Dualar

Bağlama Duası

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bağlar ilişkilerin temelini oluşturmaktadır. Güven, sevgi, huzur, inanç duygusu bağlar ile oluşur ve bu bağların güçlü olması ile sağlıklı bir ilişki kurulur. İnsan kurduğu veya kuracağı her ilişkide bilinçli veya bilinçsiz olarak bu bağları arar. Eksik hisseden kişi, kendini tamamlanmış hissetmeyen kişi bu bağların yokluğu ile mücadele etmektedir. Güçlü bağlar güçlü ilişkiler demektir.

Bağlama duası, ilişkilerde eksik olan güçlü bağların var olarak çiftlerin birbirlerine karşı hislerini güçlendiren bir manevi yöntemdir.

Dua işlemleri, bağlama vefki, bağlama büyüsü gibi işlemlerden maneviyatı ile farklılaşmaktadır. Vefk işlemlerinde de dua kullanılır fakat aynı zamanda bir kağıda duayı temsil edecek semboller ve harfler çizilir. Büyü yöntemlerinde ise bazılarında dualara başvurulsa da bu yöntemler çok daha tehlikeli ve bazı çeşitleri kara işlemlerdir. Büyüler yaşama ve kadere direkt müdahaledir. Fakat dualar saf, temiz isteklerin ve dileklerin kalpten gelerek dile dökülmesi işlemleridir.

Çeşitli ayetlerin ve hazırlanan duaların kişinin istediği, dilediği bağlanma duygusunun oluşmasına olanak sağlayacak şekilde belirli günler ve tekrarla ile okunması işlemi bağlama duasıdır.

Bağlama Duası Etkileri

Dualar, manevi yönden güçlü işlemlerdir. Dua etmek kalpten gelenin dile dökülmesidir. Bu noktada dua ile istenilen şeyin kalpten gelmesi, gerçekten isteniyor olması önemlidir. Kişinin istediğini sandığı fakat aslında içten olarak istemediği durumlar için ettiği dualar gerçek olmayacaktır. Dua işlemleri aynı zamanda kişilere güvenli de gelecektir. Çünkü bu işlemlerde istenilen durumlar yalnızca Allah’tan istenmektedir. Onun hayırlı ve doğru bulduğu yaşanacaktır. Kişiler de dualarında onun hayırla getireceklerini istemektedirler.

Bağlama duasının etkili olabilmesi için öncelikle manevi yönden güçlü bir hocaya başvurmak gereklidir. Kişi kendi kendine dua edebilir fakat bu duanın nasıl destekleneceği, hangi tekrarla ve hangi günler içerisinde okunması durumları kişinin bilgisi ve maneviyatı dışında olabilecektir.

Hocalar veya medyumlar bu noktada kişilere destek olacaktır. Doğru bir dileğin doğru şekilde dile dökülmesi kişinin bu dileğine en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayacaktır.

Bağlama duası etkisini genellikle kısa bir süre içerisinde gösteren işlemlerdir. Hayırlı bir şekilde kişinin dilediği bağ duygusunu yaşamına katmasına olanak sağlayacaktır. Sevgililik, evlilik, arkadaşlık ve aile ilişkilerinde kurulan güçlü bağlılık ilişkinin temelini sağlam olmasına, bu temelde atılan her adımın da doğru olmasına olanak sağlayacaktır.

Bağlama duası ile birlikte kişide kısa bir süre içerisinde ilişkide olduğu kişinin daha fazla üzerine düşme, onunla geçirmiş olduğu zamanın daha fazla farkına varma ve bu geçirilen zaman ile geçirilmesi planlanıp istenen zamanın mutluluğunu yaşama durumları oluşacaktır. Kişi bu yeni gelişen farkındalıkların getirdiği duygusal durumlar ile birlikte duanın etki gücüne girecektir.

Bağlama duası ile kişi acı çektiği, uzaklığını hissettiği ilişkilerinin getirdiği mutsuzluğu yok edebilecektir. Mutsuz olmak, bir ilişkide mutluluk kahkahaları yerine üzüntü gözyaşlarını yaşamak zor ve katlanılmazdır. İnanç gereği de bir kişinin gözyaşının, kalbindeki yaranın, kalp kırıklığının sebebi olmak günahtır ve yanlıştır.

Bu dua ile bütün bu olumsuz durumlar giderilebilecektir. Kişinin yaşadığı mutsuzluk, kalp kırığı onarılabilecek, geçecektir.

Bağlama duasının etkileri uzun yıllar kalacaktır. Herhangi bir kara işlem yani büyü gibi çeşitli yöntemler uygulanmaz ise kişinin üzerinde bu duanın tesiri ile birlikte görülen etkiler kalmaya, güçlü bağlar ile kurulmuş bir ilişki yaşanmaya devam edilecektir. Fakat bu kara işlemlerin dahil olduğu noktalarda da yine dualardan yararlanılabilir. Medyum Mesih ile manevi yöntemler konusunda istediğiniz her ilmin ve bilginin cevabına ulaşabilirsiniz.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Bağlama

Sevgi ve de aşk güçlü fakat karşılığı olması beklenen duygulardır. Bir sevgililik ilişkisinde iki tarafında sevgisi bu ilişkiyi ayakta tutmalıdır. Henüz tam ciddiye binmemiş fakat bir adı da olan ilişki türü olan sevgililik ucu açık bir süreçtir. Bir adım sonrası evlilik olabileceği gibi bir adım gerisi de birbirinden kopmak, ayrılık olabilir.

Kişinin ilişkiden soğuması, biraz daha uzaklaşması ve farklı ortamlara, arkadaşlarına daha fazla zaman ayırması bu ilişkide adımın geriye doğru atılacağının hissedilmesi demektir. Ciddi bir ilişkiye doğru ilerlemesi umulan yolda geri adım ayrılıktır ve kişi bundan kurtulmak için duaya başvurmaktadır.

Bağlama duası ile kişi ilişkisine, uzaklaştığı belki de bağlarını kopartmak noktasına geldiği kişi le olan yaşantısına geri dönebilir. Yeniden ona, o kişiye ve onunla kurduğu ilişkiye karşı sorumluluklarının, hislerinin ve bağlarının farkına varabilir. Böylece bağlılık duygusunun gelmesi istenildiği için yapılan bağlama duası etkisini göstermiş olur. Sevdiğiniz fakat kendinizden uzaklaştığını hissettiğiniz kişiyi yeniden ilişkinize çekmek için Medyum Mesih ile iletişime geçebilirsiniz.

Bağlamak İçin En Etkili Dua

Bağlama duası yapılırken medyum veya hocanın uygun bulduğu bir dua okunmaktadır. Bu duanın tek bir defa okunması yeterli olmayacaktır. Uygun olan ve sonucunda tesirin görülebileceği durum bu hazırlanan duanın belirli tekrarlar ve günlerde okunmasıdır.

Aynı zamanda bağlama duası işlemlerinde kişinin duayı okurken abdestli olması da uygun görülen durumlardandır. Abdest farzdır ve kişinin hayır ile birlikte dileğini getirmesi amacı ile kalbinden gelerek dile döktüğü, isteyerek ettiği duanın kabul olmasında fayda sağlayacaktır.

Kişinin sevgilisini, eşini, arkadaşını, ailesini, nişanlısını kendisine, evine, ilişkisine bağlamak amacı ile yaptırdığı bağlama duasında en sık tercih edilen dua Ayetel Kürsi’dir.

Kırmızı ip de duada kullanılan yöntemlerdendir. Her medyum bunu tercih etmese de bazı medyumlar dua için uygun bulmaktadırlar. 7 gece boyunca bir kırmızı ip üzerine 7 adet Ayetel Kürsi okunması ve hatta bu okunan ipin bağlamak istediğiniz kişinin bileğine takılması bu duanın uygulanma yöntemleri arasındadır. Sizi ilişkinize, durumunuza ve yaşantınıza en uygun yöntemi en sağlıklı şekilde seçmek ve uygulamak için Medyum Mesih ile iletişime geçmenizde yarar vardır.

Eşi Eve Bağlama Duası

Evlilikler içerisinde evli olmanın bir aile kurmuş olmanın ve bu aileyi bu ekonomik şartlar içerisinde geçindirmenin zorluğu, sorumluluğu çiftlerin birbirinden uzaklaşmasına olanak sağlayacaktır. Bu uzaklaşma her zaman bir tarafın farklı birine yönelmesi değildir. Bazen ilişkiden soğuması, yaşamın yüklerinin ağır gelmesi ile birlikte kişinin durgunlaşması, kendi içine, sıkıntılarına gömülmesi ve bu gömülme ile birlikte gelen fazla düşünmenin kişiyi farkında olmadan evliliğine uzaklaşması durumları ile oluşabilecektir.

Bu gibi durumlar içerisinde de bağlama duası ile birlikte kişi uzaklığının bu uzaklığın getirdiği kalp kırıklarının, üzüntülerin ve çift olmaktan uzaklaştığının farkında olarak hal ve hareketlerini düzeltmeye başlayacaktır. Yeniden evine, ilişişine ve eşine bağlı, onları düşünür, zaman geçirir ve onarır hale gelecektir.

Uzaktaki Sevgiliyi Bağlama Duası

Sevgililik ilişkisi yakınlık ister fakat bu yakınlık iki kalbin birbirine yakın olmasıdır. Mesafeler aşka engel değil diye düşünen kişiler ilişkilerinde mesafelerin önemini düşünmezler. Kalplerini birbirine bağlayarak uzaklıkları kabullenir ve üstesinden gelirler.

Fakat mesafeler çeşitli güvensizlikleri veya soğuklukları da beraberinde getirebilecektir. Bu durumlar olmasa da kişi ilişkisinden ve mesafelerin engellerinden korunmak için kendisine bir garanti yol seçmeyi isteyecektir.

Bağlama duası mesafelerin getirdiği soğukluğu kırabilecektir. İlişkiler için mesafeler önemsizdir ve dualar için de mesafeler önemsizdir. Dualar zamanları, mekanları, duvarları, mesafeleri aşar ve ulaşması gereken hayırlı sonuca kişiyi ulaştırır.

Kendisinden mesafe olarak uzak olan bir kişinin kalbinin yakınlığından emin olmak, mesafenin aralarında bir engel olmasını önlemek amacı ile bağlama duası yaptırmak bu tarz ilişkiler için fayda sağlayacaktır. Bu konuda Medyum Mesih ile görüşüp mesafelerin aşıldığı güçlü bağların oluşturulduğu ilişkiler kurabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bir süredir beraber olduğum kız arkadaşım son zamanlarda bir tuhaf olmaya başladı ama derdini de söylemiyordu bizim aramız çok iyiydi çok mutluyuz ama canını sıkan başka bişe vardı ve bana söylemiyordu birkaç gün geçtikten sonra benden uzaklaşmaya başladığını hissettim bana yakın davranıyordu eskisi gibi hal ve hareketleri de değişmişti bende interentte araştırma yapmaya başladım ve yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih Hocamı buldum hocama konuyu anlattım ve kız arkadaşım benden gitmesin diye bağlama çalışması yapmak istediğimi söyledim hocam yaptığı bakım çalışmalarından sonra işleme başladı 21 gün sürecek bir işlem demişti hocam beklemekten başka çarem yoktu kız arkadaşım gün geçtikçe biraz daha fazla uzaklaşıyordu benden ama bekliyordum ve henüz daha işlemin 14 üncü gününde kız arkadaşım bir anda eski haline döndü ve hep gülüyor artık benimle de iyi geçiniyor Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız

  2. Bir süredir beraber olduğum bir erkek arkadaşım var ve ilişkimiz çok güzel ilerliyordu ama kız çevresi çoktu ben sadece benimle ilgilensin ve sadece bana odaklı olmasını istiyordum bunun için internette araştırma yaparken karşıma çıkan Medyum Mesih Hocamı buldum ve hocama derdimi anlattım hocamda bana tam aşık etme ve bağlama çalışması yapacağımızı söyledi hocam verdiğin onaydan sonra işlemlere başladık ve 21 günlük çalışma sonrasında hocam işlemi bitirdiğini söyledi ve ben bu işlemin faydalı olduğunu anladım ve erkek arkadaşım artık bana daha da yakın ve herkesten çok değer gösteriyor bana herşey için teşekkürler hocam Allah ne muradınız varsa versin inşallah Medyum Mesih Hocamı herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

  3. Bir süredir görüştüğüm kız arkadaşımla beraber olmak istiyordum bu durumu ona anlattım duygularımı açıkladım ama böyle birşeyin imkansız olduğunu düşündüğünü söyledi ama benim ona karşı duygularım vardı ona aşıktım ve çok seviyordum nasıl kendime aşık ederim nasıl beraber olabilmemizi sağlarım diye düşünüyordum ama bir türlü işin içinden çıkamıyordum elimden gelen herşeyi yaptım ama olmadı en son bir arkadaşımın önerisi üzerine Medyum Mesih hocam ile tanıştım hocamı aradım ve sorunumu anlattım hocam da bağlama ve aşık etme çalışması yapacağımızı söylemişti onayladım ve işleme başladık hocam bu işlem için 14 gün süre zarfı verdi 14 günde bağlayacağını söyledi işlem süresince herşey güzel ilerledi ama 14 gün sonunda işlemden verim alamadım ve hocam işlemin 21 güne uzayacagini söyledi onayladım ve gerçekten 21 gün sonunda aşık olduğum kız beni kabullendi ve bana gelip benden hoşlandığını ve bana karşı hislerinin olduğunu söyledi Arkadaşlar Medyum Mesih hocam gerçekten çok dürüst ve güvenilir bir Medyumdur gerçekten son derece güzel ilgileniyor ve gerçekten insanları mutlu ediyor Allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız

  4. Bir süredir sevgilimle beraberliğimiz vardı ve ben ilerisini düşünüyordum ama erkek arkadaşım henüz daha erken olduğunu söylüyordu son zamanlarda bana farklı davranmaya da başlamıştı ne yapacağımı bilemiyordum internette karşıma çıkan Medyum Mesih Hocamı aradım hocama derdimi anlattım ve hocamda bağlama işlemi uygulayacağımızı söyledi işlem için hocama verdiğim onaydan sonra işleme başladık ve 21 günde işlemi bitirdi hocam işlem bittikten sonra olumlu sonuçlar aldım ve erkek arkadaşım bana eskisinden daha iyi ve daha yakın davranmaya başladı şu an Nisan tarihimizi belirliyoruz Allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız herkese tavsiye ederim arkadaşlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu