Ritüeller

Bağlama Ritüeli

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bağlanmak duygusu yaşam içerisinde kişilerin ihtiyaç duyduğu bir olgudur. Kişiler önce kendilerine, kendi yaşamlarına ardından da yaşamın içerisinde kurdukları ilişkilere bağlılık duyarlar. Bu bağlılık hissinin yokluğu yalnızlık da getirebilmektedir. Bu yalnızlık hissi de kişiyi boşluğa sürüklemektedir.

Boşluktan çıkmak, bağlanmak bir sevgiye bir kişiye inanmak isteği kişinin gerekliliğidir. Bu gerekliliği yaşamına çekmek isteyen fakat daha fazla beklemek istemeyen kişiler harekete geçerler.

Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Bağlama ritüeli, bağlama duası bir kişiye güven, sevgi bağıyla sonsuza dek bağlanmak amacı için uygulanan yöntemlerdendir. Ritüellerin başında her işlemde de olduğu gibi inanmak ve sonuç beklemek gelmektedir. Sonucun kişinin dileğine göre gerçekleşmesi inancına da bağlı olmaktadır.

Bir şeyi yalnızca istemek ve dile getirmek yeterli olmayacaktır. O istek uğruna bir şeyler yapmak harekete geçmek gereklidir. Gizli ilimler ve manevi yöntemleri araştıran, sonucu bunlardan bulabileceğine inanan kişiler ritüeller ile sonuç beklemeye başlayabilirler.

Bir kişiyi kendine bağlamak için yapılabilecek bağlama ritüeli mutlaka bir medyum tarafından yapılmalıdır. Kişinin dileklerine, isteklerine uygun olarak hazırlanan ritüel uygulanmaktadır. Farklı çeşitleri mevcuttur ve bunların arasından uygun olanı medyum seçmektedir. Medyum Mesih ile iletişime geçtiğinizde sizlere en uygun ve doğru olan yöntem konusunda yardımcı olacaktır.

Bağlama Ritüeli Etkileri

Bağlanmak bir ihtiyaç halidir. Bir ilişkiye ve kişiye bağlı olabileceğimiz gibi insan olarak bir nesneye de bağlı kalabilmekteyiz. İlişkilere bağlılığımız insan olmanın temelini oluşturmaktadır. Bir sevgiye bağlılık bir kişiye bağlılık onunla aranızda geçen iletişime bağlılığı getirmektedir. Evlilik gibi ciddi ilişkilerde de bağlılık sadakat getirmektedir. Evliliğe, eşe, güvene ve aranızdaki ilişkiye bağlı olmak ayrılığı, ayrı kalmayı, ihaneti uzaklaştırmaktadır.

Bağlama ritüeli, bağlama vefki işlemleri genellikle ilişkiler içerisinde tercih edilmektedir. Platonik aşıklar, sevgililer, evli, nişanlı çiftler bağlama ritüeli işlemi ile ilişkilerindeki sevgiyi, bağlılığı, sadakati güvence altına almaktadırlar.

Bağlama ritüeli yapan kişi yöntemin yapıldığı kişinin kendisine, ilişkisine bağlı olmasını bu bağlılık doğrultusunda ilişkide olduğu kişiye karşı sorumluluk hissetmesini, bağlı olduğu davranışlar sergilemesini istemektedir.

Yöntemin uygulandığı kişi istenen doğrultuda etkiler göstermeye başlar. Bağlama ritüelinin etkileri, yöntemin yapıldığı kişide istenen amaca bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Örneğin, bir ilişkiye bağlı olunması için yapılan bağlama ritüelinin etkileri, kişinin ilişkisine, ilişkide olduğu kişiye yani sevgilisine, eşine, nişanlısına daha bağlı hissetmesini sağlar. O kişiye karşı ilgisi, isteği, sorumluluğu artar. Bu bağlı hissetme durumunun artması sonucunda da attığı her adımda o kişiyi düşünerek hareket eder, aldığı kararlarda o kişiyi öncelikte tutar ve ona karşı bağlı hissettiğinden dolayı başkası birisine ilgi duymaz.

Aileler de çocukları için bağlama ritüeli uygulayabilmektedirler. Ailelerin çocuklarının yanlış karar vermelerini engellemek, kendilerine ve evlerine bağlı kalmalarını sağlamak amacı ile yaptırdıkları bu yöntem işe yaramaktadır. Bu yöntem çocuklarının yanlış bir kişiyi seçip onun peşinden gitmesini engeller, evinden ve ailesinden uzaklaşmasını önlemektedir.

Bağlama ritüeli gibi güçlü bir işlemden beklenen güçte ve keskinlikte etki görülebilmesi doğru uygulanması ve profesyonel bir süreçte ilerlenmesine bağlı olmaktadır. Bir medyum bu yöntemi uygulamalıdır. Bilinçsiz uygulanmamalıdır. Bu konuda Mesih’e güvenebilir kendisinin güçlü bilgi ve deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Bağlama Ritüelinin Belirtileri Nelerdir?

Bir kişiye bağlama ritüeli yapıldığından şüphelenebileceğiniz hareketler görüyorsanız fakat emin olamıyorsanız belirtileri takip etmekte yarar vardır. Bağlama ritüelinin ayırt edici belirtileri bulunmaktadır. Bu belirtileri takip ettiğiniz doğrultuda şüphelendiğiniz noktaları biriktirerek bir medyuma danışmalısınız.

Bağlama Ritüelinin genel olarak belirtilerinde kişinin aniden farklı davranışlar sergilemesi, evine, ailesine veya sevgilisine karşı normal olan duygularının dışında ani bağlılık hissederek, onun yanından ayrılmaması, sürekli dibinde olmak isteği hissederek hareket etmesi, yorgunluk ve bitkinlik hissetmesi, rüya ve sanrı görme hali belirli başlı belirtilerdendir.

Bu ve daha fazla farklı alışılmışın dışındaki belirtilerin görülmesi durumunda deneyimli bir medyumdan destek alınmalıdır. Medyum Mesih ile bu konuda iletişime geçmek yararlı olacaktır.

Bağlama Ritüeli Çeşitleri

Her kişi, insan farklıdır. Dolayısıyla yaşamları ve yaşamlarının içerisinde kurduğu ilişkileri de farklı olmaktadır. Bu farklılıklar ilişkilerin çeşitlerinden yaşanılanlara kadar etki etmektedir. Yöntemler de bu farklılıklara karşı tek bir tane olarak etki edemeler. Her ilişki çeşidi için farklı bir yöntem bulunmasa da genel olarak ayrım bulunmaktadır.

Daha soğuk, mesafeli ve uzak ilişkilerin içerisinde bağlama yapılması işlemi ile daha yakın olunan ve bu yakınlığın devamı, kesilmemesi için gerçekleştirilen bağlama yöntemi aynı olmamaktadır. Bağlama ritüelleri her medyuma göre de farklılık gösterebilmektedir. Medyumun bilimi ve ilminin yanı sıra deneyimler de yöntemlerin uygulanmasında bir farklılık getirmektedir.

Bağlama ritüelleri genel olarak belirli başlı çeşitlerdedir. İp ile yapılan bağlama ritüeli, mum ile yapılan bağlama ritüeli, saç teli ile yapılan bağlama ritüeli, sabun ile yapılan bağlama ritüeli ve kaşık ile yapılan bağlama ritüeli olarak çeşitleri bulunmaktadır. Sizi ilişkiniz ve isteğiniz doğrultusunda en doğru yöntem çeşidinin seçilebilmesi açısından Medyum Mesih ile iletişime geçmeniz yararlı olacaktır.

En Etkili Bağlama Ritüeli

Bağlama ritüellerinin etkileri insanlara, ilişkilere, nedenlere ve yöntemi uygulayan kişiye göre değişiklik göstermektedir. Güçlü kişilerce güçlü ilişkilere etki etmesi açısından yapılan bir yöntem daha etkili olacaktır. Medyumun bilgisi ve başarılı deneyimleri etkiyi arttıracaktır.

İsteğinize kavuşmak, dilekleriniz doğrultusunda yönlendirmeleri gerçekleştirerek yaşamak isteği sizi harekete itmektedir. Bu hareket doğrultusunda yaptığınız işlemlerden de kısa sürede güçlü etki görmek istenmektedir. Bu doğrultuda en etkili bağlama ritüelini araştırmanız doğru olmaktadır.

Bu yöntem birçok farklı çeşitte uygulanmaktadır. Bu çeşitler içerisinde en bilineni ip yöntemidir. Kırmızı bir ipin ruhani açıdan bağlayıcı özelliği bulunduğu inanışı ile ortaya çıkan bu çeşit gerçekten etki göstermektedir. Aynı zamanda sabun da birçok yöntem içerisinde güçlü etki gösteren materyallerdendir. Sabun ile yapılan bağlama ritüeli de etkili olmaktadır. Bu bağlama ritüeli çeşitleri en kısa 4 gün en uzun ise 7 gün içerisinde ilk etkilerini göstererek ilerleyecektir. İlk etkilerin ardından devamının gelmesi de hızla devam edecektir.

Bağlama Ritüeli Bozulabilir Mi?

Her yöntem ve işlem başarılı bir medyum sayesinde bozulabilmektedir. Öncelik yöntemin belirlenmesi ve çeşidinin kesinleştirilmesi işlemidir. Şüpheleriniz doğrultusunda gözlem yapmalısınız. Kesin bağlama ritüeli etkilerini görmenizin ardından deneyimli ve başarılı bir medyuma danışmalı ve kendisine durumu anlatmalısınız. Kendi kendinize şüphelenip harekete geçebilirsiniz fakat yöntemi kesinleştirmek, onun varlığını belirlemek çeşidine karar vermek ve onu bozmak profesyonel bir medyumun işidir.

Medyum Mesih ile bağlama ritüeli bozma konusunda iletişime geçerek işleme başlayabilirsiniz. Ritüelin varlığının belirlenmesinin ardından çeşidi belirlenmektedir. Örneğin ip ile yapılmış bir bağlama ritüeli ise ilk olarak ip bulunmalıdır. İpin varlığının bulunmasının ardından medyumun ilmi ve bilimi doğrultusunda ip ile birlikte yapılan farklı işlemler ile ritüel bozulmaktadır.

Bağlama ritüelinin bozulması işleminin ardından işlem yapılmış olan kişide kısa sürede eski normal haline dönüş başlayacaktır. Üzerindeki fazla bağlılık, sorumluluk, düşünce ve hisleri atan kişi daha özgür olduğunu hissedecek, kendi iradesi dışında verdiğini hissettiği kararlardan kurtulduğunu gözlemleyecek ve sürekli üzerinde olan uykusuzluk, halsizlik, baş dönmesi ve sanrı görme belirtilerini üzerinden atacaktır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu