı yazmadı unuttu beni bir anda sildi ne yapacam diye düşünürken Allah razı olsun ki kendisinden mahallede tanıdığım bir hoca vardı ona danıştım ve bana Medyum Mesih Hocayı önerdi numarasını aldım ve Medyum Mesih Hocamı aradım hocama derdimi anlattım hocam da bana geri döndürme ve bağlama çalışması yapacağımızı söyledi işleme başladık 21 gün süren bir çalışma oldu ve çalışma bittikten sonra kız arkadaşım bana geri döndü ve eskisinden daha fazla mutluyuz şimdi Allah ne muradınız varsa versin inşallah Medyum Mesih hocam herkese tavsiye ederim arkadaşlar iyi günler

  3. Bir süredir hoşlandığım bir erkek arkadaşım vardı bunun sevdiği bir kız vardı ama kız onu istemiyordu bizim de aramız çok iyiydi çok samimiyiz nasıl oldu bilmiyorum ama bir anda ona aşık olduğumu ve ondan hoşlandığımı hissettim ne yapacağımı bilmiyordum ama gerçekten aşık olmuştum açılmayı düşünüyordum konuşmak istiyordum ama yapamıyordum korkuyordum ya kaybederim ya beni terslerse diye bir süre bekledim ve konuşmayı denedim ama yapamıyordum ne yapacağım diye düşündüm taşındım ve internette araştırma yapmaya başladım ve yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih Hocamı buldum korktum ilk aramaya ama başka çarem yoktu ve Medyum Mesih Hocamı aradım hocama derdimi anlattım ve hocamda bana bağlama ve aşık etme çalışması yapacağımızı söyledi hemen başladık işlemlere ve onayımi verdim 21 gün süren işlem sonrasında olumlu sonuçlar aldım ve erkek arkadaşım bana geldi herşeyi anlattı ve bana aşık olduğunu söyledi Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu