Dualar

Geri Getirme Duası

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlişkiler başlar bazen sağlıkla ve mutlulukla devam eder bazense yaşam içerisinde tökezlendiği noktalarda her defasında bir parçasını bırakarak tükenir ve biter. Bu tükenme yalnızca ilişkileri değil karşılıklı verilen emekleri, mutlulukları hissedilenleri ve güçlü bağları da tüketir dolayısıyla çiftler de tükenir, yorulur. Bazen devam ettirmek yerine de bitirmek gerekir. Fakat her bitiş her zaman tamamen bir bitiş olmak zorunda değildir. Bitişler bazen de başlangıçtırlar.

İlişkilerin verdiği araların ve bitişin ardından yeniden başlaması bu defa farklı heyecan, yeniden başlamanın getirdiği tutku ve mutluluk ile yola devam edilmesi demek olacaktır. Bu duyguları geri kazanmak isteyen kişi geri getirme duasına başvurmalıdır.

Geri getirme duası bitişlerin yeniden başlama hazır hale gelmesine, ilişkilerin yeniden kazanılmasına olanak sağlayan manevi bir yöntemdir. Manevi açıdan güçlü ve hayırlı bir işlem olarak sayılmaktadır.

Geri getirme vefki, geri getirme büyüsü gibi işlemler karşısında dua işlemleri daha hayırlı ve ak işlemler olarak görülür. Vefk ve büyü gibi işlemler kadere razı gelmeme ve onu değiştirme, müdahale etme gibi amaçlar taşısa da dua işlemleri yaşanılan kadere razı gelme ve b u kaderi yaşatan Allah’a yalvarma, ondan isteme ve dileme amacı gütmektedir.

Gideni Geri Getirmek İçin Ne Yapmalı?

Gidişler ardında bitişler bırakır. Biten ilişki, mutsuzluk, gözyaşı ve umutsuzlukla yarım kalan bir durumu ardında bırakmış olur. Kalp kırmak birisinin çaresiz hissetmesine sebep olmak günah sayılmaktadır. Bu durumda ilişkiyi bitirip ardında böylece bıraktığı kişiyi görmemek de günah sayılabilmektedir. Huzurlu ve mutlu olabilecek bir yuvayı bile isteye yıkmak, bu yuvaya ulaşmak için çaba göstermemek hayırsızlık getirir.

Karşılıklı emek ve istekle ilerleyen ilişkilerde bu durumlardan sıkılıp emeğini kesen dolayısıyla da vazgeçen tarafı yeniden ikna etmek, içinde kişinin yeniden ilişkiye dönme isteğini körüklemek için geri getirme duası yapılmaktadır.

Dualar manevi açıdan en güçlü yöntemlerdir. Böylesine güçlü bir yöntem giden bir kişiyi geri getirmek konusunda da oldukça etkili olacaktır. Terk edip, yarım bırakıp gidenin ardından umutsuzluğa düşüp öylece beklemek yerine adım atıp, güçlü yöntemlere başvurup yaşamınıza mutluluğu yeniden katabilirsiniz. Bu noktada Medyum Mesih ile iletişime geçip kendisinden yarım alabilirsiniz.

Kesin Etkili Geri Getirme Duası

Bir işlemden kesin etki görebilmenin çeşitli koşulları vardır. Bu koşullara uymak ve uygulamak etkilerin gücünü, süresini belirleyici etken olacaktır. Öncelikle kişi herhangi bir yönteme başvurmayı seçmeden önce kendi elinden geleni yapmalıdır. Yani terk edip giden, ayrıldığı kişi ile konuşmalı ona hissettirdiklerinden bahsetmeli ve geri istediğini açıkça belirtmelidir. Bu aşamada sonuç almak herhangi bir yönteme başvurmaya gerek kalmamasını sağlayacaktır. Bazen zor ve anlamsız gelse de konuşmak, açıkça duyguları belirtmek en mantıklı ve güçlü çözüm yoludur.

Konuşup kendisini ifade etse de beklediği ve istediği etkiyi alamayan kişi için manevi yöntemler birçok çeşit ile öne çıkmaktadır. Bu çeşitlerin içerisinde dualar da manevi ilimlerinin yüksek olması ve giden bir kişiyi geri getirme aşamasında daha büyük, tehlikeli durumlara girmekten, büyü gibi farklı işlemlerin keskinliğinden korkan kişiler için dualar öne çıkmaktadır.

Kesin etkili bir geri getirme duası için öncelikle ilişkinizin bitmesinin ardından karşı tarafın herhangi bir ilişkiye başlamamış olması, bekar olması ve az da olsa bir iletişiminizin olması önemli noktalardır. Yeniden bir ilişkiye başlamış bir kişiye yapılan duanın tutması herhangi bir kesinlik vermemektedir. Dualar yuva yapıcı gibi hayırlı etkilere tesir ederler. Kurulmuş bir ilişkiyi yıkmak, yuva bozmak gibi işlemler hayırsız işlemlerdir ve dualar bu noktada yanlış yöntemler olarak kalacaktır.

Bir ilişkiye başlamamış, arada mesajlaşarak veya yüz yüze gelerek gördüğünüz kendinizi hatırlattığınız kişiye geri getirme duası yapılarak yeniden ilişkiye başlanması için bir hocadan veya medyumdan destek almanız da önemlidir. Kendi kendinize dua etmeniz kalbinizden geldiği ve gerçekten istediğiniz doğrultuda etkilidir evet ama dua ederken doğru anları ve tekrarları bulmak konusunda da kendi bilginiz yetersiz kalacaktır. Medyum Mesih bu konuda başarılı tecrübeleri ve ilim sahibi olması ile doğru noktalara dikkat ederek etkili bir dua işlemi yürütecektir.

Geri Getirme Duası Etkileri

Geri getirme duası etkilerini kısa sürede göstermeye başlayacaktır. Bu etkilerin görülmesi aşamasında kişinin duaları ederken her tekrarda içindeki istek, kalbinde bu duanın gerçek olmasının isteği bulunmalı ve bu dileğin farkında olunarak dua edilmelidir. Bazen dualar unutulmaması ve daha etkili şekilde ve doğru okunması için kağıda yazılmaktadır. Bu kağıdın kaybolmaması da duanın doğru okunup doğru etkisini göstermesi açısından önemlidir.

Duanın okunduğu ve geri gelmesi istenilen kişide etkisini göstermesi o kişinin yaşamaya başladığı duygusal durumlar ile oluşmaktadır. Kişi biraz daha kendi içine, kafasındaki düşüncelere dalar. Kendi kaderini, kendisi için doğru olan kişiyi, o kişi ile yaşadığı anları, bitirilen sebeplerin çözüm yollarını düşünerek içine kapanan düşüncelerine dalan ve bu düşüncelerden mutlu bir sonuç bularak çıkmayı amaçlayan kişi ilk etkileri göstermiş olur.

Bu içe kapanıklık kişide baş ağrısı, karın ağrısı, halsizlik, sürekli düşünme ve uyku hali gibi etkiler de meydana getirebilecektir. Duanın gücü ile kişi kararını verecek, bu karar doğrultusunda da hareket etmeye başlayıp o kişi ile yeniden iletişim kurmaya, kendini sürekli o kişinin yanında yakınında bulmaya başlayacaktır. Böylece ilişki bu yakınlığın doğrultusunda da yeniden başlayacaktır. Duanın hayırlı etkilerine Medyum Mesih ile erişebilirsiniz.

Geri Getirme Duası Kimlere Yapılır?

Geri getirme duasının yapılacağı kişiler ve ilişki türleri kabataslak bellidir. Bu dua için gerekli şartları kapsayan kişilerde kesin etki görülebilecektir.

Geri getirme duası,

Yaşanan kavgalar ile soğuyan, uzaklaşan, ilişkiyi bitiren veya bitirme aşamasına getiren, ara vermek isteyen, kendisini hem ilişkiden hem de ilişkide olduğu kişiden uzak tutan, sevgiyi ve fedakarlığı artık hissetmediğinden bahseden sevgililer,

Yeni başlayan ve tutkulu, mutlu bir şekilde devam etse de cesaretsizlik, çekince, utangaçlık, istenilenin tam olarak bilinmemesi durumları ile birlikte sevgili olunamayan ve geri planda durulan flört ilişkileri,

Güzel bir sevgililiğin ardından girilen ciddi bir yolda yaşanan pürüzler, evlilik yoluna girmenin ağır gelmesi, bu duruma katlanamama gibi durumlardan dolayı uzaklaşılan, yüzüğün boğduğunu, emek vermenin ve sorumluluk alma bilincinin sıktığını belirterek nişan atma durumuna gelen sözlülük, nişanlılık ilişkileri,

Uzun zamandır devam eden veya yeni başlayan evlilikler içerisinde yaşanılan ciddi problemlerin, evlilik yükünün altından kalkamama durumunun ve daha birçok evli olma, yuva kurmuş olma sorumluluğunun getirdiği yüklerin altından kalkamayan ve boşanma aşamasına gelen, bu durumu düşünmeye başlayan evliliklerde geri getirme duası yapılabilmektedir.

Sizin ilişkiniz siz özeldir ve her ilişki birbirine benzediği kadar birbirinden farklıdır da. Yaşanılan sorunlar, bu sorunlara verilen tepkiler ve sorumluluklar farklı olduğundan ilişkilerin karakterleri de farklıdır. Sizin yaşadıklarınıza ve bu yaşadıklarınızın üstesinden gelme durumunuza göre dua yöntemi ile yeniden dileğinize kavuşmanız noktasında Medyum Mesih ile görüşerek destek alabilirsiniz.

Eşi Evliliğe Geri Getirme Duası

Eş olmak bir yuva kurmak ve bu yuvayı mutlu bir şekilde idare ettirmeye çalışmak karşılıklı emek, enerji isteyen bir süreçtir. İlk başlarda birbirini tanıyan ama evli olmaya yabancı olan çiftler bu durumların heyecanı ve mutluluğu ile hareket etse de zamanla birbirine alışmak ve çift olmayı kabullenmek ile birlikte heyecanlarını yitirebilir sıradan bir ilişki içerisine girebilmektedirler.

Bu sıradanlık farklı sorunların gün yüzüne çıkmasına sebep olabilmektedir. Sorunlar alt edilemez, karşılıklı emek ve istek ile çözümler bulunamaz ve çiftler hem evli olmaktan hem de birbirlerinden soğuma aşamasına gelebilirler.

Bu noktada çözüm bulmak, kafa dinlemek için uzaklaşma şansı olmayan yine aynı evin içerisinde farklı çözümler arayan dolayısıyla da birbirinden kaçamayan ve nefes alıp dinlenemeyen kişiler boşanmayı veya ara vermeyi, evliliklerine bir süre devam etmeme kararı almayı mantıklı olarak bulabilirler.

Yeniden çift olmayı, evli olmanın ve bu evlilik içerisinde birbirine karşı saygıyı, sevgiyi ve değeri yeniden kazanmanın yolu geri getirme duasıdır. Bu dua sayesinde çiftlerin birbirine olan isteği, ilgisi, sevgisi ve değeri yeniden geri getirilir bu duyguların hatırlatılması ve geri gelmesi ile birlikte de yeniden çift olmak isteği geri gelir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Bundan 2.3 ay önce sevgilim beni terkedip gitti ve geri de dönmedi döndüremiyordum ne yapsam olmuyordu bir türlü çare bulamıyordum nasıl yapacam diye düşünüyordum herkesle iletişime geçtim herkesten yardım istedim ama bir türlü döndüremiyordum en son aile bireylerinden birisi internette hoca araştırması yap ve bakın dedi işlem yaptırmaktan başka çarem yoktu aslında büyü işlerine hiç güvenmiyordum ama yaptiracaktım mecburen internette yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih Hocamı buldum hocamı aradım yaptığımız görüşmede sorunumu anlattım ve yaptığı bakım çalışmasından sonra işlemlere başladık hocam bu işlem için 21 gün verdi ve onayladım hocam işleme başladı ve benden bazı istekleri oldu basit bir kaç işlem vardı ve yerine getirdim Allah Medyum Mesih Hocamdan razı olsun ki 21 günde sevdiğim adamı bana geri getirdi herşey için teşekkürler hocam iyiki varsınız

  2. Merhabalar herkese benim sorunum erkek arkadaşımla alakaliydi bundan bir kaç ay önce beni terketti ve gitti kavga ettik beni istemediğini söyledi bende git o zaman dedim ve gitti daha önce çok kavga etmiştik ama hiç birisi bu kadar büyük olmamıştı çok pişman oldum git dediğime döner sandım ama dönmedi şu an hayatında başka biri olduğunu düşünüyordum ve ne yapacağımı bilmiyordum çevremdeki arkadaşlarımdan birisi bana Medyum Mesih Hocayı önerdi hocamı araştırdım ve numarasını bulduktan sonra aradım derdimi anlattım hocam bu sorun için geri getirme ve bağlama çalışması yapacağımızı söyledi hocama güvendim ve onay verdikten sonra işlemlere başladık 21 gün süreceğini söylemişti hocam ama henüz daha 14 gün süren bir işlem sonunda erkek arkadaşım bana geri döndü ve çok pişman olduğunu söyledi Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam Allah tuttuğunu altın etsin inşallah arkadaşlar Medyum Mesih hoca gerçekten dürüst ve güvenilir bir Medyumdur herkese tavsiye ediyorum iyi günler

  3. Yaklaşık 2 yıldır evliydik ve eşimle evliliğimiz gayet güzel ilerliyordu ve bir süredir sorunlar yaşamaya başlamıştık bu sorunları nasıl çözecez diye düşünüyordum ama bir türlü çözemiyorduk bundan birkaç hafta önce de eşim ayrılma kararı aldı ve evi terk edip gitti ve boşanma davası açmış ne yapacağımı bilemedim ama eşimin geri gelmesini istiyordum onsuz bir hiç gibiydim internette şans eseri karşıma çıkan Medyum Mesih Hocamı aradım ve sorunumu anlattım hocam direk yaptığı bakım çalışmasından sonra geri getirme işlemi yapacağını söyledi ve gerekli çalışmaları yaptıktan sonra işleme başladık 21 günlük süren bir işlem sonrasında eşim evine geri döndü ve aramiz da düzeldi herşey yoluna girdi ve eski mutluluğumuza tekrar kavuştuk Allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu