Dualar

Geri Döndürme Duası

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İnsanlar yaşam içerisinde kurduğu ilişkilerde yaşadıkları anlaşmazlıklar gibi birçok sorun ile baş etme yöntemi olarak vazgeçmeyi, gitmeyi seçebilmektedirler. Bu vazgeçiş ile ilişkiler biter, yollar ayrılır, başlangıçta umutlarla ve hayallerle kurulan bağlar son bulur.

Bu noktada kurduğu hayalleri özleyen, bu hayaller uğruna çabalamaya hazır olan kişi eski bağlarını, ilişkisini, giden kişiyi geri döndürmenin yollarının arayışına çıkacaktır. Bu arayış içerisinde kişinin yolu manevi ilimlere düşerse bu ilimler içerisinden en hayırlı ve en güçlülerden birisi dua ile karşılaşacaktır.

Geri döndürme duası, yaşamın içerisinde kurulan ilişkilerde sorunların çözümü olarak gitmeyi tercih edip bağları kopartan kişinin geri dönmesini sağlayacaktır. Bu dua kişinin yaşamında bir dönem kurduğu ve bitmesinin ardından unutamadığı ilişkinin yeniden başlamasına vesile olacaktır. Medyum Mesih gibi güçlü ve ilim sahibi kişiler tarafından hazırlanması gereken dua yöntemleri en hayırlı çözümlerden görülmektedir.

Geri Döndürme Duası Etkileri

Geri döndürme duası en basit hali ile gidenin geri dönmesini sağlayan manevi bir yöntemdir. Fakat etkileri ve tesirleri bununla sınırlı değildir. Çok daha hayırlı durumların gelişmesine vesile olabilecek bir yöntemdir. Birinin kalp kırığının sebebi olmak, gözyaşları dökmesine vesile olmak ve mutlu giden bir beraberliği bozmak günah olarak görülmektedir. Mutlu giden bir durumu bozmak, dağıtmak bir yuvanın kurulmasına engel olabileceği gibi aynı zamanda kişinin yaşamı içerisinde süregelen bir mutsuzluğun içerisine atılmasına sebep olmaktadır.

Geri döndürme büyüsü, geri döndürme vefki gibi geri döndürme duası ile de kişi mutluluğuna yeniden kavuşabilmenin, güçlü ve huzurlu bağlar içerisinde bir ilişki kurabilmesinin yolunu bulacaktır fakat bu yol diğer işlemlere göre manevi açıdan daha hayırlı olacaktır. Bu dua aynı zamanda kişilerin kalp kırıklarının giderilmesine, dinmeyen gözyaşının ve acısının dinmesine, yeniden mutluluğuna kavuşup belki de mutlu bir yuva kurmanın temellerinin atılmasına olanak sağlayacaktır.

Geri döndürme duasının etkileri genellikle aynı düzlemde ilerliyor olsa da unutulmaması gereken önemli bir nokta vardır. Her insan birbirinden farklıdır dolayısıyla yaşadıkları, düşünce biçimleri ve karakterleri de farklı oluşmaktadır. Bu farklılık ile her kişiye aynı etkinin tesir etmesi beklenmemelidir. Duanın genel etkisi belli olsa da kişiden kişiye farklı etkilerin görülme öncelikleri ve süreleri değişebilecektir.

Duanın yapıldığı kişide ilk etki olarak bir durgunluk, bir zamanlar kendisinden çok emin olarak verdiği kararları son zamanlarda sorgulama, düşünme ve gözden geçirme hali bundan dolayı da daha fazla içine kapanma, sorgulama durumları görülecektir. Bunların yanı sıra fiziken bir zayıflama, yeme isteğinin kaçması, iştahsızlık, baş ağrısı gibi etkiler de görülebilecektir. Kişinin farklılıklarının tesire etki etmesi durumu içerisinde de örneğin duanın uygulandığı kişi sigara tüketen biriyse tesirin getirdiği akıl bulanıklığı ve sorgulama halinden dolayı daha fazla sigara tüketme alışkanlığı görülebilecektir.

İlk sorgulama evresinin ardından kişi bir çıkış bulmaya bu çıkışı da aklında sürekli bıraktığı, arkasını döndüğü kişide ve ilişkide bulmaya başlayacaktır. Sürekli kendisini bedenen veya ruhen bu yarım bıraktığı kişi veya ilişkinin peşinde bulacaktır. Bu durum kişinin daha fazla aklını karıştırıp sorgulamalarını çoğaltacaktır.

Ardından kişi durgunluğunu ve içe kapanıklığını atarak eylemlerde bulunma isteği ile kararlar vermeye başladığı evreye geçecektir. Uzun ve bunaltıcı düşüncelerinin ardından verdiği kararlar ile kişinin yüzüne, karakterine, yaşamına yeniden bir renk gelecek, yeniden enerjisine kavuşacaktır ve bu toparlanmanın etkisinin de yarım bıraktığı ilişkisine geri dönmesinden kaynaklandığı anlaşılacaktır.

Kişinin geri dönmesi amacı ile yapılan dua işlemlerinin genel hatları ile etkileri bunlardır. Sizin yaşamış olduğunuz durumlar, iletişim ve ilişki biçimi etkilerin görülmesinde değişiklikler oluşmasına sebep olabilecektir. Bu noktada kendi yaşamınız içerisinde bu yöntemin kesin etkilerine ulaşmak için Medyum Mesih ile iletişime geçmenizde yarar vardır.

Geri Döndürme Duası Kimlere Yapılır?

Geri döndürme duası adından da anlaşılacağı üzere gitmiş, bağlarını kopartmış, ilişkisini kesmiş kişilere yapılmaktadır. Geri dönmesi istenilen kişinin yarım bıraktığı noktadan yeniden tamamlaması, yeniden emek ve enerji harcayarak ilişkisini onarması istenmektedir. Bu istek doğrultusunda da bu manevi yöntem bir medyum tarafından uygulanmalıdır.

Geri döndürme duasının kimlere yapılabileceği ve tesir görülebilecek kişilerin ilişki türleri konusuna değinecek olursak öncelikle bu yöntemin yapılacağı kişi ile önceden bir ilişki içerisinde olmanız şarttır. Bir iletişim ve ilişki kurulmuş, birbiri ile yaşanmışlıkları, anıları olan, yarım kalmış bir hikayesi olan kişiler bu yöntemi uygulayabilmektedirler. Çiftlerden birisi kadın veya erkek olan kişi medyuma başvurarak but işlemi başlatmış olur.

Güzel devam eden fakat bir noktada yaşanan problemlerin, sorunların, birikmiş olayların patlak verdiği, ciddiye binmeye hazır fakat buna cesareti olmayan bir taraf yüzünden hep geri adım atılan, sıradanlaşmış ve sıkıcı hale gelmiş bunlardan dolayı da biten bir sevgililik ilişkisinde,

Anlaşarak mutlu ve huzurlu bir şekilde devam etmiş bir sevgililik ilişkisinin ciddi düşünülerek ve zamanı geldiğinin kanaatine varılarak girilen nişanlılığın ciddi boyutunun farkına varılması, ailelerin artık ilişkiye dahil olması, sürekli bir düğün planı içerisine girilmesi ile birlikte biraz gözü korkan, bunalan ve sürekli ilişkisini gözden geçirerek bitirmeye karar verip nişanın atıldığı ilişkilerde,

Güzel devam eden, yeni başlamış veya uzun yıllardır süren evlilikler içerisinde kişinin evli olma sürekli bir evin içerisinde çift olmanın sorumluluğunu alma, kendine, evine ve yaşamına yetme bir evi ekonomik olarak geçindirirken duygusal doyuma da ulaşmak durumlarının ağır gelmesi ile birlikte dışarıya daha fazla yönelen veya içine kapanarak sıkıldığı, bunaldığını hissettiği evliliğini bitirme kararının doğru olarak görüldüğü ve boşanma aşamasına gelinen evliliklerde geri döndürme duası ilişkileri toparlayacaktır.

12 Saatte Etkili Geri Döndürme Duası

Geri döndürme duası işleminin etkili olabilmesinde en önemli undur kişinin inancıdır. Bu inanç kişinin yaptırdığı işleme olan inancıdır. Kişi duayı kalbinden gelerek etmeli, olacağına bu duanın hayırlı ise karşılığını alacağına inanarak dile dökmelidir. Bu durum duanın tesirinin görülme durumunu arttıracaktır.

Kısa bir süre içerisinde etki görülmesi beklenen ve bu noktada hareket etmeye hazır kişilerin seçtikleri medyumun veya hocanın ilmi, bilgisi, tecrübesi de duanın etkisinde önemli bir rol oynamaktadır. Medyum Mesih bu noktada başarılı tecrübeleri ile size destek olacaktır.

Dualar bir yuvayı yıkmak üzere yapılmazlar. Dolayısıyla geri dönmesi istenilen kişinin yeni bir ilişkiye başlamamış olması hali hazırda yeni bitmiş ilişkisinin farkında olması bu bitişin ardından kişinin çektiği acının ve mutsuzluğun farkına varılması ile bu dua işlemi yapılmaktadır.

12 saat gibi kısa bir sürede etkileri ile kişinin dileğinin yerine getirilmesine olanak sağlayacak bir dua için medyumun öngördüğü ve üzerinde durduğu noktalara dikkat etmek önemlidir. Öncelikle hazırlanan duanın tekrar sıraları, sayıları ve günleri etkilerin görülmesi için önem arz etmektedir. Kişi bu noktaları atlamadan duasını okumalıdır. Duanın içerisinde Allah’tan hayırlısını istemek ve bu istenilen geri dönülme dileğinin de hayırlı olabilmesini istemek önemli bir diğer noktadır.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Sevgililik ilişkileri başlarda enerjik, heyecanlı flört döneminin tamamlanmasının ardından gelen istekler ile başlayan bir süreçtir. İlk başlardaki güçlü kalp çarpıntıları ve büyük heyecanlar zamanla alışkanlıklara dönse de çiftler birbirinin en iyi iki arkadaşı, sırdaşı ve en sevdiği kişi olarak ilişkileri sürdürmektedirler. Bu süreçte yaşanan sıkıntılar ve sorunlar bir şekilde çözülse veya üzeri örtülse de bazen bazı noktalarda patlak verebilmektedir.

Bu noktalara gelen ilişkilerde sorunlar karşılıklı olarak çözülemezse ayrılık gelir ve mutlu ilişkiyi bozarak bağların ortasına güçlü bir şekilde düşerek çiftleri birbirinden kopartır. Bu noktada yeniden bağlanmak, bir olmak isteyen kişi geri döndürme duasına başvuracaktır.

Geri döndürme duası güçlü etkileri ile kişinin yarım bırakılan ilişkisinin yeniden başlamasını sağlayacaktır. Başarılı bir medyum veya hoca tarafından uygun görülen ve kişinin de kalbinden gelerek diline dökülen, bu aşamada sözcük ve cümlelerin doğru seçilmesi ile beraber etkinin arttırılması amaçlanarak okunup amin denilen dua bu sürecin temelini oluşturmaktadır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Aylardır ayrı olduğum eşimin geri dönmesini istiyordum barışalım istiyordum çünkü o yokken çok huzursuz oluyordum çok seviyordum onu ama bir türlü döndüremiyordum ne yapacağım diye düşünüyordum internette karşıma Medyum Mesih hocam çıktı arasam mi aramasam mı diye tereddütte kaldım ama arayıp şansımı denemek istedim Medyum Mesih Hocamı aradım ve derdimi anlattım hocam bu işlemin 21 gün süreceğini söyledi ve benden işlem için onay istedi onayı da verdikten sonra işleme başladık herşey güzel ilerliyordu ben korkmuştum ilk başta ama korkulacak birşey yoktu hocam benimle gayet ilgilendi ve daha 14 gün olmuştu eşim evine geri döndü Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam Allah ne muradınız varsa versin inşallah sonsuz teşekkürler arkadaşlar herkese tavsiye ediyorum

  2. Uzun süreli ilişkim sebebsiz nedenler yüzünden son buldu geçen ay nişanlanmıştık ileriki günlerde düğününüz vardı hiç sorunumuz yoktu kavga dahi etmiyorduk ilişkimiz çok iyiydi ama geçenlerde nişanlım beni terk edip gitti neden böyle birşey yaptı hiçbir bilgim yoktu arıyorum arıyorum telefonlarımı açmıyor mesaj atıyorum cevap vermiyor ne yapacağım diye düşünüyordum ama bir türlü işin içinden çıkamıyordum konuyu duyan teyzem bana Medyum Mesih Hocayı önerdi hocamı internette araştırdım ve gayet güvenilir ve dürüst birine benziyordu herkes memnun kalmış bende aradım Medyum Mesih Hocamı ve derdimi anlattım hocam direk işlemlere başladı ve 14 gün süren bir çalışma sonrasında nişanlımı bana geri getirdi ve mutlu olmamı sağladı Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız herkese tavsiye ederim arkadaşlar iyi günler

  3. Aylar önce kız arkadaşım benden ayrıldı ve bir süredir başka biriyle beraber olduğunu öğrendim ne yapacağımı bilmiyordum ama tekrar bana dönmesini istiyordum ne yapacam diye düşündüm ve internette araştırma yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih Hocamı buldum ve hocama derdimi anlattım hocam bu durum için geri döndürme ve bağlama işlemi yapacağımızı söyledi hocama onay verdim ve işlemlere başladık hocam işlemler için benden yapmamı istediği bir kaç birşeyler oldu ve ne dediyse hepsini yaptım ve işlem bittikten sonra kız arkadaşım bana geri döndü ve tekrar birlikteyiz ve eskisinden daha fazla mutluyuz iyiki varsınız Medyum Mesih hocam Allah ne muradınız varsa versin inşallah

  4. Bir süre önce kız arkadaşım beni terketmişti ve nasıl döndüreceğimi bilmiyordum arkadaşlarım bana bir çok tavsiyede bulundu ama ise yaramadı elimden gelen herşeyi yaptım ama olmadı bir türlü döndüremiyordum ne yapacağım diye düşünürken bir arkadaşım bana bir araştırma yapalım ve bir hocaya danışalım dedi aklıma yattı ve internette araştırma yapmaya başladık yaptığımız araştırmalar sonucunda Medyum Mesih Hocamı bulduk ve hocamı aradım derdimi anlattım hocam da bana 21 günde geri döndüreceğini ve eskisinden daha çok bağlayıp aşık edeceğini söyledi hocama inandım ve işlem için kendimi hazır hissettiğim anda Medyum Mesih Hocamı aradım ve işleme başladık hocam bu işlem için benden bir kaç birşey istedi ve yerine getirdim mecburdum yapmaktan başka çarem yoktu yapmazsam işlemde sorun oluşabilirdi bu da işlemi olumsuz etkilerdi ve hocamın isteklerini tek tek yerine getirdikten sonra işleme başladık ve herşey güzel geçti hiç bir sorun yaşamadık ve 21 günlük süren çalışmadan sonra kız arkadaşım bana geri döndü ve eskisinden daha yakın olduğunu hissediyorum şu an size ne kadar dua etsem azdır hocam Allah sizden razı olsun Allah ne muradınız varsa versin inşallah Medyum Mesih hocam iyiki varsınız iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu